Yine Aşık Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bu kız havalıysa sana kız mı yok.Takma kafanı aşık falan da olma gençliğini yaşa elbet bir gün aşık olursun o vakit onunla evlenirsin.Şimdilik tanıma ve eleme süzgecinden geçir aşk yok bence inanmıyorum demiyorum aşk yok.Takıntı ve bencillik var.

RedKitttt

Kayıtlı Üye
Bu kız havalıysa sana kız mı yok.Takma kafanı aşık falan da olma gençliğini yaşa elbet bir gün aşık olursun o vakit onunla evlenirsin.Şimdilik tanıma ve eleme süzgecinden geçir aşk yok bence inanmıyorum demiyorum aşk yok.Takıntı ve bencillik var.

Artık umrumda değil. Bu savaşı kazandım. Benim için bir şey anlam ifade etmiyor. Çok rahatım. ve kafam yerine geldi sonunda. Bu iç savaş o kadar kolay olmadı aslında. Dediklerin de güzel. aynen haklısın. Keşke herkes benim gibi saplantılarından çabuk kurtulsa. İnanın kendinize gülersiniz yaşadığıma benzer bir şey yaşamışsanız :D

foxx

Banlı Kullanıcı
vardır herhalde koca mabette birileri redkitimize göre kendine güvenen adayları bekliyoruz hadi bakalım

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ya söylemez hep acı çekersiniz , Yada söyleyip mutlu olur veyahut kısa süreli reddedilmenin mutsuzluğunu yaşarsınız. Karar sizin
İyi Forumlar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bence aşktan korktuğu için bahane buluyor gibime geldi arkadaş ;) yada reddedilmekten korktuğumuz için hep kaybetmedik mi zaten

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
biz de mi ulaşılmaz olalım yani?

Evet sen de ulaşılmaz o, sen ondan vazgeçersen belki o sana gelir? Tabii ki daha önce bir şeyler yaşadıysanız.. Eğer yaşamadıysanız da boşver platonik aşkın kimseye faydası yok kardeşim.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Konu başlığı: '' Yine aşık oluyorum ''

Cevabım ''Gene mi. '' :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu durumun parapisikoloji ile alakasi nedir ?

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İlizyon nasıl göz yanılmasıysa aşk ta gönül yanılmasıdır :) Ama ne ilizyon :)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
O zman uzak oyna sevgili kardeşim burnu havada biri ile bir ömür geçmez. aşkın bittiği yerde gerçekler başlar ve gerçeği anladığında da iş işten çoktaan geçmiştir artık.. en iyisi kendine uygun birine bak, Sonra çok şiirlerle edebiyatla uğraşırsın benim gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...