Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 33/33 İlkİlk ... 23313233
326 sonuçtan 321 ile 326 arası

Konu: Destede 3'lü Kombinasyonlar

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

arkadaşlar size bir soru yöneltmek istiyorum tam olarak hangi konuya yazacağımı bilemedim mutlaka aranızda yorumlama getirecek biri vardır diye düşünüyorum. şimdi benim katina destemde 3 kartta birden milimi milimine aynı noktada bir figür var şimdi bu kız kafayı mı yedi diyebilirsiniz kartlara biraz enerji yükliyim onlarla oyalanayım derken farkettim bunu. kalp-süpürge-anahtar kartlarımda kartlarımın hep aynı noktasında böyle bir figür gibi bir şey var. kel kafalı gibi gözleri çok belirgin bir figür bunu bana açıklayabilecek biri var mıdır.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Merhaba bende destemi saat yonunde karistirirken soruma odaklaniyorum ve eger kendisi kart atarsa aniden acilirsa kendim cekmiyorum genellikle dogru mu bilmiyorum bana dogru gibi geliyor az once 4 kart atti 3 lu olmadi o yuzden tam olarak ama parsadra mezar saah ve capa hepsi duzdu bende soyle yorumladim: araya giren 3. Sahis yuzunden suan aramizlaki her seyin son buldugunu dusunuyor fakat bir yandan da surekli seni dusunuyor ve sonunda en cok seni istedigini anlayacak ve seninle konusmak isteyecek ne kadar dogru bilmiyorum yorumlarinizi bekliyorum

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6287
    Ettiği Teşekkür
    188
    524 mesaja 1.116 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    74

Alıntı jahrein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size bir soru yöneltmek istiyorum tam olarak hangi konuya yazacağımı bilemedim mutlaka aranızda yorumlama getirecek biri vardır diye düşünüyorum. şimdi benim katina destemde 3 kartta birden milimi milimine aynı noktada bir figür var şimdi bu kız kafayı mı yedi diyebilirsiniz kartlara biraz enerji yükliyim onlarla oyalanayım derken farkettim bunu. kalp-süpürge-anahtar kartlarımda kartlarımın hep aynı noktasında böyle bir figür gibi bir şey var. kel kafalı gibi gözleri çok belirgin bir figür bunu bana açıklayabilecek biri var mıdır.
    Görmediğimiz bir şey için yorum yapamayız. Fotoğraf atarsanız bakıp yorum yapabiliriz.

Alıntı cmrkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende destemi saat yonunde karistirirken soruma odaklaniyorum ve eger kendisi kart atarsa aniden acilirsa kendim cekmiyorum genellikle dogru mu bilmiyorum bana dogru gibi geliyor az once 4 kart atti 3 lu olmadi o yuzden tam olarak ama parsadra mezar saah ve capa hepsi duzdu bende soyle yorumladim: araya giren 3. Sahis yuzunden suan aramizlaki her seyin son buldugunu dusunuyor fakat bir yandan da surekli seni dusunuyor ve sonunda en cok seni istedigini anlayacak ve seninle konusmak isteyecek ne kadar dogru bilmiyorum yorumlarinizi bekliyorum
    Aynı anda iki kart gelirse onlar tek kartmış gibi birlikte yorumlanır. Yorumunuz fena değil. Biraz daha pratik yapmak, yorumunuzu geliştirecektir ama unutmuyoruz aynı soru için üst üste yorum yapmıyoruz.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Olabildigince ayni sorulari sormamaya ozen gostermeye basladim. Tekrar bakmaya basladiktan sonra simdilerde surekli cam kenarinda ustunde kaya tuzu ve yaninda guzel mermer enerji tasi gibi biseyle tutuyorum, aksamlari avucuma alip onunla konusuyorum. Ve bugun nasil hissediyor gibi zaman vurgulamasi yapip sormaya calisiyorum, cgunlukla ayni kartlar arasinda gidip geliyor,,, uygulamada size yaptirdigim bakimla da paralel gittigi icin memnunum acikcasi ama baska konularda soru sormak istemiyorum bi muddet nedense acaba baska insanlar hakkimda kendimle alakali olmayan sorular sorup yorum yetenegimi gelistirmeye calissam uygun olur mu ?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Ben eski sevgilimin hatta çocukluk aşkımın buaralar benimle niye görüşmek istediğini sordum ilk kart Güneş düz ay düz ters turan kartı geldi.Yorumum şöyleki;eskiden ne kadar güzel bir ilişkimiz aşkımız vardı hayatıma güneş gibi doğuyordu diye beni düşündüğü anlarda akkına gelen kişiyim fakat kendisi evli olduğu için ay kartı ruhunun bunalımda olduğunu turan ters gelerek buluşma isteğini evli olduğu için uygun olmadığını düşünüyor yorumumda yanlışmı düşünüyorum?çok yeniyim katina bakmakta yardımcı olurmusunuz?

Fakat burada turan kartı esmer bir erkek şimdiki sevdiğimemi çıktı acaba?az önceki çocukluk aşkım diye katina baktığım erkek sarışın mavi gözlüdür bu konudada yazarmısınız bana lütfen?

Konu Keira tarafından (16.02.2018 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6287
    Ettiği Teşekkür
    188
    524 mesaja 1.116 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    74

Eski erkek arkadaşınız zaman geçirmek için sizinle görüşmek istiyor. Duygusal olarak bir özlemi yok. Amaç zaman geçirmek.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Sayfa 33/33 İlkİlk ... 23313233

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)