Yorumlarsaniz cok sevinirim arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TiffyTif

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun dedemi ziyarete gittim.Biraz muhabbet ettik sonra bana ben dogmadan once gordugu bir ruyayi anlatti.Anlattigina gore ruyasinda, elinde orgu bir sepet olan kucuk bir kiz cocugu ona "dedecigim" demis.Dedem de "Tiffytif gel kizim" diyince kosarak gelmis ona.İlginc olan sey ise bana koyacagi ismi hic dusunmemis her sey ruyasinda oluvermis.dedem de bunun uzerine dogdugumda ismimi Tiffytif koymus.Sizce bir anlami olabilir mi bu ruyanin? Crvaplarinizi bekliyorum,tesekkur ederim :)

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Buna benzer olay da benim annem de olmuş. Annem hamileyken rüyasında Eyüp te mezardan bir dede çıkmış kapan kızım yoksa bu çocuğunu da elinden alırlar demiş. Annem bu rüya üzerine kapanmış , cok etkilenmiş ama bana göre sıradan hamile kadınların gördüğü kabustan başka bir şey degil 😊

Ama isimler bence özeldir. İsimler her zaman bizim kimliğimizdir bence isimler karakterimizi de az da olsa etkiliyor. Mesela benim adım ... ve ben hiç sevmem adımı sanki üzerimde emanet elbise gibi durduğunu düşünürüm.

Rüyasında görüp bu ismi koymanın muhakkak bir anlamı vardır. İsminizin anlamı nedir ? Bir de kökeni nereden gelmektedir ? 😊

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla ismi Tiffy tif değil kendi isminin olduğu yerlere kullanıcı adı yazmış.

Umut06

Banlı Kullanıcı
bende öyle isim mi olurmuş diye kendi kendime gülüyodum yaa :)

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Çok duyuyoruz gördükleri rüyalar yüzünden çocuklarına isim verenleri. Bilinçaltıdır ya da değildir ama isminde insan üzerinde enerjisel bir etkisi illaki var. O yüzden seçilen isimlere dikkat edilmesi gerektiğini söylerler.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir ay kadar sonra bir yeğenim olacak.Yaklaşık 9 aydır isim düşünüyoruz.Şöyle ki ; sonunda" su "olan ve çok popüler isimlerden nefret ediyoruz.Beğendiğimiz birkaç isminde anlamı hayır getirmiyor.Herkes çift ismi tercih ettiğinden alternatif azalıyor, çünkü iki isim birden zaptediliyor, akraba ya da arkadaş koymuş oluyor.Halen isim peşindeyiz.Özellikle dikkat ettiğimiz şeyler ise;noktalı harf olmaması,ağır enerjili isimler olmaması,dinî anlam yüklü isim olmaması.Şu an uygun iki isim var sadece muhtemelen onlardan biri olacak.
İsim çok önemli,hayat boyu organımız gibi taşıyoruz.Ben adımı beğenmeseydim sanırım değiştirmek isterdim.Çok çetrefilli bir aşaması var isim değişimininde bildiğim kadarıyla....O yüzden çocuklarınıza isim koyarken bin kez düşünün lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...