cok garip...Acaba ruyamiydi?bilen birileri baka bilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
bu gece lucid olup ucarken (ruyamda) bir binanin penceresine geldim ve o pencereye elimi surdum...su gibi olmasini istedim,ama kendi aksimi goruyordum...aynadaki gibi...
o anda her yerim tutuldu...
aslinda bir kac yildir hep geceleri felc oluyorum...
sonra ordan cekildim
ve yine geldim,aynada (ruyada) kendime baktim...
birden kendimi odamda buldum...
ama uyudugum yerde degil,odamizin baska yerinde...
aslinda yerde ve bazen kanepede uyurum,bu kez yerde uyurken kendimi kanepede gordum...
ama baska bir yerde gibi de hiss ediyordum...
bu anda arkamda birini hiss ettim...
bilmediyim bir dilde benimle konusuyordu...
sanki,bana kizgindi...
alman diline benziyordu,yo,ya da benzezmiyordu...sanki,filmlerde duydugum Hitler vardi ya,onun gibi,ama sesi kalindi...
Sonra "Allahu la ilahe illa huvel hayyul kayyum" dedim,sonra tekrar dedim ve ayet'el kursi-e devam ettim...
o gitti ve baskasi geldi...
onun sesi daha kalindi ve sanki,daha yasliydi...
diyeri gelirken ben devam ediyordum...
sonra yeniden bagiarak "Allahu la ilahe illa huvel hayyul kayyum" dedim
sonra Euzu billahi minesseytairracim dedim ve gittiler...
sonra yavas yavas sakince felcin gecmesini bekledim ve uyandim...
bu felc olayi ruya miydi?yoksa gercek miydi,anlamiyorum,hep oluyorum,ama genelde boyle konusan olmuyordu,1 kere bir kadin konusmustu:"ustunden alalim" dediler...o zaman kadin sesiydi,ama bu defa bu ikisi erkekti...felc oldugum icin onlara yuzumu donup bakamiyordum...ama onlari hiss ediyordum...
ama ruya mi,degil mi,bilmiyorum...
Ruya olsaydi bilincim kendimde oldugu icin o felcten cika bilirdim...olmasaydi hep felc oldugumda,gozlerimi actigimda odanin duvarlarini isik sacarken goremezdim...duvarda siyah lekeler vardi...ama gozlerimi acmaya gucum yetmiyordu,kisa sure sonra kapatiyordum...titreme oluyordu...onun icin...
Bu arada Azeri oldugum icin ilma hatalarindan otru affiniza siginiyorum...

AJA

Elit Üye
Kendinizi lucid rüya için biraz fazla yormuşsunuz sanırım.Felç dediğiniz ise uykufelci (karabasan) yaşamışsınız.Fiziksel bir rahatsızlığınız olduğunu sanmıyorum.Lucid rüyanız da astral prejeksiyon ile karışmış.Bir süre ara verin derim.Tekrar yapmak istediğiniz de öncelikle ayetel kürsi ile koruma çemberi yapın,böylelikle daha rahat olursunuz.

İyi forumlar :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşadığınız şeye siz anlam verebilirsiniz.Çünkü hiç kimse sizin yaşadığınız şeye tam ve net bir şey diyemez. :)
Ve AJA'nın dediği gibi kendinizi çok yormuşsunuz.

Lucid rüya yaşamışsınız ve Astral seyehat yaşamışsınız ikisi birleşik halde yaşamışsınız.

O felç olma kısmında ise Karabasan ( uyku felci yaşamışsınız. )

Yaşadıklarınızla kafanızı fazla yormayın.Bir süre dinlenin sonra tekrar yapabilirsiniz. Yaşadıklarınızdan dolayı korkup bırakmayın.

Sevgiyle kalın.. :)

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
ama istemsiz oluyor,sadece icimden bu gece astral-e cikmak istiyorum dediyimde oluyorum...paranormal seylerden konustugum gunun geceleri de...bu konu ise benim icin onemli bir sey...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ama istemsiz oluyor,sadece icimden bu gece astral-e cikmak istiyorum dediyimde oluyorum...paranormal seylerden konustugum gunun geceleri de...bu konu ise benim icin onemli bir sey...

Bu konu sizin için önemli olabilir tamam ama yazdığınız yazıda zaten sorunuzun cevabını vermişsiniz zaten . :) Siz astral çıkmak için içinizden niyet etmişsiniz istemişsiniz.Ve lucid rüyada bilinciniz açık olduğundan astrale geçisi kolaylaştırıyorsunuz.

Paranormal şeyler konuştuğunuzda bilincinizi etkilersiniz o yüzden uyku felci, ve kabusa benzer rüyalar görebilirsiniz,yaşabilirsiniz.

Siz bir süre dinlenin sonra direk astral seyehate çalışın eğer olay yaşarsanız yine forumda açabilirsiniz konu . :)

Üstdeki yazımın kısa ve net olan halini yazayım : Bir süre dinlenin , sonra astral seyehate çalışın,Meditasyon yapın bu sayede içsel sıkıntılarınızdan arınırsınız.Enerjiniz dengelenir ve yaşadığınız sorunları atlatabilirsiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...