yardım hadim daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kererm

Kayıtlı Üye
kolay ama etkili bir davet arıyorum ifrit falan değil HADİM HÜDDAM daveti?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
yaklaşık 8 yıllık eğitim sonunda size el veren hocanız verecektir bu kolay daveti. tabi önce bir eğitmen bulmanız gerekecek.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Boşa aramayîn bunlar istek ûzerine verilecek seyler degil calısmayla olacak seyler davet istemek yerine bu konu hakkında öncelik bilgi edinin daha iyi anlarsınız

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Arkadaşlar bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler acaba bu Davet vs nedir tam anlamış değilim ?

Kererm

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır bu işlere ilgim var yeterli bilgiyi aldığımı düşünüyorum? ne yazıkki internette aradığım davetleri bulamıyorum hepsi uzun ve zor oluyor böyle olmasına karşı değilim tabiki neticesinde zor ve korkutucu işin sonucunda tatlı meyvesini alıyorsunuz

Kererm

Kayıtlı Üye
EK: satın aldığım kitaplardaki bilgiler ise kaynağı belirtilmiyor mesela bunu yeni öğrendim mustafa ertuğrul adındaki yazar halumiye melekleri diye ifrit gibi kötü maksatlı 6 (tema****/bada****/......)isim vermiş toplam 5000 adet zikredince gelecekmiş birde hikaye anlatıyor bu melekler(!) hakkında durumu kötü olmayan orta halli birine bu melek yardım etmiş piyango almasını söylemiş ve ona ihtiyacı kadar bir mevla çıkmış.TAMAMEN uydurma.Melekler insanlarla çok zor iletişime geçer.Evliya gibi bişey olmamız lazım herhalde eğer gelirsede bu gelen melek değil cindir.Kendini iyi gibi gösterebilir.son olarak diyelimki melekler sizinle iletişime geçti ama hiçbir melek hadim ( sufli cinler hariç) sizi şans oyunlarına yönlendirmez yönlendiremez.Onlar allahın emrindedir.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
2 yıldır bu išlerle ugrastiginjzi soyluyorsunuz fakat burda önemli olan súreçten ziyade doğru bilgi ve size göre yeterli bilgiyi aldıgınįzı dusunuyorsunuz fakat bana göre tam aksi davetler kişilere özel olur belirli calisma ve hesaplar sonucu alįrsınız

Kererm

Kayıtlı Üye
elbette kişiye özelleride bulunabilir.Ancak benim zamanım olmadığı uzun davetleri tamamlayamıyorum.Kolay dememdeki maksat ise kısa olmasıdır.

Kererm

Kayıtlı Üye
evet ? yardım edebilecek herhangi biri ?

Kererm

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın aynı anda göndermişiz galiba göremedim.Evet enerjisi düşükte olabilir fazlasında gözüm yok :d bir türlü bulamadım 3 gündür arıyorum

origanum

Yönetici
Değil 2 yıl gibi, üstadlar tarafından komik olarak nitelendirilebilecek bir süreç, 20 yıl bilgi öğrendikten sonra bile davet yapacak hale gelemeyebilir kişi. Ayrıca istenen de hüddam yani evliya gibi olunmadıkça gelmesi mümkün olmayan bir varlık. Karşısındaki kim ki ona gelsin. Densizliğinden dolayı haddini bildirmek için bile gelmeye tenezzül etmez, intikamla işi yoktur. Demişsiniz ki alt varlıklar da olur yeter ki kısa bir davet olsun, en kısası 40 gündür, çok fazla zaman sürenleri saymayalım hadi, sizin enerji şeklinize göre olması lazım, Ali'nin enerjisi Veli'ye uymayacağı için elalemin yapmış olduğu onun enerjisine uygun formül olduğundan ona davet ettiği varlık gelir, başkasına gelmez, şöyle diyelim çocuğunuz veya köpeğiniz siz çağırınca gelir, başkası çağırınca ona gitmez normalde, tabi ikisi de başkalarına giderlerse zarar görecekleri konusunda eğitimli ise. Yani davet yapacak enerjisel düzeye gelmiş olsanız bile elalemin davetini yaparsanız beceremezsiniz, o halde sadece size ait olanı yapmanız lazım, bunu da kendiniz, edindiğiniz o yüksek enerji sayesinde evrenden almanız ve sizi bu konuda yıllardır eğitmiş olan üstadınıza danışıp onaylarsa ilk daveti onun gözetiminde yapmanız gerekmekte. Alt varlık geldi diyelim çok usta ve negatif enerjilerle çalışan birisi olmadıkça kimse alt varlığa bulaşmayı istemez, ilkel yaratıklar gibidir, kincidir, intikamcıdır, vahşidir, kısacası davet eden insanın canına büyük bir zevkle okurlar. Geldikleri ortama da, kişiye de, aile ve akraba çevresine de, etrafta bulunan kişilere de negatif enerji bulaştırırlar. Bunun anlamı şudur, o kişiler sakat kalabilir, bereketleri kaçabilir, sevdikleriyle arası bozulabilir, işleri aksi gidebilir veya ölebilir. Bu yüzden gerçekten bir alt varlığı davet edip etmek istemediğinizi iyi düşünün. Alt ya da üst herhangi bir varlığı davet etmek için etraftaki kitaplarda bulunan eski uygulamaların işe yaramayacağını, onların eskiden insanlar bu şekilde yapmışlar diye örnek vermek, fikir oluşturmak için yazıldığını ve buna benzer şekilde her insanın kendi davetini kendi DNA dizilimi yüzünden sadece kendisinin oluşturacağını ve bunun için de bir ömür boyu çalışmak ve izin almak gerektiğini öğrenin.

TÜM ÜYELERE NOT: Bir daha da birisi bu foruma davet istiyorum diye yazmak gafletinde bulunursa bu işleri öğrenene kadar yazmasın diye mesaj yazma hakkını elinden alacağım. Nedir bu böyle her önüne gelen varlık davet edebileceğini düşünüyor? Kimin öğrencisisin, ailende kimler bu konuda profesyonel, eğitiminin hangi aşamasındasın, hangi ekolden geliyorsun, önce bu soruların cevapları ile gelinmeli sonra soru sorulmalıdır. Forumun her yerini okumaya üşenenler zaten soru sormasın.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Artık,öyle bir zamana geldik ki hoca sanılan sahtekarlar fotokopi makinasının başına oturup sanki bir matbaacı gibi muska basıyorlar.Birde cin davetiyesi basıp kapı kapı dağıtsalar nasıl olur sizce?

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
herkes birşeyler yazmış durmuş,adam davet istiyor,hepimiz sağdan soldan duyduğumuz laflarl konuşuyoruz,akıl yerine davet lazım arkadaşa,hiçbrinizde davet bilmiyorsunuz,konu uzuyor,hüddam daveti yazsan google amcaya blursun,en önemli şey hayvandan çıkan hçbirşeyi yeme,40 gün nmazlarını kıl vegüna işleme bunu yaparsan o seni bulur,bu iki şeyi bliyorum en önemli olan,hüddamı olan çok ünlü iki isim bunu söylemişti

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
herkes birşeyler yazmış durmuş,adam davet istiyor,hepimiz sağdan soldan duyduğumuz laflarl konuşuyoruz,akıl yerine davet lazım arkadaşa,hiçbrinizde davet bilmiyorsunuz,konu uzuyor,hüddam daveti yazsan google amcaya blursun,en önemli şey hayvandan çıkan hçbirşeyi yeme,40 gün nmazlarını kıl vegüna işleme bunu yaparsan o seni bulur,bu iki şeyi bliyorum en önemli olan,hüddamı olan çok ünlü iki isim bunu söylemişti

Once konusma sekline dikkat et arkadasım burda kisileri bilmeden genel hüküm verme sagdan soldan duyulan laflar oldugunu nerden anladîn? Önce bi kendini sorgula bu konuda 40günlük ibadetle sonuç alabileceginimi zannediyorsun sen hüddam,hadim nedir bunu ögrenim once

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
Once konusma sekline dikkat et arkadasım burda kisileri bilmeden genel hüküm verme sagdan soldan duyulan laflar oldugunu nerden anladîn? Önce bi kendini sorgula bu konuda 40günlük ibadetle sonuç alabileceginimi zannediyorsun sen hüddam,hadim nedir bunu ögrenim once

hepimiz bilgiyi sağdan soldan öğrenmiyrmuyuz?sen kendin herşeyi hiçbir yere bakmadan biliyormusun?40 günlük ibadet başlngıçtır,hüddam ve hadimi biliyorum merak etme sen tamammı kardeşim :) bukadar kızmana gerekte yok :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Siz sagdan soldan ögreniyor olabilirsiniz neticesi zaten ortada böyle konųşma tarzı kullanmayın dikkat edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads