Yatağimdan çikan bilye ne olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Konuyu büyük olasılıkla yanlış yere açtım.. :)

Kısaca anlatayım.. Yatılı bir okulda okuyorum. Yattığım yatağın kenarında sıkıştırılmış beyaz bir bilye buldum. Odama gelen ve benden nefret eden bir kız var. Ondan şüphelendim aslında. Kısacası büyü olabilir mi? Büyüyse ne yapmam gerek?

AJA

Elit Üye
Hayır bir büyü değil .Atın gitsin yada canınız sıkılınca oynarsınız .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konuyu büyük olasılıkla yanlış yere açtım.. :)

Kısaca anlatayım.. Yatılı bir okulda okuyorum. Yattığım yatağın kenarında sıkıştırılmış beyaz bir bilye buldum. Odama gelen ve benden nefret eden bir kız var. Ondan şüphelendim aslında. Kısacası büyü olabilir mi? Büyüyse ne yapmam gerek?

İlk olarak evet konuyu yanlış yere açtınız. :)

2.Bir bilyeden dolayı hemen büyü zannetmeniz çok yanlış.Ve sadece bilye ile yapılan bir büyüde yok.Yaşadığımız olayları hemen büyüye,varlığa,parapsikolojiye bağlamayalım.Eğer içiniz rahat edecekse bilyeyi toprağa gömebilirsiniz. :)

3.Acil Yardım ! ,Yardım ! gibi başlıklarla konu açmak forumda yasak diye biliyorum.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
İlk olarak evet konuyu yanlış yere açtınız. :)

2.Bir bilyeden dolayı hemen büyü zannetmeniz çok yanlış.Ve sadece bilye ile yapılan bir büyüde yok.Yaşadığımız olayları hemen büyüye,varlığa,parapsikolojiye bağlamayalım.Eğer içiniz rahat edecekse bilyeyi toprağa gömebilirsiniz. :)

3.Acil Yardım ! ,Yardım ! gibi başlıklarla konu açmak forumda yasak diye biliyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Uzun zamandır foruma bakmıyorum kurallar aklımdan tamamen çıkmış :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bir bilyeden büyü sonucu çıkartamayız,olsa olsa yatarken bir yerinize batıp sizi rahatsız etsin diye konulmuş bir eşek şakasıdır. Yeterli cevabı aldığınızı düşünerek konuyu ilgili bölüme taşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...