Yardım edin lütfen !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkecika

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 2-3 gece önce bir rüya gördüm. Rüyamda annem alışveriş merkezine gönderdi beni. İçeride ketçaplar falan gördüğümü hatırlıyorum. Sonra poşetin içinde bozuk paralar gördüm içinden 1 lira aldım. Daha sonra sarı gömlekli telefonla konuşan bir kadın yanıma geldi. Hiç birşey söylemeden elime sarı üzerinde arapça yazan sarı kağıtları verdi. tam olarak 3 tane sarı kağıt.. Bu ne ? Diye sorduğumda ceza dedi. Ve daha sonra ne cezası dedim. Hadis-i şerif dedi. Gözümü açmaya çalıştım. Sonra her yer karanlık oldu. Garip illuminati simgeleri ve İblis'i gördüm. Buna eminim. Gece annemleri kontrol ettim. 1-2 saat sonra uyudum. Uyuyorken üzerimde kot pantolon vardı. Sabah üstümü değiştirmeye gittim ve sol arka cebimden 1 lira çıktı.. Bunun bir açıklaması var mı ? Geçen gece de annem telefonla aradı yoldayız gelebilir misin diye. Tamam dedim. Çıktım evden yolda ilerlerken içimden birisi konuştu sanki benimle. Nereye ? diye sordu. Annemlerin yanına dedim. Acele et dedi. Bende aldırış etmeden yavaş yavaş gittim. Annemlerin yanına varınca, Bana al şu parayı eczaneden ilaçları al 10 dakika sonra kapanacak dedi. Ve ben koşa koşa 1 kilometre gidip eczaneye yetiştim. Ama kan-ter içinde kaldım. Bu nasıl olabilir ?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
sanırım site kurallarını okumamışsınız, sitede rüya yorumcusu olmadığı için bu tarz rüyamda şunu gördüm vb paylaşımlar yapılmamaktadır

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
lütfen acil gibide konular acılmaz site kurallarında yasaktır, belki cepinizde 1 tl unutmuşsunuzdur rüyanızdan sonra o çıkmışdır kot pantolonun cepinde, psikolojik olarak öyle algılamışşınızdır hiç bir açıklaması yok bana göre beyniniz size oyun oynamış olabilir, bilinç altınız sizi kandırmış takıntı yapmışsınız bunuda fazla takmayın + böyle konular acılmaz rüya yorumcusu yok lütfen, acil gibi konularda acılmaz Sayın:berkecika sevgi ve ışıkla kalın.

ikbal1505

Guest
Eskiden rüya yorumlamak yasaktı. Artık yasak değil. Gören ayna bölümünün üstündeki yazıyı okumuşsunuzdur. "Sitemizde Rüya yorumcumuz yoktur. Yorum isteyen arkadaşlara üyeler kendi rızaları ile yorum yapmak isterlerse yaparlar. Onun dışında Rüya yorumu talebinde bulunmayınız." Sevgiler. :)

purpleplanet

Banlı Kullanıcı
Her rüyayı, ''psikolojiktir, bilinçaltı oyunudur' diye yorumlamak kolay yolu seçmektir ve yanlıştır. Açıklamak bilgi ister çünkü. İlginç geldi bana bir bilenden fikir almanızı tavsiye ediyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Merhabalar, 2-3 gece önce bir rüya gördüm. Rüyamda annem alışveriş merkezine gönderdi beni. İçeride ketçaplar falan gördüğümü hatırlıyorum. Sonra poşetin içinde bozuk paralar gördüm içinden 1 lira aldım. Daha sonra sarı gömlekli telefonla konuşan bir kadın yanıma geldi. Hiç birşey söylemeden elime sarı üzerinde arapça yazan sarı kağıtları verdi. tam olarak 3 tane sarı kağıt.. Bu ne ? Diye sorduğumda ceza dedi. Ve daha sonra ne cezası dedim. Hadis-i şerif dedi. Gözümü açmaya çalıştım. Sonra her yer karanlık oldu. Garip illuminati simgeleri ve İblis'i gördüm. Buna eminim. Gece annemleri kontrol ettim. 1-2 saat sonra uyudum. Uyuyorken üzerimde kot pantolon vardı. Sabah üstümü değiştirmeye gittim ve sol arka cebimden 1 lira çıktı.. Bunun bir açıklaması var mı ? Geçen gece de annem telefonla aradı yoldayız gelebilir misin diye. Tamam dedim. Çıktım evden yolda ilerlerken içimden birisi konuştu sanki benimle. Nereye ? diye sordu. Annemlerin yanına dedim. Acele et dedi. Bende aldırış etmeden yavaş yavaş gittim. Annemlerin yanına varınca, Bana al şu parayı eczaneden ilaçları al 10 dakika sonra kapanacak dedi. Ve ben koşa koşa 1 kilometre gidip eczaneye yetiştim. Ama kan-ter içinde kaldım. Bu nasıl olabilir ?

rüyanızdan anladığım kadarıyla kağıt para ve demir para üzüntüdür.
kağıt para demir paraya göre daha çok uzun üzüntüye temsil eder.
eğer bu paralar almış iseniz üzülceksiniz ya da birine vermiş ya da harcamış iseniz üzüntüden kurtulcaksınız demektir.
ketçap ise kötü durumunuz için karşınıza çıkacak çözüm önerileridir annenizin yönlendirmesiyle.
sarı hastalık demektir. hasta olabilirsiniz dikkat edin kendinize.
iblis vs bu aralar bu konularla şu alakadar olmalısınız ki görmüşsünüz gibi geldi
eğer alakanız yoksa büyük ihtimal kötü şeyler yapıyorsunuz ya da yapmış ya da yapıcaksınız gibide diyebiliriz.
kafanızı boşaltmaya çalışın sanırım çok hassas etkilenen birisiniz oyüzden kendinizi uzunca bu varlık konularından uzak tutun.

black_angell

Kayıtlı Üye
bence tamamen tesadüftür, fazla kafana takma yeter :)

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Iblis seytan illuminati kısmı için bilinçaltı diye düşünüyorum bununn nedeni ben rüyada olduğunuzu fark edip uyanma çabanız. O kısma takılı kalmayın bence.
Diğerleri için benimde bildiğim kadariyla sarı hastalığa delalet eder. Bir bayanın hastalığı yada parasal konudaki sıkıntı ile ilgili olabilir. Hadislerde çözümleri olabilir.

berkecika

Kayıtlı Üye
Bakın ben rüya yorumu istemiyorum. Bu yaşadıklarım rüya değildi buna eminim. Geceleri biriyle konuşuyorum ve şöyle yap diyor. Tabi içimden konuşuyorum. O cebimden çıkan 1 TL yi harcamaya çalıştım ama harcadıktan sonra benden intikam alır sokağın ortasında bazı adamlarla kavga ettim dün kaşım falan açıldı. Durduk yere çıktı kavga. Sonra eve girdim ve masanın üstündeydi..

aşk1

Banlı Kullanıcı
iyide evde elbiselerde cüzdanda 1 tl olması gayet normaldir.
1 tl ye fazla kafayı takmışsınız
kafanızı boşaltın başka şeylerle ilgilenin bir müddet.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İllumnatiyi çok kurcalayan biri olaibilirsiniz bende bu tür rüyalar ben de çok görmüşümdür.Ben rüyamda şeytanla güreştiğimi hatırlıyorum.Yani bilincaltınızın bir oyunu gibi duruyor açıkcası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...