yaşamak

nurbe

Kayıtlı Üye
size bir rüyamı anlatmak istiyorumama çok korktum ve bana yorum yaparsanız çok teşekür edeim rüyamda rahmetli eşimle bir evdeyiz oğlum ben eşim ev çok karanlıkben hamileymişim hemde oğlum olacakmış ve ona kazak tokuyormuşum sonra elimde işi bırakıyorum bi anda evdeyiz bi anda bir ağacın altında mezarlıktayız her iki tarafta karanlıksonra eşimin mezarlıkta bir kadınla konuştuğunu görüyorum ve bizim yanımıza geliyor o kadının kim olduğunu soruyorum oda sinirlenipyerde duran tığ yada şişi defalarca karnıma saplıyor ve ben karnımdaki çocuğun öldüğünü düşünüyorum hemen karnıma bakıyorum karnımda batıdığı şişlerin yerini görüyorüm ama kanamıyor sonra oğlum sinirlenip babasının üstüne gidiyor onada elindeki şişle defalarca batırıyor ve ben öyle bir korkuyla uyandımki size anlatamam lütfen rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekürler

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu rüyayı yorumlamak zor değil , zor olan ifade edebilmek...Evinizde bir üzüntü var, ya da yas sürüyor ..her neyse , eşiniz buna bir son vermenizi istiyor.. Sizin büyük bir sıkıntınız var i ki bundan kurtulmak aslında sizin elinizdedir ama nedense siz o acıyı içinizde beslemeye öyle alışmışsınız ki , artık umursamıyorsunuz ... Ama unutmayın ki rahmetli olanlar üzüntülerimize ve sevinçlerimize ortak oluyorlar , daha doğrusu onların huzuru sağlayan bizleriz aslında... Boş üzüntüleri taşımanızı istemiyor artık "şu dertden kurtul" mesajı vermek istedi .. Ve sanırım eşinizin tarafında bir yakını göç edecek (bayan)..
Bu arada kendinize dikkat edin , başınıza büyük bir sıkıntı gelebilir ,onu üstlenmeyin.
Sevgiyle ve Işıkla kalın