yardım istiyorum lütfennn

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Olumlu ya da olumsuz cevaplar için teşekkürler.Herkesin fikrine saygı duyuyorum.Ben yardım istedim.Büyünün kötülük için kullanılmadığı sürece yanlışbişey olduğunu düşünmüyorum.Benim niyetim zarar vermek değil.Bişey daha var ben dedim; her yardıma açığım.Yani büyü değil havasta olabilir.Enerji de olabilir.Doğal fikirlerde olabilir.Ben sadece yardım istedim büyü değil...Her fikrede açığım.Şuan naptığımı da söliyim.Yaptığım büyüyü iptal edip yenibir yol arıyorum.Teşekkürler!!!

Hayir güzelim sen kendini hic suclama,umarim bu sayfada sana yardim edebilecek arkadaslar vardir mutlaka.Hersey gönlünce olsun:nopity::nopity::nopity:

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benımde eskı sevgılım donmuyor bana bır bucuk sene etti ayrılalı ben artık dayanamıyorum hocaya gıttım bana yakmam ıcın 14 kagıt verdı sabah ve aksam olmak uzere ıkı musak verdı bırını ustume asmam bırını balkonuma asmam için bir kagıtta verdi suya atıp o suyu evının onune dokmem ıcın hepsını yaptım beklıyorum bırılerı bu tılsımdır dedı bu tur şeyler tılsımlar felan etkılermı yanı benı hıc istemiyen ınsan benı dusunmeye baslarmı tekrardan arkadaslar cok kotuyum yardım edersenız sevınırım :(

thales

Kayıtlı Üye
1,5 yıldır unutamadınızmı..?
Vay halime o vakit.
Sorunuza gelince " geri döneceğine inanın yeter " ..

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
bir çok şey yapıyorum gücüm kalmadı artık beklıyorum umutsuzca beklıyorum yorgunum ama beklıyorum tutsak gıbıyım ona bır suprız yaptım bır ıkı ay once kıme gostersem aglıyor suprızımı sen nasıl bu kadar emek verebılırsın dıye verdım işte ama millet süprızıme aglarken o o tren kaçtı dıye cevap verıyor ama ben onsuz bır anım gecıremıyorum ne olacak bılmıyorum o kadar kesın konustukı ınanamıyorum birgün msj cekse bana korkarım mesajında benı nasıl terslıyecek yıne dıye durumum cok kotu alahtan baska derman kimse bulamaz bana ama herşeyı yapmaya hazırım ama olmuyor işte ne yapsam olmuyor:(

thales

Kayıtlı Üye
Arkadasım bay/bayan oldugunuzu bilmiyorum ama sunu söyleyebilirim..Ben hiçbir karsı cinsin bir kişinin sevgisini gözardı edebilecegini düsünmüyorum..Bence bu kadar hırpalamayın kendinizi ve üzerine düşmeyin ,yormayın onuda kendinizide..
İkinci olarak iyi bir bakım yaptırın tarot olabilir mesela yada yıldızname..Tarot biraz olsun atacagın adımlarda yol gösterici olabilir..
Sevgilerle..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Size inadından yapıyorsa siz de başkasıyla çıkın ona inat. Bakalım o zaman inadını sürdürecek mi? Yani eminseniz size inadından yaptığına.

Olurmu canim öyle bir sey bu ne sacma bir öneri böyle.hic kimsenin hakki yok bir baskasinin duygulariyla oynamaya.iyi ben sevgilime inat yapacagim diye,seninle cikarsam hosuna gider mii??:devil2::devil2::devil2:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
bir çok şey yapıyorum gücüm kalmadı artık beklıyorum umutsuzca beklıyorum yorgunum ama beklıyorum tutsak gıbıyım ona bır suprız yaptım bır ıkı ay once kıme gostersem aglıyor suprızımı sen nasıl bu kadar emek verebılırsın dıye verdım işte ama millet süprızıme aglarken o o tren kaçtı dıye cevap verıyor ama ben onsuz bır anım gecıremıyorum ne olacak bılmıyorum o kadar kesın konustukı ınanamıyorum birgün msj cekse bana korkarım mesajında benı nasıl terslıyecek yıne dıye durumum cok kotu alahtan baska derman kimse bulamaz bana ama herşeyı yapmaya hazırım ama olmuyor işte ne yapsam olmuyor:(

En iyisi sen biraz ara ver,dinlen,hatta o cevreden uzaklar,bir müddet seni görmezse belki özler,kimseyede söyletme,nerede oldugunu,birak birazda onun kici tutussun.Ama sakin onu kiskandiracagim diyerek,baskasiyla beraber olma.baskasinin duygulariyla oynama.Sen her zaman dertliyim,dertliyim dersen,daha cok derdin cogalir.aaayyy sizin aranizda bazen kendimi güzin abla gibi hissediyorum,:sifone::sifone:

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
Arkadasım bay/bayan oldugunuzu bilmiyorum ama sunu söyleyebilirim..Ben hiçbir karsı cinsin bir kişinin sevgisini gözardı edebilecegini düsünmüyorum..Bence bu kadar hırpalamayın kendinizi ve üzerine düşmeyin ,yormayın onuda kendinizide..
İkinci olarak iyi bir bakım yaptırın tarot olabilir mesela yada yıldızname..Tarot biraz olsun atacagın adımlarda yol gösterici olabilir..
Sevgilerle..
teşekkurler adım atacak yollarımın hepsını kapadı artık adım atamam ıkı aydır hıc bırsey yapmıyorum zaten adım felan bırakmadı zaten hiç bir şekilde gorusmuyor benımle teşekkur ederım bu arada