Üstümde cin varmı yokmu nasıl anlarım ?

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir insan üzerine cin musallat olup olmadığını varsa ne olduğunu nasıl anlar? üzerimde cin olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? ne yapmam lazım ?hangi dualar ve yapılacakları onerirsiniz

Karabey

Banlı Kullanıcı
Her hastalık gibi bununda belirtileri vardır.Uyku esnasında yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıp sıçramanız, kabuslarınızın artması, içim sıkılıyor diye tarif ettiğimiz göğüs ağrısı, kendinizi devamlı huzursuz hissettiğiniz psikolojik korkular, yalnızlıktan korkma, yalnız kaldığımızda özellikle yatakta gözlerimizi kapattığımızda birinin sizi izliyormuş hissine kapılmanız, her işinizin kötü gitmesi v.b. örneklerle bunları sıralayabiliriz.Ayetel kürsi, felak-nas surelerini okumayı adet edinmek, abdestsiz gezmemek, özellikle sitede paylaşılan cin mektubunu üzerimizde taşımak, ilk başta yazdığım şikayetler varsa azaltacaktır.Eğer bu şikayetler yinede devam ediyorsa ilim bir arkadaştan yardım almak gerekmektedir.

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu cin mektubunu yazıcı çıktısı olarak aldığımızda olıuyormu yoksa bunu ilmi bilen bir arkadaşın yazmasımı lazım ?

Karabey

Banlı Kullanıcı
Fotokopi olmasında hiçbir sıkıntı yoktur.

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın sordum çünkü daha önce çok uzun zaman önce bir hoca bendeki muskayı acıp bakıp bu fotokopi bundan muska olmaz kabul olmaz deyip kendisi safrangülsuyu kalemle yeniden yazmıştı ve fotokopiden bu sekilde verenlerede şarlatan demişti :)

Karabey

Banlı Kullanıcı
Evet muska bilgisayar çıktısı olmaz ama dua ve okumalar çıktı olarak taşınabilir, ev yada işyerlerine asılabilir.

Karabey

Banlı Kullanıcı
Muskanın bilgisayar çıktısı olmayacağınımı ? Dua ve okumaların bilgisayar çıktısı olabileceğinimi ? anlamadım

Karabey

Banlı Kullanıcı
Muska bilgisayar çıktısı olmaz çünkü kişiye özel yapılan bir uygulamadır ve bu uygulamanın içeriğinde kullanılacak mürekkep çeşitleri vardır yoksa muska tutmaz.Ama evlerimizde işyerlerimizde olan ayetel kürsi, karınca duası, bereket duası v.b. dualar matbaa baskısı olabilir, bilgisayar çıktısı olabilir.Evlerimizde sakladığımız Kuranı Kerimler bile matbaa baskısıdır ama ağlayan bir bebeğin yastığının altına konulduğu zaman faydasını görürüz.İllaki o Kuran'ın, bereket duasının, karınca duasının v.b. duaların safranla, miskü amberle yazılmasına gerek yoktur.Cin mektubuda kişiye özel yapılan bir çalışma değildir ve bu sebeb nedeniyle çoğaltılıp kullanılabilir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bir insan eger ki; karınca duasını alıp asıyorsa bu rızk talebi güttügü içindir, yada Sülayman Mektubunu koyuyorsa evine korunma talebi içindir dolayısı ile kişiye özel bir çalışma halini alır.. Kişiye özel demek; kişinin kendisinin niyeti ile talep ettigi sözlü yazılı dualardır işlemlerdir..
Fotokobi vs gibi çıktılar sadece ticari menfaatler için öne çıkar, bir harfin yada cümlenin havas ruhundan olabilmesi için o harf yada cümlenin bir emek ile duygu ve düşünce ile meydana gelmesi yazıya dökülmesi lazımdır.. Buna istinaden diyebiliriz ki çarşıdan 1000 adet fotokobi çıktılı cevşen alıp taşımaktansa diliniz ile bir kere ALLAH'ım beni Koru sana sığındım demek elbette ki daha evladır.. Bu cin mektubu içinde geçerlidir karınca duası içinde geçerlidir... Hepsi kişiye özeldir, kişi kendisi istiyor ki alıp kullanıma devrediyor.. Bununla beraber şunuda bildirmekte fayda var, dua nitelikli uygulamalarda yazıdan ziyade söz üstündür.. Söz direk temas direk iletişimdir.. Ama dedigim gibi yazı olacaksada bu insan ruhunun ve bedeninin şekillendirdigi, emeğin verildigi, duygu düşünce ve niyetlerin enerjilendirdigi bir çerçevede olmalı, safranından gül suyundan geçtim...

glfm

Kayıtlı Üye
Vallahi ilk tariflerinize bakilirsa bende var. çoğunu birebir yaşiyorum :(

HeLga

Kayıtlı Üye
:( :( BEnde bende tesadüfen girdim okudum aynen uyuyor çok korkuyorum :( :( :( Napıcammmmmmm :(

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Size şu kadar söyleyebilirim ki bunun belli bir belirtisi ya da tarifi bulunmaz . Karabeyin söylediklerinin çoğunda farklı olayların tanımı yapılmış ya da cin ile alakalı söylediyse sadece cin ile alakalı değil o tanım . Herhangi bir panikleme yapmamanız gerekiyor . Mesela uyku esnasında yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılma zihinleşmiş olan sizin bilinçsiz olarak yaptığınız astral seyahate bir işaret bırakır . Kabusların artması ve sıkıntınız insani bir durumdur bunun için herhangi bir cine gerek yok . Şu anda psikolojisi düzgün olan ve sağlıklı bir hayat yaşayan pek çok insan olmadığı gibi bunların yaşanmasıda normaldir bana göre . Yani dediğim gibi tam bir tarif veremezsiniz bu cin musallatlığına .
Her hastalık gibi bununda belirtileri vardır.Uyku esnasında yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıp sıçramanız, kabuslarınızın artması, içim sıkılıyor diye tarif ettiğimiz göğüs ağrısı, kendinizi devamlı huzursuz hissettiğiniz psikolojik korkular, yalnızlıktan korkma, yalnız kaldığımızda özellikle yatakta gözlerimizi kapattığımızda birinin sizi izliyormuş hissine kapılmanız, her işinizin kötü gitmesi v.b. örneklerle bunları sıralayabiliriz.Ayetel kürsi, felak-nas surelerini okumayı adet edinmek, abdestsiz gezmemek, özellikle sitede paylaşılan cin mektubunu üzerimizde taşımak, ilk başta yazdığım şikayetler varsa azaltacaktır.Eğer bu şikayetler yinede devam ediyorsa ilim bir arkadaştan yardım almak gerekmektedir.

ulvi

Banlı Kullanıcı
cinlerden insanlara zarar gelmez, bulaşmalarını sağlıyacak bir sebep ve bulaşabilmelerine uygun bir ortam yoksa

Onun için gereksiz yere korkmanıza hiç gerek yok bence

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

XTX

Kayıtlı Üye
Ben ne tür bir musallatla karşı karşıyayım emin değilim ama geceleri yattıktan sonra fiziksel olarak devamlı taciz ediliyorum..Gundüz saatlerinde çok sık olmuyor bu durum daha çok geceleri artıyor ve zihinsel olarak da hissediyorum..Dualarımı okumadan yatmıyorum, dua okudukça daha çok üzerimde baskı oluşuyor..Genellikle ilk önce ayaklarımdan başlayıp, dizlerime kadar ilerliyor ve devam ediyor burnuma kadar hissediyorum..Kendimi dualarla korumaya çalışıyor olsamda durum yine değişmiyor.. Bilgilerinize ve tecrübelerinize göre fikirlerinizi alabilirmiyim, belki bu durumdan benim gibi rahatsız olan arkadaşlarımız olabilir... Teşekkür ederim..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben ne tür bir musallatla karşı karşıyayım emin değilim ama geceleri yattıktan sonra fiziksel olarak devamlı taciz ediliyorum..Gundüz saatlerinde çok sık olmuyor bu durum daha çok geceleri artıyor ve zihinsel olarak da hissediyorum..Dualarımı okumadan yatmıyorum, dua okudukça daha çok üzerimde baskı oluşuyor..Genellikle ilk önce ayaklarımdan başlayıp, dizlerime kadar ilerliyor ve devam ediyor burnuma kadar hissediyorum..Kendimi dualarla korumaya çalışıyor olsamda durum yine değişmiyor.. Bilgilerinize ve tecrübelerinize göre fikirlerinizi alabilirmiyim, belki bu durumdan benim gibi rahatsız olan arkadaşlarımız olabilir... Teşekkür ederim..

Dua okumak bi işe yaramaz daha fazla beslenmelerine neden oluyor. Enerjilerle beslendikleri için dualarda yoğun bir enerji gerektirdiği için besleniyorlar o enerji ile.. Bedensel olarak yani fiziksel bir taciz söz konusu olamaz sadece kişinin öz enerjisine saldırıda bulunuyorlardır ve fiziksel olarakta hissediyor olabilirsiniz. Varlık kanalları açılmış ve varlık kovması yapılması gerek bu durumda.

XTX

Kayıtlı Üye
İlginize ve cevabınıza çok teşekkür ederim Sayın Yule.. Bu rahatsızlığım iki yıl öncesi başladı ve her geçen zamanda daha çok arttı ve her gece bu durumu yaşamaktan bıktım..Öyle bir yoğunluk hissediyorumki tüm vücudumu saran basınç gibi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum aslında, o anlarda ürperti ve üşüme soğukluk sıcaklık ve sanki bir elin üzerimde olduğu hissi oluyor, ben bunu taciz olduğunu sanıyordum.. Bilgilendirdiğiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum, saygılar..

snoopy

Kayıtlı Üye
tam hatırlamıorum ama şekere bi dua okunuordu ve o şekeri bi bardak suya karıştırıp üzerinde cin büyü olan kişiye içiriliordu içirilen kişide titreme yada çok tatlı su çok acı gibi tepkimelerine göre yorum yapılıodu ama hatırlayamıorum hangi duaydı neydi kaç kere okunuodu bilen varsa yazarsa çok faydalı olur.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Cinler de insanlar gibi varlıklardır. Eğer cinleri kafaya takmazsanız (Korkmak, yok yanımda da musallat da vb.) içinizi ferah tutarsanız ve sürekli yazıyor çoğu kişi Kur'An'dan Felâk-Nâs Sure'lerinin sürekli okunmasın da fayda vardır. Kimisi şöyle der Felâk yada Nâs okununca yok cin dahada musallat oluyormuş, Ayet-El Kürsi okuyunca deliriyormuşsun gibi ümütsizliklere kapanmamak lazım...

XTX

Kayıtlı Üye
Ben kafaya hiç takmıyorum, önceleri çok takar korkardım fakat artık takmıyor aldırmıyorum ama yinede dualarımı eksiksiz okuyarak yattığım halde her gece mutlaka uykuya dalma anında vücudumda veya üzerimdeki baskıyı yada enerji yada herneyse çok net olarak hissediyorum..Bu ne tür bir varlıksa enerjimden faydalandığı kesin; uykuya dalmış olsamda uyandırılıyorum, duaların bir faydası olmuyor..