bir soru

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben astral seyahatini yapacam ama deneyimsizim biraz bilgi verirseniz sevinirim ne gibi taktikler kullanayım birde ben birisinin yanına gidecem örneğim kardeşimin onu görebilir miyim ?

Rabiosa

Kayıtlı Üye
forumda arama kısmı kaldırıldı mı?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben astral seyahatini yapacam ama deneyimsizim biraz bilgi verirseniz sevinirim ne gibi taktikler kullanayım birde ben birisinin yanına gidecem örneğim kardeşimin onu görebilir miyim ?

Öncelikle astralin ne olduğunu bilelim.Astral projeksiyon farklı bir boyutu projekte etme deneyimine verilen isimdir.Kimse taktik veremez çünkü bu işin özü uyku ile uyanıklık arası dediğimiz teta seviyesini yakalamaktır.O anda iken astral bedene geçiş yapılabilir.Astral projeksiyondan önce imajinasyon,meditasyon çalışmaları yapmanız,farkındalığınızı arttırmanız gerekmektedir yoksa çıkış/çıkış sonrası kontrol sizin için zor olur.İmajinasyon görüntüyü projekte etmenizde büyük yarar sağlar.Meditasyon enerjinizi arttırmanıza,kontrolünüze farkındalık ise anda kalıp astral sürenizi uzatmanıza ve kontrolü sağlamanıza yarar. (Bu alanların sadece astral için yararlarını yazdım diğer bir çok alanda yararları vardır elbette) İlk deneyimlerde ben başka bir arkadaşını projekte eden pek görmedim (belkide daha fazla insan tanımalıyım :) ) Fakat dediğim gibi.Korkularınızı yenmeden,farkındalık,meditasyon,imajinasyon çalışmaları yapmadan denemenizi önermem çünkü vakit kaybedersiniz ve umudunuzu yitirirsiniz. (şahsi görüşümdür)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben astrale cikmaya cok yaklasiyorum hissediyorum fakat ayaklarim ve ellerim uyusmaya basladigi anda kalbim hizla atiyo ve dayanamayip korkup gozlerimi aciyorum napabilirim bu konuda yardim eder misiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben astrale cikmaya cok yaklasiyorum hissediyorum fakat ayaklarim ve ellerim uyusmaya basladigi anda kalbim hizla atiyo ve dayanamayip korkup gozlerimi aciyorum napabilirim bu konuda yardim eder misiniz?

Korkmamalısınız.İşte o kalbinin daha attığı an,ellerinizin uyuşmaya başladığı an son nokta eğer orada korkmadan devam edersiniz çıkışı yaparsınız.Astral bedene geçiş yaparsınız. :)

Daha çok meditasyon yapın.Meditasyon ile korkunuz azalır. :)

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Ne zaman astral s. yapmaya kalksam canım sıkılıyor, yatmaya üşeniyorum, zaman geçmiyor bende bırakıyorum. Olucağı varsada olmuyor yani :D Bir arkadaşım da denemiş oda uyuya kalmış zaten. Beden 7dk civarı gözler kapalı kalırsa uyku moduna geçiyormuş (bilimsel araştırmalara göre)
Umarım sen başarılı olursun :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Korkmamin bir sebebi de astralin varliklarla yapildiginin soylenmesi. Bu dogru mu?

Hayır doğru değildir.Bunu söyleyenler korkutmak amaçlı söylerler.Kendiler yapamadığı için başkalarının da yapamamalarını isterler.

Sakına inanmayın. :) Korkulacak hiç bir şey yoktur. :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bir rüyamı anlatsam anlamlandırabilir misiniz? sizinle konuşmamızın gecesinde gördüm ve çok korktum:eek:fftopic: