Yeşil Ebiseli cinler hakkında bilgisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruban

Kayıtlı Üye
Yeşil Ebiseli cinler hakkında bilgisi olan varmı

partos

Kayıtlı Üye
ebyad yada zevba olarak bilinen cin padişahının yardımcıları yeşil giyiniyor diye okunmuştum ha bide eğer buysa cidden önemli bişey vardır cünkü hemen hemen hiç bir davete cevap vermez deniliyor

ruban

Kayıtlı Üye
çok saol bilgi için eyer detaylı vaysa açar sanız sevinirim

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
valla cinlerin kadın olanları yani periler penbe giyiniyor diye bliyorum ama yardımcı olurmu bilmem bide takım elbise giydikleri söyleniyor

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Ülvi melekler ve arzi melekler denilen bi grup var. Senin söylediğin yeşil elbiseli varlıklar arzi meleklerden olan Ebyab (Ebyed) ya da Zevba'dır (Zubea). Bu iki isimle tanınr. 7 padişahtan biridir. Emrinde 54 kabile olduğu biliniyor. Yardımcılarının giysisi yeşildir. Günü cuma günüdür.

ruban

Kayıtlı Üye
Cuma günü Ebyab (Ebyed) ya da Zevba'dır (Zubea). Bunun iki adı vardır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay'ın etkisindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllı cin liderlerinden biridir. Emrinde onlarca cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak ihtişamlı bir kral görümündedir. Davetlere hemen hemen hiç cevap vermez bunlar niye bana görünmüş ola bilirler hiç bir davete karşılık vermedikleri halde ve zaten davete etmedim

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Size nasıl gözükdü? Rüyadamı yoksa gerçek hayattamı?

ruban

Kayıtlı Üye
gerçek hayata ve sade bende degil annem de aynı kişiyi gördü ilk gürtü sanki bir ürperti gibi sora bismillah çektim gitmedi dua okudum anca öyle 10 saniye bekledi bunu yapa bilen cini çok güçlü olmalı sanırım

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Hırsız falan olmasın? Annem de gördü dedinizde ondan soruyorum. Bu ya insan yani yeşil elbise giymiş ve sizi ya korkutmak amaçlı gelmiş yada hırsız. Yok diğer türlüsünü iddi ediyorsanız çok aff edersiniz ama yalan söylüyorsunuz. Yani arkadaşım cin falan yok ya uyduruyorsunuz yada dediğim gibi bu bir insan.

ruban

Kayıtlı Üye
ayakları ter yeşil peçeli ve çarpsaflı yarım metre havada arkasına doru bükülmüş ve ayaklarına kadar simsiyah saçları olan biri ne hırsız yada insanla laka vere bilirmisin çelik kapılı ve dördüncü kataki bir binaya 150 yada 160 cm di

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
ayakları ter yeşil peçeli ve çarpsaflı yarım metre havada arkasına doru bükülmüş ve ayaklarına kadar simsiyah saçları olan biri ne hırsız yada insanla laka vere bilirmisin çelik kapılı ve dördüncü kataki bir binaya 150 yada 160 cm di
o nasıl bi tanımlamadır ya türkçenizmi bozuk

umut3431

Banlı Kullanıcı
dua ette kötüleri gelmemiş inş başınıza musallat olmazlar

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
yeşil olanlar kurani kerime hizmet eder müslümansanız size bi sey yapmaz ulvidir ulviler ve rahmaniler melekdir kötülük yapmaz dediyim gibi uzman arkadaşlarada sora bilirsiniz ulviyattan zarar gelmez rahman suresini okuyun gider rahatsız oluyorsanız

Secretx101

Kayıtlı Üye
Yeşil renklileri ben de rahmani olarak duymuştum, siz bir davet vs. yapmamışsanız söz konusu bir durum yoktur.Dualarınızı eksik etmeyin.Oğuz-Han kardeşim eğer müslüman veya diğer semavi dinlerden birine mensupsan cin yok demen yanlış olur. İslam, Hristiyanlık ve Musevilik'te cinlerin yeri vardır.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
kurani kerimdeki bütün duaların nerdeyse hepsi hüdamları yeşildir bir muska yada koruma duasının görevliside olabilir üzerinizde bir koruma varsa yada evinizde onun hüdamı olma ihtimalide var veya çok tesbihat çekmişsinizdir icabet etmiştir rahman suresi veya cin suresi okuyun yada zilal suresi setata ya kadar 7 defa her gün gidene kadar okuyun

russiand

Kayıtlı Üye
kurani kerimdeki bütün duaların nerdeyse hepsi hüdamları yeşildir bir muska yada koruma duasının görevliside olabilir üzerinizde bir koruma varsa yada evinizde onun hüdamı olma ihtimalide var veya çok tesbihat çekmişsinizdir icabet etmiştir rahman suresi veya cin suresi okuyun yada zilal suresi setata ya kadar 7 defa her gün gidene kadar okuyun

bende 10 yıldır cevşen taşırım 2 yıldırda esma çekerim gelen giden yok bunları nasıl getirirm ?

AJA

Elit Üye
Muhakak ki görmeniizn bir nedeni vardır..Evren de nedensiz hiç bir olay gerçekleşmez.O an gördüğünüz de ne hissettiğiniz de önemli.Korktunuz mu mesela ? Vefk yada benzeri şeyler var mı evde yada uygulamalar yapan ? Biraz daha düşünün.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
söle bir sey ola bilir buda bir ihtimal ailenizde soy agacınızda bu varlıklara sahip biri vefat ettikten sonra size geçe bilir açık menfez vardır bünyeniz buna müsaiitir kimseye kolay kolay durduk yere görünmezler gelseler bile siz göremesiniz görükmüşse açık menfeziniz olabilir zaten yeşiller her kurani kerim okununca gelir o anda okunan duanın görevlisidir zamanı dolunca gider açık menfez olma ihitimali var

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
mesajında arkadaşım bunları nasıl getiririm demişsin rahmani olana sahip olman çok zor imkansız derecesinde diyer süfli cinleri getire bilirsin başına bela olur neden böle bir merakın var getiripte napıcan bi defa bulaşırsın sonra kurtulamassın uzak durmanı tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...