Hayaletleri Bulan Uygulama

mally

Kayıtlı Üye
Paranormal Recorder adındaki bu iPhone uygulaması, normalin dışındaki dalgaları algılayarak, dünya ötesi varlıkları algıladığını iddia ediyor.

Uygulamanın geliştiricisi Ben Williams, normal ötesi güçlerin birbiriyle iletişim kurduğu sırada bir takım elektromanyetik dalgalanmalar meydana geldiğini gördüğünü söylüyor. Uygulama, hayaletlerden gelebilecek mesajları algılamak için telefonun dijital pusulasından faydalanıyor ve sadece belirli bir aralığa düşen dalgalanmaları kaydediyor.

Uygulamanın yeni 3.11 sürümü ise, bulgularınızı SoundCloud üzerinden meraklılarıyla paylaşmanıza izin veriyor. Hayalet avcısı uygulama Paranormal Recorder, iTunes'da 2.99 dolar fiyatla satışta.

208329_10150176489709169_385038199168_6439874_5830121_n.jpg

Bilim Dünyası

AJA

Elit Üye
Sanırım fiyatında bir yanIışIık var :D

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Saçma geldi bana da, hem hayaletin yerini tespit ettik diyelim ki korkmaktan başka ne yapabiliriz ki??

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Hayaletlerle yaşamaya alışacağımı hiç ama hiç sanmıyorum TheDarkPowercım...

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Eğer olduğuna dair kanıtlar yada bir kaç garip olay yaşasaydım tam olarak inanabilirdim ama henuz hiçbir şey yok. Keşke olsa.. hoşuma giderdi biraz farklı şeyler görmek. dünya benim için zaten sıkıcı, biraz fantastik olsa çok kötü olurdu sanki.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Eğer olduğuna dair kanıtlar yada bir kaç garip olay yaşasaydım tam olarak inanabilirdim ama henuz hiçbir şey yok. Keşke olsa.. hoşuma giderdi biraz farklı şeyler görmek. dünya benim için zaten sıkıcı, biraz fantastik olsa çok kötü olurdu sanki.

Kesinlikle daha once cok net bir sekilde gordum.Hemde birden fazla.
Normalde boyle seyler bana pek gorunmezdi.Ama yinede inanirdim.Simdi asya kitasinda yasiyorum ve yasadigim evde 2 tane cok urkutucu olay yasadim.Tabii ki kanit olarak ben yada bir baskasi birseyler gosteremez.Sanirim tek kanit o anlari yasamak olur.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bir iphone alıp denemek lazım uygulamayı :) oysa ki ben programsızda anlıyabiliyorum sadece program düzgün çalışıyomu diye merak ettim :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Böyle bir cihaz alalim bir gurub kuralim Ghost Busters gibi para para demeyelim:D

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bencede bi doğruluk
payı olabilir doğa üstü olaylar bölümünde hayaletle konuşan doktor muydu neydi öyle bir yazı vardı orada adam telsiz aracılığıyla hayaletle konuşuyordu okursanız belki bi fikir sunabilir.