Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627
270 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Evet bazen ayni gün arka arkaya kart secim bakiyorum.ne cikmis diye bazen birbirinden alakasiz şeyler cikiyor o zaman diyebilir miyiz ilk cikan neyse o dur diye? Dedigim.gibi ben yorumlamayi bilmedigim icin acilim yaptiridgim kisinin dediklerinin cikmasini bekliyroim sonra tekrar gidecegim. Icimde değişik tedirginlikelr var sonucta ne varsa onu gosteriyor bu kartlar yani olacaksa tutarli bi sekilde tekrar ayni seyler cikar degil mi? Kafami o kadar cok karistiyor ki anlatamam bu mesele. O yuzden cok soru sormus olabilriim🙈🙈💆 mesela yorumlanmadigi surece (tipki benim yaptigim gibi) çıkmasi soz konusu olmaz dimi? Çünkü katinada yorumlayan kisi de cok onemli hatta en buyuk pay ona düşüyor kullandigi hislerine ve enerjisine derler. Kısacası sizi de yormayayim net olarak ifadd etmem gerekirse ben bana acilim yapan kisinin dediklerini mi bekleyeyim?? Katina 2 aylik on gorude bulunduysa bana o sirada yasanacak baska bisey olsaydi zaten onu da çıkarırdı degil mi? Biliyorum biraz fazla soru sordum ama ilk defa baktirdim da o yuzden 💆sorularim bu kadar tsekkurelr😊😊🙏

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8789
    Ettiği Teşekkür
    3.808
    2.227 mesaja 4.319 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Bakın şöyle anlatayım size..Yıllarca fal baktırdım,tarot,katina,kahve,su..Bazen birçoğu aynı yorumu yaptı.Sizin düşündüğünüz gibi”böyle olamayacaksa bu yorumlar hep aynı olmaz”diye düşündüm.Yanlış düşünmüşüm.10 yıl sonra anladım.Haklısınız yorumcu çok önemli.Yalnız lütfen bu kadar Katina’ya da bel bağlamayın.İnşallah olsun ama aksi olursa bu kadar umuttan ve kritiğini yapıp “Katina bunu olacak olsa gösterirdi”dedikten sonra olmazsa(ihtimaller hep vardır %1 de olsa) hüsrana uğrarsınız.
    Katina herşeyi gösterir ama doğru yorumcuda tarotta gösterir.Marifet kartı yorumlayanda..Siz nötr olun çıkarsa ne alâ çıkmazsa sağlık olsun modunda kalın.

¡Gracías a Dios por todo!

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Aynen katılıyorum marifet yorumlayanda gerçekten de evet bir de akisina bırakmak sureci hizlandirir tesekkurler

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Offf yanlış kitabı almışım deste hiçbir yerde yok bilen duyan varsa satın alabilecegim bir link atabilir misiniz?

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6309
    Ettiği Teşekkür
    188
    528 mesaja 1.127 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    75

Deste size olacak en yüksek ihtimalleri gösterir ancak yaptığımız bazı seçimler ve davranışlar bunları değiştirebilir diğer potansiyellerin oluşmasını sağlayabilir. Katina güçlü bir destesir ancak herkes okuyamaz. Bakımcısını seçen tek destedir. O yüzden marifet çıkan kartlarda değil onu okuyabilendedir. Usta bir okuyucu size o potansiyelin değişme durumu varsa önlem olarak yapmanız gerekenleri söyler. Sürekli kart seçmek bakımı etkiler. Siz madem bu bakımı yaptırdınız bilmediğiniz işe bulaşmayın ve kart seçmeyi bırakın. Tavsiyelere uyun. Umarım gönlünüzden geçen olur. Sevgilerle..

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

6. Keira Üyemize teşekkür edenler:
    nefertiti28 (12.03.2018)

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Bisey soracagim hani katinada acilim bittikten sonra sonuc kartina gore yorum yapılıyor ya hatta ayrilan element kartlarindan birinin en son cekilmesi gerekiyor bi tane ve ona gore bakim tamamlaniyor degil mi? Yani o olmadan olmaz ? Ve onun verdiği cevaba gore de sonuc karti olumsuz olsa da durum degisir mi ? Benim bi acilimim muthis cikti sadece sonuc karti olumsuzdu ve element krti da cekmedim internetten kart sectigim icin, nettekilerde element karti secmek diye bisey olmadigi icin. Ben de ustune tekrar 3lu bi acilim yaptim yani 3 kart sectim onun da 3u muthisti

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Destesini vermek isteyen var mı?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Alıntı nilot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Destesini vermek isteyen var mı?
    Bana ulaşabilirmisin desteyle ilgili

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Arkadaslar lutfen cevap verinn✋✋✋ katinadan sonra ki günlerde keyfi olarak kahve fali baktirmanin katinaya bi etkisi olur mu? Bana kalsa baktirmazdim ama bi an unuttum bi uygulamaya oylesine keyiflendigim bi anda fal yolladim bir kez sadece. Bisey olmaz degil mi? Normalde katinanin arkaisna katina bakilmaz diye biliyorim çünkü ve hic oyle bisey yapmam gerceklesene kadar

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Merhaba arkadaşlar,

Ben de yaklaşık 1-2 senedir desteyle birlikteyim.

Bana oldukça önemli gelen bir sorum olacak, hala kitaba bakmayı bırakabilmiş değilim.
    Evet, baktıklarım neredeyse hep doğru çıkıyor. Yalnızca bazen ya kartlar çok alakasız oluyor ya da ben yorumlamayı beceremiyorum ancak hala kitaba bakmadan yorumlamakta zorluk çekiyorum.

Bunun bir sebebi de elimin direkt kitaba gitmesi olabilir.
    Siz bunu nasıl aştınız veya bana ne tavsiye edersiniz?

Bir de tabii ki kendimi geliştirebilmem için de tavsiyeleriniz varsa can kuşağıyla dinliyorum.

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)