zep

zep

Kayıtlı Üye
selam ,sınavlara hazırlandığımdan çok geç saatlerde yatıyorum.uykumun yarısında (güneş doğduktan sonra 7-8 civarı )şu rüyayı gördüm.rüyamda kalabalık olmayan bir sokakta(hemen hemen hiç kimse yok) tanımadığım biri tarafından 15 metre öteden tüfekle bana ateş edildiğini gördüm.Ne silahın neye benzediğini ne de ateş edenin yüzünü görebildim.çok korkmuş bir şekilde delicesine koşarak ordan uzaklaştım daha sonra kendime baktığımda vücudumun arkasında, bel bölgemin sağ tarafında 3 ve sol tarafında gene 3 adet kurşun yarası olduğunu gördüm.yaralar açık bir haldeydi etimi görüyordum ama kan var ile yok arasındaydı nerdeyse

teşekkür ederim şimdiden

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
-----------------Silinmiştir--------------
Size rüya yorumlama yetkisi verdiğimi hatırlamıyorum. Sizi moderatörümüz de uyarmış, yönetime başvurmadan rüya yorumlayamazsınız demiş. Ayrıca bir zahmet şu sitedeki uyarı yazılarını okuyun artık. Yeter ama biz söylemekten siz dinlememekten bıkmadınız. Bir daha rüya yorumu yaparsanız ceza alacaksınız.

kendiyas

Kayıtlı Üye
ilk defa rüya yorumuyla ilgili senden uyarı aldım daha öncesinde kimse beni rüya ile ilgili uyarmadı şu şu kişi rüyamı yorumlasın diye yazmadığınız için bende yorumladım iylik edende kabahat nankörlüğünde bukadarı

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ilk defa rüya yorumuyla ilgili senden uyarı aldım daha öncesinde kimse beni rüya ile ilgili uyarmadı şu şu kişi rüyamı yorumlasın diye yazmadığınız için bende yorumladım iylik edende kabahat nankörlüğünde bukadarı
Önce benimle senli benli konuşmayınız. Ben kahveye gelen ahbabınız değilim. Sonra da bu linki inceleyiniz:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=69788#post69788
İyilik etmenin de usulleri vardır. Usullerle hareket etmeden, disiplinler oluşturmadan hiç bir işin hayrı da olmaz iyiliği de. Kurallarımız vardır. Siz de buraya üye olduğunuza göre bu kurallara uymak durumundasınız. Garip yakıştırmalarda bulunmadan önce kuralları okuyunuz ki uyarmak zorunda kalmayayım. Ben de bayılmıyorum üyelerin hatalarını düzeltmekle zaman harcamaya.

kendiyas

Kayıtlı Üye
benle döğru konuşana siz derim bunun haricinde demem kim nasıl davranıyosa karşılığını benden bulur ben izin alınması gerektiğini bilmiyodum nasıl alacağımıda sordum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benle döğru konuşana siz derim bunun haricinde demem kim nasıl davranıyosa karşılığını benden bulur ben izin alınması gerektiğini bilmiyodum nasıl alacağımıda sordum
Ha ben doğru konuşmuyorum anladım. Sizinle uğraşamam kusura bakmayın. Başka siteye lütfen. Burada eline tencere tava alıp boş gürültü yapanlarla laf dalaşı yapmaktan daha önemli işlerimiz var. Ya kurallara uyarsınız ya da gidersiniz bu kadar basit. Hayret birşey sayıyla mı veriyorlar sizi!?