Yatak odasına tablo asmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cruella

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bu tabloyu yatağımın baş ucundakı duvara asabilirmiyim? Negatif enerji yayar mı? Araşdırdım pek bi cevap bulamadım. Dali, Vang Gogh gibi ressamların eserleri kesinlikle kullanılmamalı diye okudum.. Çok sevdiğim bir eser Raphael Santi " Sistine Madonna Angels".

Ekli dosyayı görüntüle 6376

AJA

Elit Üye
Kesinlikle kullanılmamalı diyenler kim ?

AJA

Elit Üye
Düşüncenizde artık sizi rahatsız edicekse zaten asmayın.Feng shuinin bir çok bilgisini sever ve uygulmaya çalışırım fakat bu konuda hiç duymadım buna benzer bir şeyi.Bilen biri çıkar .Yorumları bekleyelim.

Cruella

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim bir tablo yatak odasına asılacaksa bu baktıkça iyi çağrışımlar yapan bir tablo olmalı çünkü güne başlarken ve günü kapatırken görecegin bir resim huzur vermeli. Şahsi fikrimse insan betimlenen tabloları asmam bir başka kişinin enerjisini çekmem odama. Anca doğa tabloları olursa olur.

Doğru söylüyorsunuz, odamda olumsuz bir enerji oluşsun istemem.. Peki daha küçük çerçeveletip kullanabilir miyim?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyalarımızda, uyuduğumuz odada bulunan eşyalar vs. Etkilermiş, buda benim okuduğum bi yazıydı. Bu yüzden uyuduğumuz hrde hoşlandığımız eşyaların olması uykumuzu etkiliyor. Ama biri karanlık yağmurlu gökyüzünü negatif bulurken, başkasısa huzur verici bulabilir. Negatif yada pozitif olması bizim ne açıdan baktığımıza, sevip sevmediğimizede bağlı aslında. Sevdiğin bir şey sana negatif olmamalı, istiyorsan as beğendiğin bi tabloyu, boyutu rengi tam istediğin gibi olsun baktığındada sana enerji versin :)

Cruella

Kayıtlı Üye
Sevgili Kıvep, çok güzel yorulmadınız :) Dediklerinizi uygulayacağım.. Yorumlarınız için teşekkürler, arkadaşlar. Sevgilerimle.. :nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...