yorumlarmısınız lütfenn

kübra2

Kayıtlı Üye
merhaba akşam rüyamda bir bayan bana zarar vermeye çalışıyordu hep elinde bir el bombası vardı sırtı bana dönük yüzünü göremiyorum bombanın pimini çekti patlamadı başladı taşa vurmaya bombayı yine patlamayınca bir soba vardı orada alev alev yanıyor bombayı sobanın içine attı bu arada ben sürekli imdat bombayı patlatacak diye yardım istiyorum etraftan sonra tanımadıgım birisi bir erkek geldi ve bombayı sobadan çıkardı iyiki patlamadı diyorum rüyamda bu rüyadan çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

KENT

Kayıtlı Üye
Rüyanızda gördüğünüz bayan büyük bir ihtimalle ailenizden ya da aileden gibi görülen kişilerden biri. Aile içinde bir sırdan dolayı çıkabilecek bir kavga var ve bu bayan sırrı elinde bulunduran kişi, yani zarar verecek bilgilere sahip olan kişi. Açıkçası rüyanızı pek hayra yorumlayamayacağım. Rüyanız aile içinde bir karmaşaya ve bu karmaşadan kaynaklı olarak üzüntü, keder ve sıkıntıya; ayrıca sevdiğiniz birinden ya da sevdiklerinizden ayrı düşmeye işaret etmektedir. Bu durumdan siz zararlı çıkarken, aile içinden bir erkek bu durumdan oldukça kazançlı çıkacaktır. Açıkçası dikkatli olmanızda fayda var. Sağlıkla kalın...

kübra2

Kayıtlı Üye
yorumunuz için teşekkür ederim sagolun.