yorumlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahti65

Kayıtlı Üye
foruma dün üye oldum sabaha kadarda çeşitli şeyler okudum açıkçası pek korkmadım fakat uyandığımda kulak çınlaması ve sağ tarafımda bir ağrı vardı ve sanki bişey beni rahatsız ediyor gibiydi psikolojik olabilir ama belkide başka bir nedeni vardır

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hayır tamamen psikolojiktir. Başka bir sebep yoktur. Forumun kişiye ve ya kişilere bu şekilde bir etkisi bulunmamaktadır. Herşeyden kulağınız çınlayabilir. Bu bugüne ait bir şey değildir. Uyuşma olmuş olabilir. Sonuçta bir organdır. Daha önce fark etmemiş olabilirsiniz ama bugün çınladığına bir anlam yüklemek için çınlamayı fark etmiş olmanız muhtemeldir.

bahti65

Kayıtlı Üye
daha öncedende oluyordu tabi ama ölümü düşününce geçiyordu bu sefer ki başkaydı sanki

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Piskolojik olduğunu düşünüyorum kendinizi fazla heyecanlandırıp kaptırmışsanız bunlar gayet normal

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Psikolojik olabilir. Siz bir şeyleri okuduğunuz zaman korkmamış olabilirsiniz ama bilinç altınız etkilenmiş olabilir. Eğer fazla üstüne düşmezseniz unutur gidersiniz.

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
tamamiylen psikolojik kimseye bilgi okumak vb. nedenlen bir varlık mussallat olmaz veya başına bişey gelmez çok ta takma kafana bişeyler okuyup öğrenmek istiyorsan yavaş yavaş azar azar oku yorma kendini saygılarımla.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...