Yazın gelmesiyle evimizdeki olayların bağlantısı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blasphemous

Kayıtlı Üye
belkide eviniz sahiplidir yada intizarlı filandır babannem anlatmıstı çok eskiden tapu diye bi şey yokmuş onların köylerinde boş olan sahipsiz olan yerlere sahip çıkarlarmış bi gün büyük babam dükkan açmak için bi yer bulmuş kendine herkez oraya sahipli orası gitme oraya aha önce buraya gelenler hiç iyilik görmedi bu topraklardan demişler ama büyükbabam genede dinlememiş oraya ev yapım tarlasını sürmüş büyük halamı yılan kapacakken büyük babam yılanı öldürmüş başka bi zamanda babam evin içindeyken ev birden bire hiçbi sebep yokken yanmaya başlamış ondan sonra büyük babam gilde o köyü terk etmişler zaten işlerde yolunda gitmemiş buraya gelmişler

blasphemous

Kayıtlı Üye
bide bizim buralarda bi perili ev var 3 4 tane hamile oturmuş hepside bebeğini düşürmüş o evde oturdukları için onlarda böyle şeyler görmüşle

gözde

Kayıtlı Üye
Bir evin uzun süre boş kaldıktan sonra sahiplendiğini duymuştum ama ne kadar doğru bilemiyorum

baltor90

Kayıtlı Üye
büyük oranda doğru ama sahiplenenler ne olursa olsun çok ileri gitmezler..ama bunlar ileri gidecekmiş gibi geliyor bana..bence hepsi yakılmalı..ve ya hardal ve dardağan tohumu tütsülenip fil suresini bir kiremitin üstüne yazarak görüldükleri yerlere koyulmalı..bu onları dağıtacaktır.. ama bunu yaparken niyetiniz net olmalı size bir zarar gelmesini istemeyiz..

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Allah kolaylık versin size valla.Sizi sevmişler bence.Sizin gitmenizi o yuzden engelliyorlar.Size zarar vericeklerini sanımıyorum ama ürkünç tabikide bu tarz şeyler görmek ve yaşamak.Belli ki,eve bir şeyler yapılmış.Başka türlü ne bir insana nede eve musallat olurlar.Büyü yoluyla insana ve haneye musallat olmaları ihtimali en yüksek durumdur..En güzeli,siz işin ehli bir hocayı eve getirin.O ne var ne yok evde görür ve temizler evi..Sevgiler..

gözde

Kayıtlı Üye
Daha önce annaem gitmişti..adam size yapılmamış ama büyü var demiş.ve yapanı da tarif etmiş.hatta neyin üstüne yapıldığını bile söylemiş.annem de pir pirlenip döktü bütün evi ve tahtaların altından düğümlü tülbent çıktı.yepyeniydi.attı onu.valla bilemiyorum ama sanırım o gölgeleri ben görsem ölürdüm :(

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
bence o gelenlerin basına ilk bahar yaz aylarında baslarına birşy gelmiş ve hep o zamanlar geliyorlar sey gibi mesela hani biri ölür ve her oldugu gün yıl içinde ogun gözükebilir....

baysal01

Kayıtlı Üye
saffat suresinin ilk 10 ayetini 10 kere suya oku. üç gün üst üste eve serp. Bu uygulamayı büyük alimler deneyip tavsiye etmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...