Yılancı

baysal01

Kayıtlı Üye
Hikaye gerçektir. Dedemden dinledim. Kendiside şahittir olaya. Adamın biri vaktiyle köye gelmiş. Özel bir muska yapıyormuş. Bunu taşıdınmı yılan, akrep dokunamazmış sana. Gerçektende doğruymuş. Dedem almış. Koynuna akrep koymuşlar. İğnesiyle 2-3 kere muskaya tıklatmış. Dokunmamış dedeme. Boynuna yılan filan sarmış. Bu muskaları dağıtan adam bir süre sonra adanada yılanlı kalede ölüyor. Ölümü yılanların elinden. Ancak sokarak değil. Bir sürü yılan boğarak öldürmüş adamı. Bu muska nedir neyin nesidir ? Nasıl dualar vardır içinde ? Bilen var mı acaba ?

mysen13

Kayıtlı Üye
Muskanın içinde ne yazdığını bilemem bir çok uygulama var .Cinlerden koruyucu tılsım vefk gibi düşünün , Hikaye eğer doğruysa h0ca bir kağıda tılsım yapmıştır ve taşıyan kişiye de demek ki hayvanlar zarar veremiyor .
Sevgiyle ..

TheALpher

Kayıtlı Üye
Bir adam Resûlullah (S.a.v)'e gelerek,

-Dün gece beni sokan akrep yüzünden ne büyük acilar cektim,dedi. Resûl-i Ekrem şöyle buyurdu:

-"Eğer aksamleyin
'eûzü bi-keLimâtiLLâhi't-tammeti min şerri mâ haLak.​
(YarattikLarinin şerrinden ALLAH'ın mükemmel kelimelerine siğinirim.) deseydin o sana zarar vermezdi."

Pek bi fikrim yok ama belki bununla bir ilgisi vardır ..

ndkk

Kayıtlı Üye
benim de ilk şahmeran aklıma geldi

bahti65

Kayıtlı Üye
tvdede yaptılar muska değilde bir dua okuyorlar.yanılmıyorsam tuzla yapılıyor ve yılan ve akrep sokmuyor

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Ben İzmir'de oturuyorum. Bizde öyle muska falan yapmazlar. Aksum derler bizde. Yılan sokan bir insan suya dokunur. Ve dua eder. Bizde ona aksum deriz. Evin etrafında yada yaşadığınız bölgeye serpersiniz. Ama tuvalete serpilmez çünkü günah. Daha sonra kapının önünde az boşluk bırakıcakmışsın çünkü gitsin yılan diye.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Benzer bir şey gördüm bir video sitesinde hocanın biri bir muska yazıyor horoza asıyor be horoza ateş ediyorlar ölmüyor hayvan . Tabi benim aklıma acaba sorusu gelmiyor deilde yani ?

black_angell

Kayıtlı Üye
benim annemin dedesine 'yılancı' derlermiş yılan soksa bile bir şey olmazmış yılanlarla çok yakınmış adam yılan sokan bir adamı getirirlermiş suya okurmuş adam içirirmiş iyileşirmiş, anneme nasıl oluyor diye sordum ''askerde dedeme bir adam el vermiş'' dedi pek anlayamadım ama

xalpx

Kayıtlı Üye
Türkiyede boğarak öldüren bir yılan türünü geçtim zehirli yılan türü bile nadir bulunuyor.Birkaçının biraraya gelip adamı boğması büyük talihsizlik.Ölüm şekli inandırıcı gelmedi ama onun dışında ilginç bir durum.

partos

Kayıtlı Üye
şöyle bişey var bu tip ekzotik hayvanlara karşı ilgim ve beslemişliğim var şöyleki türkiyedeki yılantürlerinin çoğu zehirsiz zehirli olanlarsa çok kışkırtılmadığı sürece size saldırmaz.Akrep konusuna gelincede türkiye dünyada en zehirli akreplerden biri olan leiurus quinquestriatus u bulunduruyor bu hayvanı besleyen tanıdığım bir arkadaşım var neyse konumuza dönelim akreplerde gerekli bir tehtit algılamadan saldırmazlar doğu yöresinde bulunmadığınız sürece bu arkadaşlada karşılabileceğinizi sanmıyorum buyüzden haşırneşir değilseniz bu hayvanlarla gerekli değil.

teknik67

Kayıtlı Üye
rahmetli yılancı Macit hoca nın akrep sokmaları ve efsunlanma konusunda internette pek çok videosu bulunmaktadır.bunlardan bir taneside(.... davetsiz misafir dörtyolda yılancı taci macite konuk oldu videosu) nu izlemenizi tavsiye ederim.

partos

Kayıtlı Üye
denemek isteyen olursa akrep yada yılanı bulurum ^^ sorumluluk kabul etmem bide

teknik67

Kayıtlı Üye
rahmetli yılancı hacı Macit hocanın akrep ler ve efsunlanma konusunda pek çok videosu bulunmaktadır google dan yılancı hacı Macit yazarak girip bu videoları izlemenizi tavsiya ederim.

ufukalper

Kayıtlı Üye
Bu yılan karanlık uygulamalardada bolca kullanılan bir hayvan.Uzak durmak gerekir..

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
sen beni koruyacak diye bir duaya güvenirsen olmaz. O duayı yazdıracaksan müsliman olman lazım çünkü islami bir dua. Eğer ki müslimansan önce allaha sığınsana kardeşim. Değilsen de uğraşma horoza sıkayım da ölmesin.. Geç bunları :D