Böcek

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Uyku esnasında uyandığım da karşımda ya da tepemde bi böcek görüyorum hatta bu sarı böceklere benziyor 1 tane büyük görüyorum birden çekiliyorum geri bu ne ya filan böcek nerden gelmis derken bakarken yavaş yavaş yok oluyor
Bi kaç kere oldu böyle yaşayan var mı

Ü

Üye silindi 45859

Merhaba, böcekle ilgili tek görüm halüsinasyondu, yüksek ateş esnasında ancak böyle bir şeyden bahsetmediğinize eminim. Genellikle siyah küçük biçimsiz şekiller ya da minik ışık toplarıyla karşılaşıyorum yarı uykulu hallerde, onun dışında görülerim net oluyor. Dilerim sorunuza uygun bir cevap gelir kısa sürede.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Merhaba, böcekle ilgili tek görüm halüsinasyondu, yüksek ateş esnasında ancak böyle bir şeyden bahsetmediğinize eminim. Genellikle siyah küçük biçimsiz şekiller ya da minik ışık toplarıyla karşılaşıyorum yarı uykulu hallerde, onun dışında görülerim net oluyor. Dilerim sorunuza uygun bir cevap gelir kısa sürede.
Ben de araştırdığım d halisulasyon çıkıyor demek ki böyle bir şey demek ki uyku arasında görüyorum aniden uyanınca filan teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 45859

Ben de araştırdığım d halisulasyon çıkıyor demek ki böyle bir şey demek ki uyku arasında görüyorum aniden uyanınca filan teşekkür ederim
Rica ederim ancak halüsinasyon olabilmesi için psikolojik ya da nörolojik olarak ciddi zorluk yaşıyor olmanız gerekir genelde, farklı bir şey de olabilir sonuçta parapsikoloji platformundayız. Tüm ihtimalleri düşünerek araştırmada kalın🌸

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Rica ederim ancak halüsinasyon olabilmesi için psikolojik ya da nörolojik olarak ciddi zorluk yaşıyor olmanız gerekir genelde, farklı bir şey de olabilir sonuçta parapsikoloji platformundayız. Tüm ihtimalleri düşünerek araştırmada kalın🌸
Ya anlamadım ki gerçekten anlamıyorum eeg emar bir çok teste de girdim , epilepsi vs testini oldum psikologa da gittim zamanında heralde nörolojik bir şey olsa doktor söylerdi o kadar eğitimini alıyorlar test sonuçlarım da çıkardı. Çok şükür. Ama neden böyle halisulasyon gördüğümü anlayamadım.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben yaşadım bir dönem. Daha önce de yazmıştım buraya. Uykudan uyanır uyanmaz görüyordum çeşitli şeyler. Göz ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ekran süreniz fazla mı? Benim o dönem ekran sürem çok fazlaydı. Azaltınca düzeldi.

Ü

Üye silindi 45859

Ya anlamadım ki gerçekten anlamıyorum eeg emar bir çok teste de girdim , epilepsi vs testini oldum psikologa da gittim zamanında heralde nörolojik bir şey olsa doktor söylerdi o kadar eğitimini alıyorlar test sonuçlarım da çıkardı. Çok şükür. Ama neden böyle halisulasyon gördüğümü anlayamadım.
Tabii ki söylerler ama sevgili Four daha önceki gönderilerini de takip ettiğim için hem psikolojik hem de parapsikolojik olarak kolay şeyler yaşamadığınızı biliyorum. Bu nedenle sorun ikisinden de kaynaklı olabilir. Belki gerçekten üçüncü gözünüzle ilgili bir durum ve size iletilmeye çalışılan bir mesaj var belki de yaşadığınız sorunlar bedeninizi olumsuz etkiliyor ve halüsinasyona sebep oluyor. Zaten bilinçli biri olduğunuzu varsayıyorum biraz daha kendinizi dinleyebilirsiniz, psikolojikse de parapsikolojikse de cevap içinizdedir diye tahmin ediyorum. Alakan da çok güzel bir bakış açısı sunmuş. Bakalım takipte kalalım :)

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ben yaşadım bir dönem. Daha önce de yazmıştım buraya. Uykudan uyanır uyanmaz görüyordum çeşitli şeyler. Göz ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ekran süreniz fazla mı? Benim o dönem ekran sürem çok fazlaydı. Azaltınca düzeldi.
Ya ekran sürem son 1 senedir fazla ama bu son iki uykudur karşılaştım ama doğru beynimle ilgili olabilir tabi , bir sürü şey sonuçta daha farklı şeyler de gördüm onlar baskaydi bu belki bilincimle ilgili belki de ruhum tam gelemedi rüya aleminden ben de anide şak diye gözümü açıyorum ya istemsiz