Aynı rüyayı ikinciye gördüm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devils_night

Kayıtlı Üye
Arkadaş öncelikle merhaba rüya yorum kısmını bulamadım sitenin o yüzden buraya yazıyorum....

Öncelikle merhaba arkadaşlar, sizlerden rüyamı yorumlamanızı rica edicem... Rüyam şöyleydi rüyamda istanbulda yaşayan teyzemlere gidiyorum ve teyzemlerin çocuk odasında kaçak olarak Türkiye'ye giren kişileri görüyorum uyumaya çalışıyorlar fakat her zaman birileri yenileniyordu tekrar tekrar insan geliyordu ve gelen insanlar oldukça önce gelenler kayboluyordu yani yatağın içinde oluşuyordu bu insanlar vede ırk olarak zenciydiler en son beyaz bir kız bebek görüyorum annem bunların evden gitmesini istiyor bir çok kişi ikinci katın balkonundan atlıyarak gitmeye çalışıyor vede küçük belki 2 yaşında küçük bir kızın balkonun üst duvarına annem çıkartıyor aşşa atıyor yapma diye biliyorum sadece sonra çocuk yere düşüyor çocuğa bakmıyorum ağlamaya başlıyorum vede kalkıp bakmak istiyorum fakat bakamıyorum ama en son orda çocuğu yerde yatar gibi bir sima görüyorum tamamen bakamıyorum hiç kimse ilgilenmiyor çocukla ve ben oturup ağlarken uyanıyorum rüyam bu şekilde bitiyor ben bu rüyayı ikinciye gördüm dikkate almaya karar verdim sizlerden ise bunu bilgece yorumlamanızı rica ediyorum şimdiden teşekür ederim herkeze şimdiden.

Keira

Moderator
Sitemizde rüya yorumu sadece rüya yorumcumuz tarafından yapılır. Şu an sitemizde bir yorumcumuz olmadığı için rüya yorumu yapmak yasaktır. Konunuz ilgili moderatör arkadaşımız tarafından kapatılacaktır. Üyelerimizin ceza almamak adına yorum yapmamasını rica ederim. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...