Yardım bekliyorum. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

Suben

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 26 yaşındayım kendimi bildim bileli annem ve babam arasında ciddi ve sürekli sorunlar yaşandı. Babam anneme ve bize her daim çok soğuk buz gibi.Evde annem ve babam yabancı ve düşman gibiler. Bu durum hiç düzelmedi gün geçtikçe daha beter oldu. Malum evlenme yaşım geldi de geçiyor tüm ilişkilerimde son noktada iş bozuluyor. Kız kardeşim de öyle. Bir türlü olmuyor olmuyor olmuyor. Annem bu konulara katiyetle itimat etmediği için güvenilir bir arkadaşıma danıştım. Bir hoca ile irtibata geçtik sokağımızda bulunan bir gül ağacının altına gömülü bir şeyler olduğunu ve çıkarmamız gerektiğini söyledi. O nesneyi bulduk ve sirkeli suda bekletip attık. Ama durum düzeleceğine daha da kötüye gitti. Hayattan nefret eder hale geldim. Yıllarca çabaladığım masterımı yarıda bıraktım. Hiçbir şey yapmak istemiyorum işe bile gidemez hale geldim. Evde sürekli bağırma çağırma. Kafayı yemek üzereyim. Çaresiz ve yalnız hissediyorum kendimi. Tüm kardeşlerim annem,babam ve ben MUTSUZUZ. Sizce bir büyü olabilir mi. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Kimse yok sanırım :(

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Merhaba arkadaşlar. 26 yaşındayım kendimi bildim bileli annem ve babam arasında ciddi ve sürekli sorunlar yaşandı. Babam anneme ve bize her daim çok soğuk buz gibi.Evde annem ve babam yabancı ve düşman gibiler. Bu durum hiç düzelmedi gün geçtikçe daha beter oldu. Malum evlenme yaşım geldi de geçiyor tüm ilişkilerimde son noktada iş bozuluyor. Kız kardeşim de öyle. Bir türlü olmuyor olmuyor olmuyor. Annem bu konulara katiyetle itimat etmediği için güvenilir bir arkadaşıma danıştım. Bir hoca ile irtibata geçtik sokağımızda bulunan bir gül ağacının altına gömülü bir şeyler olduğunu ve çıkarmamız gerektiğini söyledi. O nesneyi bulduk ve sirkeli suda bekletip attık. Ama durum düzeleceğine daha da kötüye gitti. Hayattan nefret eder hale geldim. Yıllarca çabaladığım masterımı yarıda bıraktım. Hiçbir şey yapmak istemiyorum işe bile gidemez hale geldim. Evde sürekli bağırma çağırma. Kafayı yemek üzereyim. Çaresiz ve yalnız hissediyorum kendimi. Tüm kardeşlerim annem,babam ve ben MUTSUZUZ. Sizce bir büyü olabilir mi. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yorumlanması zor bir husus , yanlış bilgilendirme yapılması durumunda sizi farklı bir olgu ve düşünce içerisine sevk edeceği için detaylı dinlenmeli ve yorumlanmalı bana kalırsa . Bunu aileniz ile görüşerek çözebilirsiniz , örneğin size veya ailenize kim büyü yapar / yapmak ister veya yaptırabilir ? Asıl cevap zaten sizin içinizde , sadece farkında değilsiniz .

Hione

Kayıtlı Üye

Seninkine yakın bir olay benim başımdan da geçti. Ben o zaman 18 yaşımdaydım hatta beni kalbim bile çarpıyordu, acıyordu. Sanki yerinden çıkacak gibi oluyordu 6 ay boyunca nerdeyse her gece 1 veya 2 saat uyuyabildim oda sanslıysam.

Sonra doktorlara gittim her akşam hastaneye gidiyorduk, her akşam bana bir iğne vuruyorlardı. 5 tane doktor degiştirdik hiç biri derman olamadı bana verdikleri ilaçların haddi hesabı yoktu. Sonra bir hoca okudu ufledi 1 ay içinde bir şey kalmadı geçti her şey.
Ama bu hastalıkda bana en koyan ne oldu; annem, babam ve ablam bana inanmadı. Her gece sabahlara kadar tek başıma bahçede oturdum 6 ay tek başıma kimse bana inanmadı. Bana esrar keş damgası vurdular sonra bir hoca buna şöyle olmuş dedi, o hoca beni okuyan ufleyen hoca. Sonra inandılar bana.

6 ay boyunca ne çektigimi bir ben biliyorum bir de Allah. O hastalıktan sonra ailemi de sevmemeye başladım, artık benim gözumdu birer yabancılar. Yani kardeşim kısacası inşallah iyileşirsin benim durumuma düşmessin.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Aile yapiniz nasil?? Akraba evliligimi,görücü usulü mü?? Bazen büyükler ( bu genelde dogu tarafinda oluyor)yanlis kararlar alarak,kiz aldiklari aileye,kendi kizlarini veriyorlar.Maalesef ülkemizde.Bu tür yanlis evlilikler cogunlukta.Neden ayrilmiyorlar??Halinize gercekten cok üzüldüm,Bu durumu hemen büyüye baglamayin.Arastirmaniz gereken tek sey anne ve babanizin hangi sartlar altinda evlenmis olduklarini bulursaniz eger,Bu probleme anca o zaman caresini bulursunuz.
Insallah düzelir ailenizin durumu.

Suben

Kayıtlı Üye
Annem ve babam ilk evlendikleri zaman iyilermiş. Babam ben küçükken çok severdi beni. Ama zamanla düşman kesildi. Şimdi dünyada babam kadar bana acımasında davranan biri yok. Tüm maaşımı almaya çalışıyor. Tüm masrafları ben üstleniyorum. Bu konuda şikayet edecek değilim ama bana olan kini soğukluğu hiç bitmiyor. Girtiğim bi falcı babamın bize karşı soğuk davranması için bir kadın tarafından büyü yapıldığını söylemişti. Bu tür konularla ilgilenmedim hep bertaraf ettim . Ama artık bir şeylerin hep ters gittiği daha da kötüleştiği bariz. Geri dönüşü olmayan kötü olaylar gelsin istemiyorum başımıza. Biriyle tanışıyorum tam olacak evleneceğim diyorum olmuyor kardeşim de öyle. Yani üstümüzde ne varsa neyse işte o ŞEY bizi hem birbirimize düşman ediyor hem de işlerimize oluyor.

hasan06

Kayıtlı Üye
üzerinizde büyü var ki zaten büyü yapılan muskayı bulmuşsunuz ancak imha edilmesi yolunda yanlış bir yol seçmişsiniz. tahminimce sadece bir tane büyü yapılmamış birden fazla büyü yapılmış.

Suben

Kayıtlı Üye
peki bu büyünün nasıl yapıldığını öğrenebilir miyim. Büyü bozulur mu? Yapan insan bulunabilir mi?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Benim anlamadığım bir konu var Hoca nasıl olur da ağacın altında gömülü bir şey olduğunu bilebilir? Bence de büyü olabilir bence babanızın ve annenizin çevresini detaylı bir şekilde arayın...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Tarrışmalar olmasını istemiyorsan tam ortam gerildiğinde eüzübesmele çek içinden birden ortamın durulduğunu görürsün belki bi çözüm olabilir. Sürekli böyle yaparsan tartışmalar olmaz ve bir süre sonra her şey düzelir inşallah ve bu arada sen mastırını yap bence hiç birşeyi bahane etme. Klasik bir söz ama çok sevdiğim bir sözdür "Önemli olan ne kadar sert vurduğu değil,aldığın ağır darbelere rağmen yoluna devam edebilmendir.Ancak böyle kazanbilirsin!"

Şu eüzübesmele olayını da biraz açayım; eski bir kitapta okudum insanların öfkelenmesine neden olan bir cin varmış ve durduk yere çıkan tartışmalar falan onun işiymiş. Eüzübesmele çekince ortamın sakinleşeceğini yazıyordu. Ben bunu sürekli denedim ve başarılı oldum ALLAH'ın izniyle. Belki içinde şüphe vardır diye anlattım ayrıntısını emin ol ki işe yarıyor sadece bir kere dene aklında olsun sürekli. Bir kez olsun dene anlarsın.