Yardım edebilirmisiniz ?Büyü yapılmış olmasından şüpheliyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HamzaKaan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba.Aranıza yeni katıldım ve oldukça ilgimi çeken bir site,daha önce varlıgından nasıl haberdar olmamışım hayret ediyorum kendime.

Yardım isteyeceğim konuma gelecek olursak.Biraz detaylı anlatıcam uzun olucak o yüzden bağışlayın.

Ben 28 yaşında evli bir erkek cocuk sahibi insanım.Cocuklugumdan beri cin olaylarına merakım vardı,memleketim bayburt'ta her yaz gittiğimde türlü türlü hikayeler dinler etkilenirdim ama cok meraklıydım bu konulara.15-16 yaşlarımda köyümüzdeki eski ermeni mezarlığının bulundugu yerde cin'lerin bolca göründüğü yada davul zurna seslerinin duyuldugu yerde gece 03:00 gibi karşılaştım bunlardan biriyle.4 arkadaş karşılaştık ama önce ben farkettim.kısadan gidiyim , 4 arkadaşta 30 saniye 1 dk.arası kilitlenip kaldık korkudan daha sonra 3 arkadaşım koşarak kaçtı ama ben kilitlendim kaçamadım.Görüntüsü şöyleydi,140-150 boylarında simsiyah,ellerini hristiyanların dua ederken birleştirdiği gibi birleştirip dağa doğru daha dogrusu ermeni mezarlıgına dogru duruyordu.tek kaldığımda aniden bana dogru hareketlendi ama yani bi duman gibi yada nası diyim ışık gibi bişeydi simsiyah sadece.bir anda yanlarından beline kadar olan saçlarını gördüm böle yanlara dogru acıldı.o görüntü beni kendime getirdi ve dağa dogru koşmaya başladım.bir yandan dua etmeye calısıyorum ama yarım yamalak.sonra aniden kolumdaki yaramın kanadıgını hissettim ve tamaman mantıksızca oturup gömleğimi katlamaya calıstım,kan olmasın diye.şimdi düşününce ne aptallık etmişim diyorum ,arkanda cin var sen otur gece 3'te dagda gömleğini katla.sonra birşey olmadı köye tek başıma gittim.o gece rüya gördüm kendimden geçip kapıya felan vurdum başımı.sabah namazında annem dedeme götürdü beni,dedem emekli imam ve yalnızca carpılanlara korkanlara muska yapar okurdu.o anladı durumu,karşına çıkan o pis melğunların dişisi dedi.tabi ben söylemedim bişey yapmadım dedim ama o anladı.Allah anana babana acımış seni o melğunun eline vermemiş dedi bana..bu geçmişimde yaşadığım bir olaydı.

şimdiye gelecek olursak ben 4 yıllık evliyim.ilk 2 yılım çok iyiydi ama son 2 senedir bana birşeyler oluyor.Sürekli gerginim asabiyim,sinirlenince birşeyleri kırıyor döküyorum.Agzıma ne gelirse söylüyorum.içimden bir ses sürekli Allah'a isyan etmemi istiyor,atıyorum mesela yemek yerken tuzluğu alıyorum elime tuz dökiyim derken bi anda çok dökülüyor.öyle bir sinirleniyorumki burnumdan duman cıkıcak nerdeyse.içimden yapma diyorum atma tuzlugu sakın! ama başka bir ses at o tuzlugu vur yere kırılsın diyor ve malesef kırıyorum.bu bir örnek sadece,buna benzer cokca yaşıyorum.
Ve o yaptığım hareketi görünce pişman oluyorum bu sefer pişmanlığımdan ötürü bunalmaya başlıyorum.içimdeki ses küfür et kitaba dine Allaha küfret rahatla,Allahta senin ne kadar bunaldığını anlasın.basit küfür edersen sıkıntını anlamaz,ağır et diyor..ve yine malesef cok tutmama ragmen kendimi ediyorum.Şirke gidiyorum göz göre göre ama bunu yapıyorum.Ben inancsız biri değilim bu durumuma cok üzülüyorum ama sinirlendiğimde öyle bunalıyorumki ağzımdan cıkanı kulagım duymuyor.
Bu davranışlarım eşime yansıyor cocuguma yansıyor,onları üzüyorum.son iki sene içersinde 2 kere boşanma aşamasına geldim eşimle.Cok seviyorum oda beni cok seviyor,kaçarak evlenecek kadar seviyoruz birbirimizi ama bana son 2 sene de cok değişik şeyler oluyor.

Değişeceğim için çok söz verdim ama olmuyor,bana büyü yapılmış olabilir diyorlar.Sen böyle değildin,güler eglenir neşeli biriydin noldu diyorlar.Bende tanıyamıyorum kendimi.kızınca sinirlenince gözüm hiç birşey görmüyor,ne din ne yaratan ne baba ne anne ne eş.kötüyüm anlayacagınız.

Daha önce evimde büyü bulduk,mutfak kapısının pervazına sürülmüş siyah yağ gibi leş kokan bir şey ve yatak odamda yatagımın ayak kısmına aynı lekeden parmak izlerinin bile görünür şekilde sürülmüş.bunu tespit etti eşim bir hoca aracılıgıyla.Ama bendeki sıkıntı hala gitmedi.

Gece tek yatamıyorum,mutlaka tv açık olucak lamba yanık olucak.korkunca ne kadar okursam okıyım,biliyorum hepsini ayetel kursi nas felak hepsini okuyorum çare olmuyor.Korktuğumda tüm vucudum karıncalanıyor,hareket etmeden öylece kalsam sanıyorumki alıp götürücekler beni.fena halde vesvese var içimde.
kandilden kandile kıldıgım 2 rekat namazım vardır,başka türlü günahkarın tekiyim.o kandilde kıldıgım namazlarda dahi korkumdan namazı bozup kalkıyordum.kalkmasam beni secdedeyken ezip bitiriceklermiş gibi hissediyorum.tüylerim diken diken oluyor kafam beynim uyuşuyor,aniden namazı bozup kalkıp lambayı yakıyorum derin nefes alıp oturuyorum..

bende büyümü var? yoksa rahatsızmı ediliyorum cinler tarafndan? yuvamı çekemeyenler kıskananlar çok bunu biliyorum,göze geliceksiniz nazara geliceksiniz derlerdi amannn derdim ama geldik..

yardımlarınızı fikirlerinizi tecrübelerinizi bekliyorum arkadaşlar.cok teşekkür ederim şimdiden.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Korkudan kurtulmak için bi vefk vardı bi yerde görmüştüm araştır.senin en büyük zaafın korku

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Allah yardimciniz olsun Boydam yapmanizi tavsiye ederim nette bulabilirsiniz uzerinizde tasirsaniz rahatsiz etmezler birde sağlam bir hocaya görünün derim ben.

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Öncelikle hemen kurtulmanızı dilerim bu durumdan...Anlattıklarınıza bakılırsa ciddi bir sıkıntı yaşıyorsunuz ve hayatınızın her evresini etkiliyor,korkularınız büyük ,korumasızsınız.Bu durumu kendi başınıza halletmeniz çok zor görünüyor.Öncelikle bi sorun tesbiti yaptırıp durumun ne olduğunu tam anlamıyla öğrenip sonrada neler yapılması gerekiyorsa onu yapmanızdan yanayım. Yani uzman birinden yardım almanız şart.Sevgi ve Işıkla...

HamzaKaan

Kayıtlı Üye
Allah yardimciniz olsun Boydam yapmanizi tavsiye ederim nette bulabilirsiniz uzerinizde tasirsaniz rahatsiz etmezler birde sağlam bir hocaya görünün derim ben.

Cahilliğimi bağışlayın ama ustadım Boydam nedir ? ilk defa duydumda,nette aradım ama boydam ile cok alakasız konular çıktı..

HamzaKaan

Kayıtlı Üye
Öncelikle hemen kurtulmanızı dilerim bu durumdan...Anlattıklarınıza bakılırsa ciddi bir sıkıntı yaşıyorsunuz ve hayatınızın her evresini etkiliyor,korkularınız büyük ,korumasızsınız.Bu durumu kendi başınıza halletmeniz çok zor görünüyor.Öncelikle bi sorun tesbiti yaptırıp durumun ne olduğunu tam anlamıyla öğrenip sonrada neler yapılması gerekiyorsa onu yapmanızdan yanayım. Yani uzman birinden yardım almanız şart.Sevgi ve Işıkla...

Öncelikle teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
Malesef ciddi sıkıntılar yaşıyorum ve bu son bir kaç gündür iyice kötü olmaya başladım.3-4 gün önce gece saat 02:00 gibi tv izlerken aniden uyumuşum ve uyandıgımda yüzüstü kollarımı sımsıkı yapıp gögsümün altına almışım ve yalnızca sağ bacagım hareket eder şekilde bacagımı çok hızlı bir şekilde koltuga vuruyordum.Uyanmama ragmen bir kaç kere daha vurdum bacagımı,sonra ne yapıyorum ben dedim engel oldum.O gece cok uykulu oldugum için aldırış etmeden uyudum.

Ama iki gün önce yine gece 01:00 - 02:00 arası yine tv izlerken nasıl bir anda uyudugumu anlamadım,yarı uykulu yarı uyanık vaziyette kız cocuğu sesi duydum benim ismimle bana sesleniyor.Yani kız cocugu hakkında tam emin değilim erkek cocuguda olabilir ama cocuk sesiydi.3-4 kez ismimle bana seslendi bi anda irkilip kendime geldim gözlerimi açtım sağıma soluma baktım bir şey yoktu.Ama uyandıktan sonra öyle bir korku sardıki içimi ''benim acilen bu evden cıkıp gitmem'' lazım dedim.Cünki bu korku öyle böyle bir şey değil,elimi ayağımı kilitliyor o anda biri birşey sorsa cevap veremeyecek derecede çenem kilitleniyor,beynim karıncalanıyor.Cok farklı bir korku yani.
Velhasıl yatagımdan fırladığım gibi kapıya yöneldim,alt dairede annemde kalmayı düşündüm( eşim ve cocugum memleketteler ) madem inicem mutfaktaki sigara paketimi alıyım,balkonda bir sigara içerim dedim.Ama mutfaga gidemiyorum! sanki orada tutup beni götürücekler,bir cesaret ve besmeleyle hızlıca kapıyı açıp sigaramı aldım hızlı adımlarla kapıyı kilitlemeden sadece kapatıp annemin dairesine geçtim.03:30 gibi anca uyuyabildim.

Yine uzun oldu kusuruma bakmayın ama detaylara oldukça yer vermek istiyorumki belki birileri bir ayrıntıdan yola çıkarak bir çözüm söyler,ne biliyim..

En kısa sürede önce bir psikologa ve ardından mutlaka temiz işinin ehli bir hoca'ya gitmeyi düşünüyorum.3-4 gün sonra eşim ve cocugum gelicek,onlara daha fazla sıkıntı olmak istemiyorum.
EvelAllah kurtulucam bu durumdan inancım tam ama çektiğim ve çektirdiklerim insanlara artık gına getirtti farkındayım.O yüzden bir an önce bitirmeliyim bu tavırlarımı.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
Malesef ciddi sıkıntılar yaşıyorum ve bu son bir kaç gündür iyice kötü olmaya başladım.3-4 gün önce gece saat 02:00 gibi tv izlerken aniden uyumuşum ve uyandıgımda yüzüstü kollarımı sımsıkı yapıp gögsümün altına almışım ve yalnızca sağ bacagım hareket eder şekilde bacagımı çok hızlı bir şekilde koltuga vuruyordum.Uyanmama ragmen bir kaç kere daha vurdum bacagımı,sonra ne yapıyorum ben dedim engel oldum.O gece cok uykulu oldugum için aldırış etmeden uyudum.

Ama iki gün önce yine gece 01:00 - 02:00 arası yine tv izlerken nasıl bir anda uyudugumu anlamadım,yarı uykulu yarı uyanık vaziyette kız cocuğu sesi duydum benim ismimle bana sesleniyor.Yani kız cocugu hakkında tam emin değilim erkek cocuguda olabilir ama cocuk sesiydi.3-4 kez ismimle bana seslendi bi anda irkilip kendime geldim gözlerimi açtım sağıma soluma baktım bir şey yoktu.Ama uyandıktan sonra öyle bir korku sardıki içimi ''benim acilen bu evden cıkıp gitmem'' lazım dedim.Cünki bu korku öyle böyle bir şey değil,elimi ayağımı kilitliyor o anda biri birşey sorsa cevap veremeyecek derecede çenem kilitleniyor,beynim karıncalanıyor.Cok farklı bir korku yani.
Velhasıl yatagımdan fırladığım gibi kapıya yöneldim,alt dairede annemde kalmayı düşündüm( eşim ve cocugum memleketteler ) madem inicem mutfaktaki sigara paketimi alıyım,balkonda bir sigara içerim dedim.Ama mutfaga gidemiyorum! sanki orada tutup beni götürücekler,bir cesaret ve besmeleyle hızlıca kapıyı açıp sigaramı aldım hızlı adımlarla kapıyı kilitlemeden sadece kapatıp annemin dairesine geçtim.03:30 gibi anca uyuyabildim.

Yine uzun oldu kusuruma bakmayın ama detaylara oldukça yer vermek istiyorumki belki birileri bir ayrıntıdan yola çıkarak bir çözüm söyler,ne biliyim..

En kısa sürede önce bir psikologa ve ardından mutlaka temiz işinin ehli bir hoca'ya gitmeyi düşünüyorum.3-4 gün sonra eşim ve cocugum gelicek,onlara daha fazla sıkıntı olmak istemiyorum.
EvelAllah kurtulucam bu durumdan inancım tam ama çektiğim ve çektirdiklerim insanlara artık gına getirtti farkındayım.O yüzden bir an önce bitirmeliyim bu tavırlarımı.

En kısa zamanda karar verdiğiniz şeyleri uygulamanızı dilerim. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur ve eşinizle, evladınızla uzun, sağlıklı bir ömür sürersiniz.

mysen13

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarınızı gerçekten iyi anlıyorum nerdeyse aynı şeyler yaşamış birisiyiz .
, Ehli birine gidip bakım yaptırmalısınız .
Bir cami hocasına gidip cin suresi ,nas felak ,ayetel kürsi arapça yazdırıp boynunuzda takmanız iyi olur bir derece rahatlatacaktır .
istihare denemenizi de öneririm rüyanızda belki size birşeyler gösterilebilir
Abdest alıp 2 rekat namaz kılıyorsunuz namaz bittikten sonra 7 kevser okuyorsunuz ve ne görmek istiyorsanız niyet ediyorsunuz .(3 gece denenmeli )
Sitede adres telefon gibi bilgiler vermek yasak keşke size elimden daha fazlası gelebilseydi .
Umarım en kısa zamanda kurtulursunuz .Sevgiyle

gümüş

Kayıtlı Üye
Sayın HamzaKaan,

Öncelikle geçmiş olsun, kısa sürede atlatırsınız umarım.
Arkadaşların önerdiklerini uygularken ayrıca kahve -çay gibi sinir sisteminiz üzerinde olumsuz etkisi olan ürünleri azaltmanızı önereceğim, B12,Çinko, C Vitamini takviyeleri yapabilirsiniz, bununla ilgili çeşitli paylaşımlar internette depresyon azaltıcı ürünler başlığı altında var ya da aile doktorunuza danışabilirsiniz. Balıkyağı tabletleri özellikle öneriliyor.
Her ne kadar farkında olmasak da yediklerimiz içtiklerimizizdir,öfke ve türevi negatif duygular hepimizin tabiatında vardır bazılarımızda öne çıkar bazılarımızda arka planda kalır fakat hepimizde olan duygulardır ancak bazı gıda maddeleri hormonları tetikleyip negatifimizi ortaya çıkarırken bazıları hormonları düzenler ve normale dönmemize yardımcı olur. Sizin sizde öne çıkaran nedenleri bulmanız gerekiyor, bunun içinde kendinizi gözlemlemeniz lazım bir süre.

Serotonin vücut tarafından oluşturulan ve gıdalarda bulunmayan bir sinir taşıyıcısıdır.(Mutluluk hormonu diye de bilinir) Bununla beraber, bazı kaynaklarda serotonin üretimini destekleyen bazı besin öğelerinin olduğu belirtilmiştir. Vücut serotonini kendisi üretir.

Serotonin yapımını arttıran besin öğeleri omega-3 yağ asidi, triptofan (bir amino asit), magnezyum ve çinkodur. Triptofan içeren besinler ise, hindi, yumurta, badem,tavuk, soya, süt ve süt ürünleri, keçi peyniri, mandalina, muz, kakao, parmesan peyniri, susam, fıstık, biftek, un, kahvaltılık tahıllar ve tatlılarda bulunur.

Sağlıklı bir ruh hali için şeker, saf nişasta, kafein, alkol ve katkı maddeli besinleri beslenmemizden çıkarmamız gerekir. Beslenmemize bol balık, omega 3 yağ asitleri, zeytinyağı, kuruyemişlere yer vermemiz, B grubu, C ve D vitaminleri, demir, çinko, selenyum ve özellikle magnezyum takviyesi almamız yararlı olabilir. Depresyonda olan insana B grubu vitaminler, çinko ve C vitamini içeren antioksidan karışımlı tabletler önerilebilir.

1.Triptofan içeren besinleri diğer besinlerle karıştırmadan yiyin.Örneğin; hindi etinin yanında sadece salata veya sebze yiyin ki diğer amino asitlerle yarışmadan vücudunuz triptofanı daha rahat metabolize etsin.

2.Serotonini yükseltmek için; çay, kahve ve kafeinli içeceklerden uzak durun. Bunun yerine sakinleştirici etkisi olan kakaolu sütü tercih edin.Hem kakao ,hem süt triptofan açısından yüksektir.Uyku sorununuz varsa yatmadan önce kakaolu süt içebilirsiniz.

3.Karbonhidratlı gıdalar, serotonini yükseltse de uzun dönemde kilo artışına sebep olabilir. Bu yüzden bol tahıllı olanları, kepekli,çavdarlı ekmekleri,kepekli makarnayı veya bulguru tercih edin.Fakat düşük karbonhidrat diyetlerinden uzak durun.

4.Sağlıklı beslenmek için günlük kalori alımınızın % 50 sini karbonhidratlardan almalısınız.

5.Yemeklerde deniz tuzu kullanmak ve bol su içmek ruh halinizi düzeltmek için gerekli olan mineralleri almanızı sağlar.

6.Asla aç kalmayın, açlık sadece sizi sinirli yapmaz, kan şekerinizi düşürür, migreninizi tetikler ve metabolizmanızı yavaşlatır.

7.Şeker her ne kadar mutlu etse de vücudumuzun dışarıdan şekere ihtiyacı yoktur. Beslenmenizde şekeri, meyveden veya ekmekten zaten alıyorsunuz.

8.B kompleks vitaminleri , kansızlık,sinirlilik,stres,uyku problemleri ve hafıza sorunlarında faydalıdır.Gerektiğinde takviye alın.

9.C vitamini sabahları almaya çalışın. Böylelikle güne harika bir enerji ve konsantrasyon yeteneği ile başlayabilirsiniz.Özellikle sınavlardan önce veya gün içinde uyarıcı olarak C vitamini almanız hem hastalıklardan korur,hem de beyin gücünüzü arttırır.

10.Yaşınız ve durumunuz ne olursa olsun Omega 3 ü takviye olarak alın. Omega 3 hiperaktiviteden, depresyona, unutkanlığa, şizofreniye, kalp ve damar rahatsızlıklarına, romatizmaya çok iyi gelir.Haftada 3 kez balık yiyin ve günde 1 yemek kaşığı keten tohumunu beslenmenize mutlaka ekleyin.

11. Hergün kendinizle baş başa kalacağınız en az 15 dakika ayırın. Bunu sadece gözlerinizi kapayıp, kendi benliğinizin farkına vararak yapabilirsiniz.Bunun dışında dua etmek, meditasyon yapmak, yoga yapmak, ibadet etmek, ruh sağlığınız ve huzurunuz için gereklidir. ///Bunun için inancınıza uygun bir meditasyon/dua yolunu tercih edebileceğiniz gibi yerine ya da beraberinde haftalık şifa seanslarımıza katılabilir hatta ailece iştirak edebilirsiniz, duyurusu bir kaç günde bir güncellenmektedir.

Ek olarak, büyü olasılığına karşılık ki var demişsiniz, yine muska vb gibi nötralize edecek çözümler ararken bu arada, haftada bir mesela evinizi kapı cam çerçeve yer yani temizlik yapılan tüm alanlarda temizlik suyunda sirke kullanın, ve banyo suyunuzda sirkeli su kullanmayı alışkanlık haline getirin.

Şekerinize baktırtın. Kan sayımı yaptırtın.

Büyü konusunda sitemizde özelden bilgi alışverişi yasak, aradaki bir mesaj nedeniyle bunu hatırlatmak istiyorum, ancak site üzerinden bakım yaptırmak ya da var olan sorununuza çözüm istiyorsanız site sahibi sayın Yule'ye özelden mesaj atabilir ve ondan direkt bilgi alabilirsiniz.
Tekrar geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...