Kaybolan eşyayı bulmak

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Bizzat kendi tarafımdan denenmiştir, aylardır kayıp olan köşe bucak arayıp bulamadığım telefon aksesuarını bu dua ile 1 günde buldum;

“Yâ cemî’ínnâsi liyevmil lâraybe fîhi innellâhe lâ yuĥliful mîáde. İcme’á beynî vebeyne dâlletî”

AğLan

Kayıtlı Üye
biraz açıklarmısınız nasıl buldunuz ne gördünüzde buldunuz

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Benim de eşyalarım çok kayboluyor. İlginç olan ise çantama koyduğum eşyamı bulamıyorum. Arıyorum tarıyorum,çantayı alt üst ediyorum yok en sonunda pes ediyorum ve eşyam çantanın içinden çıkıyor. Veya kalemimi masanın üstüne bırakıyorum sonra 1 saniyeliğine arkamı dönüyorum kalem yok. Aradığım zaman ise çekmeceden çıkıyor.

AJA

Elit Üye
Telefon aksesuarı için dua mı etttiniz ?

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
ne gördünüzde buldunuz onu merak ediyorum nasıl bi yola götürdü size nasıl buldunuz biraz açıklarsanız

bu duayı okuduktan sonra ertesi gün kitapları düzenlerken bilg. masası arkasından çıktı aksesuar, kitap düzenlemek için değilde temizlik için masa arkasına da bakabilirdim, bulacak olduktan sonra öyle ya da böyle bir şekilde bulacaktım. yani bunlar bir sebep; Allah o eşyayı bulmak için bir sebep kılıyor ve sende buluyorsun. Belki duayı okumasaydım o gün kitapları düzenlemeyecektim ve akabinde aksesuarıda bulamayacaktım.

AğLan

Kayıtlı Üye
mesela başka bi dua var kayıp duası uygulama ritueli okucaksın kıbleye karşı yatıcaksın uykunda gösterilcek ritüelini merak ettiğimden soruyorum

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
mesela başka bi dua var kayıp duası uygulama ritueli okucaksın kıbleye karşı yatıcaksın uykunda gösterilcek ritüelini merak ettiğimden soruyorum

Senin dediğini çalınan eşya için olduğunu biliyorum, rüyada hırsız ve eşyanın nerde olduğunu gösteriyor Allah.