Biriyle ilişkiye giriyorum galiba nasıl kurtulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albus

Kayıtlı Üye
dünyadaki bulunuş amacına kadar her şeyini zayıflatıyor
Sen dünyadaki bulunuşunun öz amacına sıkı sıkı sarıldığın sürece bu mümkün değil.
Ne olursa olsun.

vildann

Banlı Kullanıcı
kardeş yanlız uyuma birde tadığın bir hoca varsa kendine baktır derim.bir varlık musallat olmuş olabilir.aman sakın ihmal etme yoksa bütün hayatın mahfolur gider.cinlerin insanlarla ilişkiye girdiğini herkes bilir.

ssiibeell

Kayıtlı Üye
anneme soyledim ama onemsemedi.hayatın mahvolur derken neyi kastediyorsun? bu ilişki gercek mi ki?

vildann

Banlı Kullanıcı
evet büyük ihtimalle gerçek kardeş.cinlerin insanların rüyalarına girip ilişkiye girdiği doğrudur.erkek kadın farketmez.cinlerden çocuğu olanlar bile varmış diye duydum.hayatın mahfolur derken kardeş bunlar pis varlıklar iyiside var kötüsüde sana musallat olmuşlarsa kolay kolay yakanı bırakmazlar bilesin.henüz bekarmışsın bu varlık olduğu sürece kimseylede evlenemeyebilirsin.evlensende bir sürü sıkıntı verirler sanada eşinede bir an önce bu varlıktan kurtulmaya çalış.eminim çaresi vardır.geçmiş olsun

muhsap

Kayıtlı Üye
Yazınızdaki şikayetinizi okudum ve ciddi mi değil mi, doğru mu yanlış mı bilemem Allah bilir ama ciddiyseniz ve doğruysa:

1-Yastığınızın altına Kuran-ı kerimi koyunuz...
2-Muska taşıyınız... (Metal olursa daha iyi olabilir...)
3-Yastığınızın altına çengelli iğne geçiriniz...

Yukarıdaki yazdıklarım en basitleri... Eğer bunlar yetersiz kalırsa daha ileri çalışma yapmamız ve diğerlerini de yazmam gerekir...

İyileşmeniz dileğiyle...
Saygılarımla...

hasan06

Kayıtlı Üye
daha geçmedi mi? hani ayetül kürsi çemberi okuyordun geçmişti?

vildann

Banlı Kullanıcı
:sifone:anlşılan arkadaş espri olsun diye yazmış ciddi birşeyi yok.ne diyelim bari zevk almaya bak

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sadece gülüp geçtim yorumları okurken yastığın altına kuran koy hatta yanına incil de koy tevratı unutma 3-5 tane yasin kitabı tamammm azrail bile yaklaşamaz 300 yıllık ömür garanti..Sizce cin yada başka bir varlık birine aşık olduğunda ona musallat olucağı zaman sizin bu aklınıza gelen çook enteresan fikirleri hiç düşünemiyor mu ? Bir kafirin canı yandığında allah diye bağırdığı bir zihniyete sahip insanlarken biz sizce o bu olay olduğunda duaların okuncağını düşünemiycek kadar bizden geri mi ? Hocam bırak dua okumayı yorumlarla zamanını harcama uyumadan önce konuşmaya çalış bir cevap alamazsan güvenilir bir hocaya gidiyorsun bu işi para için yapanlara değil cami hocası vs.. olur gidip anlatıyorsun dua okuyarak hallolucak olsaydı büyü diye birşey tarihte yer almazdı

ENDORA

Kayıtlı Üye
Sadece gülüp geçtim yorumları okurken yastığın altına kuran koy hatta yanına incil de koy tevratı unutma 3-5 tane yasin kitabı tamammm azrail bile yaklaşamaz 300 yıllık ömür garanti..Sizce cin yada başka bir varlık birine aşık olduğunda ona musallat olucağı zaman sizin bu aklınıza gelen çook enteresan fikirleri hiç düşünemiyor mu ? Bir kafirin canı yandığında allah diye bağırdığı bir zihniyete sahip insanlarken biz sizce o bu olay olduğunda duaların okuncağını düşünemiycek kadar bizden geri mi ? Hocam bırak dua okumayı yorumlarla zamanını harcama uyumadan önce konuşmaya çalış bir cevap alamazsan güvenilir bir hocaya gidiyorsun bu işi para için yapanlara değil cami hocası vs.. olur gidip anlatıyorsun dua okuyarak hallolucak olsaydı büyü diye birşey tarihte yer almazdı

İyide güzel kardeşim hoca ne okuyacak Gazelmi :) lütfen yazıma gücenme ama sağlam bir imanla edilen dua yeri oynatır. Eskilerin dediği gibi gökyüzü dualarla yukarıda duruyor derler ya duaların enerjisini hafife almayın. Ve bu musallata maruz kalan kardeşim Ayetel kürsiyi oku sonuna geldiğinde (hifsihüma ve hüvvel aliyyül azim) kısmını ( yanlış yazmış olabilirim bir dua kitabına bak ) tekrarla taaaa ki burnuna hafif bir yanık kokusu gelene kadar işte o vakit onun canını yakmış olacaksın ve savaşınız başlayacak ya sana yaklaşmayacak ya da daha temkinli daha güçlü saldıracak seni ancak imanın kurtarır. Sevgiye kal.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ne gücenmedi :) Şöyle bir durum var bir çok hoca cinlerle iletişim kuruyor ve kitaplarda yazan daha çok şeyi biliyor yani eğer herşey yazılmış olsaydı şuan herkes cinleri görüyor kuklanıyor olurdu bu yüzden hocaya gitmesi daha mantıklı olur sonucunda musallatın ne olduğu belli değil cinden başkalarıda var..

muhsap

Kayıtlı Üye
Sayın Cenk_sago daha işe yarıyor mu yara mı yor mu bilmeden onu geçtim Kuran-ı kerimi küçümsüyorsunuz, Allah'ın kelamını nasıl küçümseyebilirsiniz ve bunu da geçtim ''dua okuyarak hallolucak olsaydı büyü diye birşey tarihte yer almazdı'' diyorsunuz ne demek bu... Bu sözü söyleyen kişiye Allah hesap günü sormaz mı ''Ben size büyüyü haram kılmadım mı ?'' diye...

''Cünüp olanın Kuran-ı kerime dokunması ve ondan bir şey okuması haramdır...''

Kuran-ı Kerim'de ve hadis kitaplarında vardır bu...

Eğer Allah'ın kelamına, kuran-ı Kerim'e inancınız ve saygınız yoksa deneyin hiç olmazsa imanınız artsın...

Yanlış anladıysam da affola...

Saygılarımla...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Kuranı küçümsemiyorum şunu demek istiyorum büyünün tarifi kuran da mı var ? yada tevratta yada incilde ? Bir güçlü büyüyü kuran okuyarak yada başka bir kutsal kitabı okuyarak çözebilecek yada bozabilecek ise insanlar büyüler zaten yapılmaz ki hiç de var olmazlar tarihte.

vildann

Banlı Kullanıcı
Kuranı küçümsemiyorum şunu demek istiyorum büyünün tarifi kuran da mı var ? yada tevratta yada incilde ? Bir güçlü büyüyü kuran okuyarak yada başka bir kutsal kitabı okuyarak çözebilecek yada bozabilecek ise insanlar büyüler zaten yapılmaz ki hiç de var olmazlar tarihte.
bunun büyü olduğunu nerden biliyon varsa bir bildiğin yaz gazel okuma

muhsap

Kayıtlı Üye
Muhakkak ki Biz, sana Kitab'ı, insanlar için hak ile indirdik. Artık kim hidayete ererse, kendi nefsi içindir. Ve kim dalâlette kaldıysa, o taktirde kendi aleyhine dalâlettedir. Ve sen, onların üzerine vekil değilsin.

Kul, euzü birabbil felâk, min şerri ma halak, ve min şerri gasikin iza vakab, ve min şerri neffassâti fil ukad, ve min şerri hâsidin iza hased.

De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

Bu ayetler heralde sizlere indirilmiş... Ben bir şey demiyorum zaten kuran-ı kerim cevabını vermiş... Allah Büyü yapıldığında büyüye mi sığının diyor... Büyüyü büyü ile bozun mu diyor... Bana sığının diyor bana... ''Büyüyü Ben size haram kıldım...'' diyor, o zaman hadi büyüyü büyü yaparak bozalım... Tevbe
estağfurullah azim...

Yanlış anladıysam affola...

Saygılarımla...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
bunun büyü olduğunu nerden biliyon varsa bir bildiğin yaz gazel okuma
İmla hatalarınız, üslubunuz çok göze çarpıyor. Bu konuda biraz daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ederim.

muhsap

Kayıtlı Üye
Yazımın tamamını ve yazdığım şeylerin anlamlarını okumak için (siyah yerleri okumak) için mouse sol tıklayıp yazının üzerine gelerek geçiniz... (yazı mavi olacak...)

Saygılarımla...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
emredersiniz baş ka arzunuz varmı

Ben emretmiyorum, sitenin kuralları bu. Sıradan bir üye olarak kibar bir dille uyarmıştım sizi. Bir yönetici ya da moderatör uyarırsa daha sert bir üslup kullanmak durumunda kalabilirler çünkü üslubunuz gerçekten de hoş değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...