''zedrix'' rüya yorumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zedrix

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 haftadır her gece rüyamda bir kadının erkek arkadaşımla arama girmeye çalıştığını görüyorum. Kadın her gece farklı biri oluyor ama amacı hep aynı. Gözleri bir gün çok parlak bir mavi halini alıyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekürler...

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 haftadır her gece rüyamda bir kadının erkek arkadaşımla arama girmeye çalıştığını görüyorum.Kadın her gece farklı biri oluyor ama amacı hep aynı.Gözleri bir gün çok parlak bir mavi halini alıyor.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekürler...

Rüyanızda gördüğünüz kadınla ilgili olarak anca şunu söyleyebilirim;
Daha çok psikolojik bir rüyaya benziyor bu, erkek arkadaşınızı kaybetme korkusu ile bağdaşıyor...
Erkek arkadaşınızla, aranızda bir sorun varsa veya beynen sizin aldatılma şüpheniz varsa, siz erkek arkadaşınıza yansıtmadığınızı düşünseniz bile arkadaşınız bunu size söylemese de aslında beynen ne hissettiğinizi negatif bir elektrik olarak onun beyni algılar (fakat iki taraf da bunu hissetmiyormuş ve algılamıyormuş gibi kendine itiraf etmekten kaçınır). Beyninizde kurduğunuz ve takıntı haline getirdiğiniz bu düşünce rüyanıza yansır. Çekim yasası doğrudur, gerçektir! Siz beynen onu bir başka kadın yüzünden kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, onun beyni negatif etki sayesinde, sizi aldatmayacağı varsa da aynen bu şekilde aldatmayı uygun görür. Çünkü siz bilincinizde bunu kurduğunuzda ve buna taktığınızda onun kendisi algılamasa da beyni algılar. Ben bunları niye anlatıyorum gelelim ona; Beyninizde kurmuş olduğunuz her düşünce, takıntı şeklini almışsa aynen o düşünce birgün gerçekleşir! Siz de dersiniz ki ''aaa ben bunu hissetmiştim''. Hayır hissetmediniz, sizin beyniniz onun beynine böyle bir akım yolladı, onun beyni de bunu algıladı. Siz o kadar çok korktunuz ki onu kaybetmekten, o kötü enerjiyi ona yolladınız ve yapmayacaksa da yaptı! Aslında bunu o değil, siz yaptınız (çekim yasasına göre)!
Görünen durum bu, gördüğüm sizde onu kaybetme korkusu ve bir kadın yüzünden kaybetme korkusu. Bilincinizdeki bu düşünceyi çıkarın, çıkarmazsanız da aynen rüyanızda gördüğünüz bu olay bir başka kadın yüzünden olacaktır.
Gelelim islami yorum kısmına;
Siz diyebilirsiniz ben hiç korkmuyorum, başka bir kadının aramıza gireceğini düşünmüyorum! Psikolojik etkiden uzak bir rüya ise bu, evet gördüğünüz kadın/kadınlar gerçekten sizin rakibinizdir. İslami yoruma göre de, psikolojik yoruma göre de sizin rakibinizdir gördüğünüz kadınlar!
Ben kendi görüşümü söylüyorum ve bu rüyanın psikolojik kaynaklı olmasını umuyorum çünkü bu rüya sizin psikolojinize bağlı olarak görüldüyse herşeyi düzeltme şansına sahipsiniz! Nasıl değiştireceksiniz? Cevap: Aynen bu kötü düşünceyi nasıl çekiyorsanız kendinize, bunun tersini yaparak ve gerekirse bu kötü düşünceyi temizliyemiyorsanız beyninizden, olumlama/olumlu düşünmeye yönelik meditasyon yaparak kendinizi tüm düşüncelerden arındıracaksınız. Meditasyon olayı size uygun değilse, yine burda çekim yasası devreye girer. Hergün 30 dk. ayırıp gözlerinizi kapatın ve beyninizle erkek arkadaşınızı kendinize çağırın, gözleriniz kapalıyken sadece gözünüzün önüne ikinizi yerleştirin ve o silüeti sabitleyin. Bunu sabah uyanınca ve gece yatmadan önce yapın ama o silüeti sabit tutmaya çalışın. Hergün yapacağınız bu uygulamada dikkat etmeniz gereken şey şudur; Sadece ikinizi sabitlediğiniz görüntüyü, hergün aynı şekilde görmeye çalışın (misal ikinizin bir fotoğrafı) sadece aynı görüntü.
Umarım anlaşılmıştır :)

zedrix

Kayıtlı Üye
Teşekür ederim anlaşılmıştır:)

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Anlaşıldığına göre...
Kaybetme denilen o kötü düşünce yerleşmeye çalıştığında bilincinize, fotoğraf olayını uygulayacaksınız :) Bu siz farketmeseniz de bilincinizde olabilir, o fotoğrafı hergün düşünün ki sürprizle karşılaşmayın :) size daha iyi yardımcı olacak konular var forumda, mesela çekim yasasını çok iyi araştırın. Benim söylediğim sadece pratik bir uygulama. Hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz çekim yasasını, herzaman ne deriz birşeyi 40 kere söylersen olur. Çekim yasasının özü aslında budur :)

zedrix

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız evrende hiç bir ses yok olmuyor nede olsa:)Tamam daha fazla araştıracağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...