Biyokinezi Yapmak İsteyenler...

Sennin

Kayıtlı Üye
Merhaba Sayın Gizli Mabet Sakinleri;
Bi çok kişi biyokinze yapmayı çok cazip görür.Göz renginizi değiştirmek,oturduğunuz yerden kollarınızı ve bacaklarınızı güçlendirmek,hafıza gücünüzü ve beyin gücünüzü artırmak ve en önemlisi bedenine her türlü hakim olmak...
2b878cb6a17bb832ba6382a0dcf55178_1277063577.jpg

Ancak biyokinezi yapmak gerçekten zordur ve ilerlemek daha zordur.Biyokinezi ile göz rengini değiştirmek isteyen,hızlı koşmak yada kol ve bacaklarının gücünü artırmak isteyenler direk bu çalışmalardan başlarlarsa aşırı zorlanırlar.Bunları yapabilmek için öncelikle biyokinezide ilerlemek gereklidir.
Biyokinezide ilerlemek için kendinizi fazla zorlamamalısınız.Sadece basit teknikleri uygulayarak yavaş yavaş ilerleme kaydetmelisiniz.İmajine ve telkin konusundada kendinizi geliştirmelisiniz ve her kinezi çalışmasında olması gerektiği gibi konsantrasyonunuzu en yüksek seviyede tutmalısınız.
Biyokinezi yapmak istiyorsanız bi süre boyunca enerji yönlendirme çalışması yapın.Bilmeyenler için şöyle açıklayayım;
Öncelikle yapacağınız çalışmaya uygun çakranızdan enerji çekin.Sonra bu enerjiyi vücudunuzun içinde yönlendirin.Enerji vücudunuzda gezsin.Ellerinize,ayaklarınıza ulaşsın.Enerji sürekli bu şekilde gezdirin.
Daha sonra işi birazdaha ilerleterek dışardan enerji alın.Mesela Güneşten alın enerjiyi.Enerji güneşten ellerinize doğru aksın.Ordanda vücudunuza dağılsın.Vücudunuzda dolaşsın ve kafanızdan gökyüzüne doğru yükselerek yok olsun.
Bu çalışmadada ilerledikten sonra psiball yapmaya çalışın.Sitede bunun hakkında gerçekten güzel hazırlanmış dersler mevcut.Şöyle bi kaç tanesini sizinle paylaşayım:

Moderatörlerimizden Sayın logii tarafından paylaşılmış bir konu;
Psi Ball (Enerji Topu) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Eğer imajine etmede zorlanıyorsanız yardımcı olabilecek resimler;
İmajine Etmeyi Kolaylaştırabilecek Resimler... - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Umarım yararlı olmuştur.Bende bu konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve gelişmek isteyenlere yardım etmek istiyorum.Ben şu an hafıza geliştirme tekniği ve kas geliştirme teknikleri üzerinde çalışıyorum.Bu tekniklerden daha alt düzeydeki teknikleri öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Sevgi ve ışıkla...
İyi Çalışmalar...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben bir 3 haftalık bir sürede göz rengimi ela dan yeşile çevirdim ama bunu bir kaç saniyede yapanların olduğu söyleniyor acaba doğruluk derecesi ney yani bir kaç saniyede göz rengi değiştirilebilirmi?

merlinx

Kayıtlı Üye
Göz rengimi değiştirebilmem için yardımcı olabilirmisiniz.

xtina

Banlı Kullanıcı
Ben vücudumun başka yerini değiştirmek istiyorum ama sadece göz rengini değiştirmek için bilgiler sunulmuş.

yuppi_77

Kayıtlı Üye
Nasıl bir şey bu.... Çok teşekkürler paylaşım için, ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi. Şimdi konuyla igili yönlendirmelerinizi takip edeceğim...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Biyokinezi DNA na hükmetmektir illaki teknikleri okuyarak değil deneyerekde yapabilirsiniz enerjinizi nasıl yönlendirebiliceğiniz anlatılıyor bunları başardıktan sonra değişimler yapabilirsiniz...

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın hfcy;
Söylediğiniz gibi çok kısa sürede bunu yapanlar var.Ancak birkaç saniye gibi bi sürede bunu yapmak için konsantrasyonunuz aşırı ileri seviyede olmalı.Enerji düzeyiniz gayet yüksek ve gerçekten daha önce bi süre çalışma yapılmış olmalı.Yeni başlayan biri direk 3 saniyede göz rengi değiştiremez.Siz 3 haftalık bi çalışma sonucunda değiştirdiğinizi belirtmişsiniz.Daha önce başka herhangi bir kinezi türü üzerinde çalışmanız oldumu ? 3 haftada yapılmayacak bişey değil yapılabilecek ancak bi süre boyun (ilk hafta) insanı çok zorlayan bir çalışma.

Ayrıca belirtiyim kalıcı bir renk değişimi yapmayı düşünmeyin.Bildiğim kadarıyla kalıcı renk değişimi yapabilen yok.Ancak çalışmalarda ilerlerseniz süreyi uzatma şansınız var.

Sayın xtina;
Burada verilen bilgiler biyokineziye başlarken yapılacakları içerir.Biyokineziyle saç rengi hatta ten renginizi bile değiştirebilirsiniz.Ancak dediğim gibi bu teknikleri yapmak için uzun bir çalışma yolu var önümüzde (bende dahil) :)

Sayın merlinx;
Konuda verdiğim çalışmaları yapın.Konsanrasyon ve enerji yönlerdirme,biriktirme konusunda ilerleyin.Daha sonra kolaylıkla biyokinetik çalışmalar yapabileceksiniz.

Hepinize başarılar...
İyi Forumlar...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Sayın hfcy;
Söylediğiniz gibi çok kısa sürede bunu yapanlar var.Ancak birkaç saniye gibi bi sürede bunu yapmak için konsantrasyonunuz aşırı ileri seviyede olmalı.Enerji düzeyiniz gayet yüksek ve gerçekten daha önce bi süre çalışma yapılmış olmalı.Yeni başlayan biri direk 3 saniyede göz rengi değiştiremez.Siz 3 haftalık bi çalışma sonucunda değiştirdiğinizi belirtmişsiniz.Daha önce başka herhangi bir kinezi türü üzerinde çalışmanız oldumu ? 3 haftada yapılmayacak bişey değil yapılabilecek ancak bi süre boyun (ilk hafta) insanı çok zorlayan bir çalışma.

Ayrıca belirtiyim kalıcı bir renk değişimi yapmayı düşünmeyin.Bildiğim kadarıyla kalıcı renk değişimi yapabilen yok.Ancak çalışmalarda ilerlerseniz süreyi uzatma şansınız var.

Sayın xtina;
Burada verilen bilgiler biyokineziye başlarken yapılacakları içerir.Biyokineziyle saç rengi hatta ten renginizi bile değiştirebilirsiniz.Ancak dediğim gibi bu teknikleri yapmak için uzun bir çalışma yolu var önümüzde (bende dahil) :)

Sayın merlinx;
Konuda verdiğim çalışmaları yapın.Konsanrasyon ve enerji yönlerdirme,biriktirme konusunda ilerleyin.Daha sonra kolaylıkla biyokinetik çalışmalar yapabileceksiniz.

Hepinize başarılar...
İyi Forumlar...

benim pyrokinezi ve telekinez çalışmalarım vardı daha evvelden ancak şiddetli baş ağrıları arada da burun kanamalarından sonra 2 yıl ara vermiştim,7-8 ay önce biokinezi denemesi yaptım 15 dk sonra kahverengıden elaya göz rengımı değiştirdim ancak sadece 2-3 dk falan sürmüştü.

Sennin

Kayıtlı Üye
Pyrokinezi ve telekinezide konsantrasyon ve enerji yönlendirme önemlidir. Pyrokinezide enerjinizi ısı enerjisine çevirirsiniz ya da kendi enerjinizle ateşin enerjisini birleştirerek, ateşi kontrol edersiniz. Aynı şekilde telekinezide de enerjiyi etkileyeceğiniz cisme yönlendirip, enerjinizle cisme etki edersiniz.
Biyokinezide bunlara çok benze ancak siz başka bir cisme değil de kendinize etki edersiniz.
Göz renginizi çabuk değiştirme sebebiniz, bu çalışmalardan dolayı zaten biyokinezi yapmaya hazır olmanız.15 dk içerisinde yapılan bir renk değişimi çok belirgin değildir.Şöyle açıklayayım;
Simsiyah gözlere sahip bir insanın, göz rengini 15 dk içerisinde yeşile çevirmesi, uzun bir çalışma gerektirir. Siz göz renginizi elaya çevirebilmişsiniz. Ela kahverengine daha yakın bir renk olduğundan ve sizde bu çalışmalarla uğraştığınızdan kolaylıkla yapmışsınız. Ancak gözrenginizi açık yeşil, açık mavi ya da beyaza çevirmeye çalıştığınızda zorlanırsınız.

Umarım açıklayabilmişimdir...
Çalışmalarınızda başarılar...
İyi Forumlar...

Arkadaşlar biyokineziye yeni başlıyacaklar için "biyokinezi başlangıç teknikleri" isimli bir konu açtım. Burada verdiğim çalışmalara ek olarak verilmiş bir çalışma. Yani hem bu çalışmaları yaparken yeni verdiğime de başlayabilirsiniz.

Hepinize başarılar...

küçükkuş

Kayıtlı Üye
Şu biyokeneziyi tam anlamıyorum. Başlayalı iki üç hafta oldu, saç rengimi ve göz rengimi değiştirmek istedim. :sifone::sifone: Saçlarımın rengi açıldı, eskiden koyu kahveyken şimdi açık kahve oldu :party::party: ama gözlerimin rengi çok az açıldı. Yardım edebilecek bir insan var mı ???

Sennin

Kayıtlı Üye
Sitede okuduğum bi konu üzerine biraz araştırma yapmıştım.Buraya koymak için konuyu aradım ama bulamadım.Şu şekilde bir örnekle açıklayabilirim.Mesela Kalp çakrası şifacılık için gerekli enerjiyi sağlar.3. göz çakrası psişik çalışmalar için gerekli enerjiyi sağlar.Şu an hepsi aklımda değil bulabilirsem paylaşırım tekrar.

Umarım Açıklayabilmişimdir...

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederiz ama ben beceremiyorum,, boyummuzasıN ve göz rengim değişsin diye yapıyordum ama yol katedemiyordum gözlerim bal rengi ama mavi renk istiyorum..