Paranoyak mı oluyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATCH

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben geceleri yattıktan sonra boyut arasında kalmış gibi rüyadayken ortamın aynısını görüyorum ve ilk önce çok soğuk bir şey 1-2 saniyeliğine geliyor. Sonra titriyorum ve en sonunda yanacakmışım gibi bir sıcakla kalkıyorum. Fakat bunların hepsi 15 dk içinde oluyor. Bu son 1 ayda 3 kere tekrar etti. Fakat şöyle bir şey var. Biriyle konuştuğumda, hep içimdeki o sıkıntı gidiyor. Stresten paranoyak mı oldum? Yoksa gerçekten farklı bir şey mi?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
:)

AKARID 666

Kayıtlı Üye
Seni etkileyen bir şey mi oldu anlatılanlar filmler ? Veya herhangi bir şeyle temasa geçtin mi ? Bu tür ilimlerle uğraşır mısın ? Yakınlarından temasa geçen var mı ?

PATCH

Kayıtlı Üye
Aslında bu tür filmleri korkmama rağmen fazlasıyla izlerim. Ama bu işlerle hiç ilgilenmedim, çevremde ilgilenen de yok. Aslında ben etrafımda çeşitli enerjiler hissediyorum ve bu biraz korkmama yol açıyor, olay sadece bundan ibaret. Sakin kalamadıkça hiçbir şeyi düzgün bir biçimde yapamıyorum. O enerjiler olduğum ortama göre değişiyor.
Ör; Yalnızsam enerji almam güçleşiyor fakat dışarı çıktığımda ise bu enerjiler kat ve kat artıyor. Bunun ne olduğunu anlamış değilim. Sanırım meditasyonda konsantre olamamam bundan dolayı...

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
yanlış bir şey yapmış olAbilirsiniz meditasyon yaparken hiç astral seyahat yaptınız mı

PATCH

Kayıtlı Üye
Astral seyahat, hiç denemedim. O konu hakkında bir deneyimim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...