Aynanın içinde kendimi birseyden kaçarken gördüm ruyada bu ne anlama gelir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Yaşadığım birkaç tuaf olay yüzünden tanrı/cin/peri/ruh/melek/şeytan kavramlarını redtetmiştim . Babasına küsmüş bir çoçuk misali . Ancak dun gece bir rüya gördüm ve beni çok etkiledi . Başları çok mühim değildi beni etkileyen kısım bir tuvalete giriyorum , kemerimi çözüyorum o sırada aynayı fark ediyorum ve musluğu açıp lavaboya ellerimi koyarak aynaya bakıyorum , önce tuaf sesler duyuyorum daha sonra aynada - aynanın içinde - kendimi uzaktan görüyorum - dışardan yani 3. Kişi olarak bi 30/40 metre uzaktan - bir yerde birseyden kaçarken görüyorum kendimi tam o sırada aynanın yaninda güzel bi bayan siyah elbiseli , bana etkileyici bi ses tonu ile arkana bak diyor . Ne anlama geliyor bu ?

Kimbu

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu yasak bu forumda arkadaşım. Birazdan konuyu silerler ya da kapatırlar. Rüyalarınız size özel, biraz üzerinde dikkatli olursanız ve kökündeki duygularınıza inerseniz mesajı okuyabilirsiniz diye düşünüyorum.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Yanlış anlıyorsunuz beni , parapisikiloji ile ilgilenen istemeyeceğim kadar insan var burada . Rüyalarında aslında ruhun kanıtı olduğunu açıkca dile getiriyorsunuz , 2. bir yaşam tarzında . Burdaki ana tema veya mantığı çözemiyorum bu konuda iyi değilim . Rica ediyorum en azından özel mesajdan biri birkaç cümle ile bana açıklarsa , en azından bilgi paylaşımında bulunursa minnettar kalırım . Ancak ginede sizin insiyatifinize kalmış bir durum bu tabiki zorlayamam .

Kimbu

Kayıtlı Üye
Yetkili arkadaşlar gerekçeleri ile ilgili bilgiyi vereceklerdir. Yönlendirmeme açısından rüya yorumu yapmak yasak bunu biliyorum, bilginiz olsun istedim, iyi geceler...

alin

Kayıtlı Üye
Sayın WotkaShot, sitemizde şu an yetkili rüya yorumcusu bulunmamaktadır. Sizin yorumlatacağınız her rüya, ehil kişi olmadığında, kehanet anlamı da taşıyacağı için size zarar verebilmektedir. Rüyalarınızdan negatif his alıyorsanız, akar suya hayıra yorarak anlatın. Pozitif hissediyorsanız da yine iyiye yorup, ehil olmayan kişilere ya da negatif anlam yükleyecek kişilere anlatmayın.

Bu sebeple konu kilit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...