Nerden anlayabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bana ve aileme büyü yapıldığını düşünüyorum. Ailem bana inanmıyor ve falcıya gitmeye karşılar. Zaten benimde param yok onlara verecek. Hatta bazı akrabalarım bile size büyü yapılmış olabilir diye söylüyorlar. Ailemi bir türlü ikna edemiyorum. Lütfen nerden anladın diye sormayınız. Bir kaç aydır büyü yapıldığını düşünüyorum ve bundan nerdeyse eminim. Ancak etrafımda bana yardım edecek kimsem yok. Falcıya söylesem para ister. Zaten falcılara gitmediğim için tanımıyorum da. Sizlere sorum; büyünün olup olmadığını nerden anlayabilirim? Bunu anlamak için bir dua varmıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kötü Büyü belirtileri

1. Bir hastalık, ya da hormanel bir sorun yok ise sürekli halsizlik, yorgunluk, birşey yapma isteğinin olmaması
2. Sebebi olmayan hastalıklar
3. Genital bölgelere yakın yerlerde sürekli oluşan ve geçmeyen çıbanlar (sivilce değil)
4. Devamlı olarak rüyada köpek, tilki gençe görmek
5. Psikolojik ve fiziksel bir sorun olmadığı halde cinsel isteksizlik ya da iktidarsızlık
6. fiziksel ve duygusal bir sorun olmadığı halde yaşanan kısmetsizlik
7. Maddi olarak sürekli sorun yaşama, iş kısmetlerinin olmaması (sizin hatalarınızdan kaynaklı olanlar değil)
8. insanlardan uzaklaşma, kendi içine çekilme, kendi kendine cinselliği daha güzel bulma ve daha fazla zevk alma (anti sosyal kişilik değilseniz)
9. Evin gereğinden fazla temiz olması, evin zor kirlenmesi (sürekli temizlik yapmıyorsanız)
10. banyo yapma isteğinin azalması az banyo yapma buna rağmen kirlenmeme, fazla kokmama
11. Diş ve ağız bakımınızda bir sorun olmadı halde, ağızdan çürük ekşimsi koku gelmesi
12. Çok hızlı sinirlenme (asabiyet problemi yaşamıyor veya bir travma içerisinde olmadınız halde)
13. Eve giden gelen sayısının azalması, ev bereketinin azalması,
14. evde canlı yetişmiyorsa, çok çabuk ölüyorlarsa (bakımlarını yaptığınız halde (çiçek ve balık) (kedi köpek, büyük baş ya da küçük baş hayvan değil)
15. Dışkı kokusu olma (her hangi bir şekilde ortamda böyle bir şey olmadığı veya tuvalette bir sorun olmadığı halde)

Bunlar temel belirtilerdir. Parantez içinde yazdıklarıma dikkat ediniz. Pek çok kişi benzer belirtiler yaşar ve bende bir sorun yok der. Karaciğeriniz de yağlanma oluşmuş olabilir bu yüzden yorgun hissediyorsunuzdur ya da farkında değilsinizidir ama deprosyondasınızdır ya da çok sitreslisinizdir. Hemen bu dende var bende büyümü var diye düşünmeyiniz. En büyük kötü büyü size büyü yapıldığına kesin olarak inanmanızdır. Her kötü büyünün başka başka belirtileri olabilir. Kişininlerin ya da evlerin enerji alanlarına göre belirtiler değişebilir.

Örneğin kök çakrasın da sorun olan bir kişiye kötü büyü yapıldığında ailesi ile sebep olmayan kavgalara tutuşabilir, kendisini hiç bir yere aitmiş gibi hissetmez.
Ya da cinsel çakrası aşırı hızlı hareket eden bir kişiye kötü büyü yaptığınızda, cinsel olarak aktifliği dahada artar fakat aşk ve sevgi sorunları yaşar. elimden geldiğince bir standart oluşturmaya ve en basit anlamda yapabileceğiniz bir bulam tekniği yazmaya çalıştım.

(kuran okumama, namaz kılmada isteksizlik, gibi İslam dinine ait ibadetlerin yapılması sırasında engel oluşması bir belirti değildir. Büyünün dini yoktur. Her dinden ya da dini olmaya büyü yapılabilir)

Adaçayı, kırıkkilit otu, güzel avrat otu, civan perçemi, zeytin çekirdeği, buhur, günlük, amber alınız. bunları karıştınız, metal yada toprak kabın içine koyunuz, altına mum ışığından daha kuvvetli olacak şekilde alev veren bir ateş koyunuz (ocak da olur)

Evin her yerinde gezdiriniz, Dış kapı ve pencereler kapalı olsun onun dışında evdeki, tüm kapılar, pencereler, dolap, çekmece kapakları açık olsun. Her yeri uzun uzun tütsüleyin.

Sonra tüm evi kontrol edin. Tüm duvarları, dolap arkalarını vs. Siyah is şeklinde bir yazı oluşmuş mu, ya da bir yerlerde irin gibi yapışkan ve sarı bir sıvı meydana gelmiş mi kontrol edin. Eğer oluşmuşsa evet kötü büyü yapılmış demektir. İlk temizlği de yapmışınız demektir.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
1. Sürekli yorgunluk.
7. Maddi olarak sürekli sıkıntı yaşamak, iş kısmetlerinin olmaması.
8. İnsanlardan uzaklaşma, kendi içine çekilme.
13. Eve giden gelenin sayısının azalması.

Dinden hızlıca uzaklaşıyorum. Ailede dört kişiyiz, babam hariç üçümüz iş bekliyoruz ama üçümüzünde işi farklı olsada çok uzanıyor. Ailemizde sürekli kavgalar çıkıyor Hemde hiç birşey yokken. İnsanlardan aşırı derecede uzaklaştım, bir arkadaşım bile kalmadı. Odama kapandım, dükkana bile gitmiyorum. Depresyonda olduğumu sanıyorum. Sürekli karamsarlık var, geleceğime dair umudum yok. Sadece zaman geçirmek için yaşıyorum, ölmeyi beklercesine. Boş şeyleri dert ediniyorum. Mesela birisi facebookta mesajımı geçiktirdi diye 1-2 gün kötü oluyorum. Kendimi diğer insanlardan eksik görüyorum. Eskiden işlerimiz çok iyi giderdi.

La-edri

Kayıtlı Üye
Svgili Urum.. yukarida bahsettigin 9-10 detayi acabilirmisin ?
Ev ve kisi dagilmiyor/pislenmiyor mu yoksa kisiye mi öyle geliyor, ilk defa duydum bunu merak ettim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Normalde evi siz temizlemezseniz pislenir, toz olur, yerlerde pamuklar toplanır.
Evi sık temizlemediğiniz halde pislenmiyor ise yerde toz ve pamuk birikmiyorsa bu kötü bir büyünün belirtisidir.
hz. Hızır bir kişiye kısmet gelmesi için evinden insan yerinden kırıntı eksik olmasın diye dua etmiştir. Yani evine, iş yerine hep insanlar gelsin, evinde yensin içilsin ki evin pislensin. Bu nedenle bir ev de veya iş yerinde bereket sıkıntı varsa ve o ev ya da iş yeri çok zor pisleniyorsa (yerde, toz, pamuk kırıntı olmuyorsa ) bu kısmetsizliğin sebebi, bir beddua, kötü büyü olabilir.

Bir kişi en az iki gün hadi bilemedin üç güne banyo yapmalı. normal olarak pisleniriz ve toksin atılması nedeniyle kokarız. kişi bir haftadan fazla banyo yapmadığı halde pislenmiyor veya kokmuyorsa bu da bir kötü büyü belirtisidir. Bunun sebebi de beden normal kışında olmaz, toksinler içer de kalır, varlıksal bir saldırı var ise varlığın verdiği enerji kötü kokmamasına yol açar çünkü onlar kötü kokmaz.

sermis

Kayıtlı Üye
gezegenlerın gunes saatını bulun o saatte 812 kere ya habir zikrini çekin 21 defa “Ela ya’lemü men halak,vehüve’l-latifü’l-Habir” ayetini oku ve hiç kımseyle konusmadan sag tarafına yat ve nıyet et 7 gün devam et ..eger hayırlısı görmense muhakkak sana gösterılıcek
bır arkadasıma tavsıye ettım muskayı yerıne kadar buldu yapanı bıle buldu ona nasıp oldu ve kurtuldu umarım sanada gösterırler

dabbe31

Kayıtlı Üye
Bana ve aileme büyü yapıldığını düşünüyorum. Ailem bana inanmıyor ve falcıya gitmeye karşılar. Zaten benimde param yok onlara verecek. Hatta bazı akrabalarım bile size büyü yapılmış olabilir diye söylüyorlar. Ailemi bir türlü ikna edemiyorum. Lütfen nerden anladın diye sormayınız. Bir kaç aydır büyü yapıldığını düşünüyorum ve bundan nerdeyse eminim. Ancak etrafımda bana yardım edecek kimsem yok. Falcıya söylesem para ister. Zaten falcılara gitmediğim için tanımıyorum da. Sizlere sorum; büyünün olup olmadığını nerden anlayabilirim? Bunu anlamak için bir dua varmıdır?
Uzaktan teşhis koymak çok zor ama ,kendinize bazı ayetleri okuyarak büyük oranda anlaşılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...