Kötü gidişatı durdurmam lazım. Yardım edin lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, son iki yıldır elimi nereye atsam kurudu diyebilirim. İstanbul' da iyi bi üniversitede istediğim işin eğitimini aldım. Okul bittikten sonra da ha şimdi iş bulucam, ha şimdi bulucam derken 2 yıldır işsiz kaldım. Aşk hayatım öyle gitti. Aile hayatım çıkmaza girdi. Daha nice küçük- büyük aksilik yaşadım. Yaşım henüz genç olmasına ragmen çok yıprandığımı hissediyorum. En olabilecek şeyler olmuyor. Bunun geçmesi için dua, uygulama vs. varsa tavsiye edebileceğiniz, çok mutlu olurum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Üniversite mezunlarının %90 lık kesiminin yaşadığı durum bu anlattığınız, neyse ki öğretmen değilsiniz:) Kendiniz çabalarsanız, büyü dua istemek yerine bir plan yapabilirsiniz her şey kafada bitiyor.Üniversite bir iş bulma kurumu değil sonuçta,kendiniz çabalayabilirsiniz biraz:) İnanarak söylenen bir kaç kelime en güçlü duadan bile etkilidir:Angel_anim:

Karadenizkızı

Kayıtlı Üye
Arkadaş sadece iş hayatında demiyorki,hayatında herşeyin kötüye gittiğini söylüyor.Sana uygun dualar sitede bulabilirsin ya da bu işin ehli kişiler sana yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
evet kıvep, karadenizkizinin dediği gibi, sıkıntı her alanda var. İşle ilgili de inanın çok fazla çabaladım. Olması kesin yerler olmadı. Bakkala gitsem bakkal kapalı oluyor O derece yani.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kendinize uygun olan uygulamayı/duayı aramak yerine bunun öncesinde yapmak istediklerinizin önündeki engelleri bir liste yapmanız, bunları nasıl aşacağınızı irdelemeniz ilk adımınız olmalı. Bunun için sitemizde ki ''Kişisel Gelişim'' bölümünü ayrıntılı olarak okumanız başlangıç için daha kolay olacaktır; yine bu konudaki sorularınızı ilgili bölümde paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...