Lütfen Rüyamı yorumlarmısınız

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar size geçen yaz gördüğüm rüyamı anlatacağım tabirini yapmanızı istirham ediyorum şimdiden teşekkür ederim bana gece yatarken musallat oldular 2 tane siyah cüce varlık beni bastırdı hareket edemiyorum ama rüya değil eminim çünkü kendimin kıpırdamaya çalıştığımı o varlıkları ve odadaki tüm eşyaları görüyorum baya bi uğraştım gece gece onlarla ,dua felan okudum baya bi dua ama duam bitince 2 gözümün tam ortasından (3.göz)öyle parlak mavi sarı pembe ışıklar çıktıki tüm oda ışıkla kaplandı ve o yaratıkları yok etti sonra birden uyuyuverdim onlar gidince de rüyamda 1 garip kişiyle aynı asansördeyim o adam kötülük yapmaya çalışırken yakasından tutup asansöre vura vura öldürdüm sonra tekrar uyandım ve ezan okunmaya başladı ben de rahatladım rüyayı sabah namazına yakın gördüm sabah namazı okununca onların vakti daraldı kendi boyutlarına gitmek zorunda kaldılar ve kurtuldum böyle garip ve biraz ürkütücü kabus gördüm arkadaşlar bu rüyayı ve uyku ile uyanıklık arasında geçirdiğim olayları ve o varlıkları 3. Gözümden çıkan ışıklarla yok olmalarını nasıl yorumlarsınız şimdiden teşekkür ederim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Epifiz beziyle alakalı olabilir, üçüncü göz çakrandan yayılan enerji defetmiş negatif varlıkları.

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Epifiz beziyle alakalı olabilir, üçüncü göz çakrandan yayılan enerji defetmiş negatif varlıkları.
Aynen öyle ama ben yani ne meditasyon yaparım ne çakra açmaktan anlarım bu 3. Gözüm resmen o gece o varlıklar beni zor durumda bıraktıktan sonra ben dua okurken kendiliğinden 3. Gözüm çalıştı demekki duanın da enerjisi gücü öyle büyük ki 3. Gözü kendiliğinden çalıştırıyor demekki her şeyin olduğu gibi duanın da enerjisi var ve çakralar la 3. Göz dualarlarlada çalışabiliyor birbirlerine bağlantılılar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Esmalarla çakra açma çalışması yapılabilir evet okuduğun duaların frekansı etkili olmuştur.

xax2

Kayıtlı Üye
Power pufgrıls geldi aklıma renkli ışıklar filan vay canına

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Umarım aynısını yaşamanız dileğiyle belli ki ışıkları çok seviyorsunuz siz de yaşayınki halden anlayın ve biraz hayatınıza renk gelsin

:D Ne hoş bir dua böyle, benzer şeyler yaşadığım için çok şükür halden anlıyorum :)
Umursamamaya çalışın, korku enerjisi yayarsanız daha çok üstünüze gelirler.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Sadece kalk ve unut. Yoluna devam et.

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
:D Ne hoş bir dua böyle, benzer şeyler yaşadığım için çok şükür halden anlıyorum :)
Yok hiç korkmam bu sadece bir örneğimdi ben de daha çoookk yaşadım böyle olay ama hiç korkmuyorum anı olarak saklıyorum diyebilirim ?geceyarıları ayçiçeklerini domuzlardan korumak için tarlalarda yanlızda kalıyorum aklıma gelse de korkmuyorum çünkü korkarsan çileden çıkartırlar ölüme kadar bile götürebilir

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Bu arada halden anladığına sevindim bazıları inanmıyor ve dalga geçiyor ya bunlara inanmayanın bu platformda işi ne anlamıyorum burada işleri ne hiç anlamıyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu arada halden anladığına sevindim bazıları inanmıyor ve dalga geçiyor ya bunlara inanmayanın bu platformda işi ne anlamıyorum burada işleri ne hiç anlamıyorum

Başa gelmedikçe bilinmiyor bazı şeyler, herkesin anlamasını beklemiyorum tabi ama hak edenler de aynısını yaşasın temennim..

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Başa gelmedikçe bilinmiyor bazı şeyler, herkesin anlamasını beklemiyorum tabi ama hak edenler de aynısını yaşasın temennim..
Aynen fakat bu tür şeylere inanmayanlar neden acaba bu platforma üye sonuçta mabet neredeyse bu konular üzerine kurulu bir site öyle değilmi yanlışım varsa düzeltin

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Görmeyin zaten görüpte ne yapacaksınız her bünye kaldıramayabilir bunu millet bu varlıklardan kurtulabilmek için servet harcıyor?

Aynen basit bir bakıma bile güzel para alıyorlar, ondan sonra kurşun dökelim, birkaç günlüğüne üstünüzden alalım rahat edin, *para* tamamen kurtulmak da büyük mesele, bu işten anlayan birini bulmak lazım tabi binlerce lira harcamadan :)

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Aynen basit bir bakıma bile güzel para alıyorlar, ondan sonra kurşun dökelim, birkaç günlüğüne üstünüzden alalım rahat edin, *para* tamamen kurtulmak da büyük mesele, bu işten anlayan birini bulmak lazım tabi binlerce lira harcamadan :)
Vallahi bu işten anlıyan ve Allah rızası için yapan ve az para alan ve bu işin gerçekten ehli olan sadece 1 hocaya denk geldim tabii bizim tanımadığımız çok kişi de vardır ama genel olarak şarlatanları görüyorum