Yapılan uygulamalar nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çantaya cüzdanınıza ve cebinize bereket gelsin diye uygulama yapılır. Aşk için ilk kez işittim. Hepsi farklı niyetler için mi yoksa hepsi aynı kişinin Aşkı için mi? Bir de her Muskada ne çizilip yazıldığını anlattığınıza göre muskalarda açmışsınız? Eğer böyleyse 500 liranın üzerine bir bardak su için,çünkü muskalar ve tılsımlar Gücünü,işlevini yitirmiş olacaktır ve hatta kimi zaman negatif unsurlar bile açığa çıkarmaktadırlar.

Maleficent27

Kayıtlı Üye
Çantaya cüzdanınıza ve cebinize bereket gelsin diye uygulama yapılır. Aşk için ilk kez işittim. Hepsi farklı niyetler için mi yoksa hepsi aynı kişinin Aşkı için mi? Bir de her Muskada ne çizilip yazıldığını anlattığınıza göre muskalarda açmışsınız? Eğer böyleyse 500 liranın üzerine bir bardak su için,çünkü muskalar ve tılsımlar Gücünü,işlevini yitirmiş olacaktır ve hatta kimi zaman negatif unsurlar bile açığa çıkarmaktadırlar.

Yok muskaları açmadım yanlış anlaşılmasın :) evet hepsi aynı niyet için ama muskalar şeffaf bir muşamba gibi bir şeyle ötrülü yani çok az bir kısmı gözüküyor. Gözüken kısmı da önce türkçe amaç ve yapmam gereken yazıyor kücücük orası arkaya da neresi denk geldiyse. Yanan kağıtlar zaten açık ister istemez görüyorum çok tşk ederim inanın ençok yardımcı olan cevaplardan biriydi

Ayrıca evet hepsi tek bir amaç için

Rüzgarda sallandıkça sizi göreceği kısmı çok tuhaf geldi bir o kadarda mantıklı. Yakmalı işlemler genelde kalbi sizin sevginizle yansın diye yapılır. Okumalı kısımlar uygulamada sizinde enerjiniz olsun diye olabilir. Üstünüzde taşicanız sizi korumak için olabilir. Fakat eve konulan muska hakkında fikrim yok. Bu arada yaşadığım yerde 60 tl ye büyü yapılıyor pek çok kişi kapıda kuyruja oluyor başka şehirlerden gelenlerde çok fakat ticarete dökülen bu gibi yerlerde yapılan uygulamalara inanmıyorum.

Sallanmalı işlem çok var sanırım internette baya dolaşıyor. Ama yakmalı ve üzerinde taşıdığım özellikle de evin doğusu onları hiç bir yerde bulamadım. Falcı teyze özellikle bu yananlardan çok emin. Sadece aşk için değil mesela yaşlı annesine gitmeyen bi evlat için de yapmış daha önce

__endless__

Kayıtlı Üye
İş
İç Mimar
Buyuyle alakali zikredilen 1000-1500 gibi rakamlar bence cok abartiliyor dogal murekkebin pahali oldugu konusuluyor dogru pahali ancak o murekeple kac vefk kac muska yazilabiliyor bir dusunun.Tabiki sadece murekkeple bitmiyor 10 larca malzeme var ama bir muskanin 1500-2000 e mal olma ihtimali yok bence

Maleficent27

Kayıtlı Üye
Buyuyle alakali zikredilen 1000-1500 gibi rakamlar bence cok abartiliyor dogal murekkebin pahali oldugu konusuluyor dogru pahali ancak o murekeple kac vefk kac muska yazilabiliyor bir dusunun.Tabiki sadece murekkeple bitmiyor 10 larca malzeme var ama bir muskanin 1500-2000 e mal olma ihtimali yok bence
muska yazılırken edilen dualar, kılınan namazlar, çekilen zikirler, yapılan okumalar benim için önemli olan. Ki bu adama danıştığımda ki adamı yüzyğze görmedim aracı teyze var arada, bi salı günüydü ben sadece kapıtları istedim adam bana diğer muskaları hazırlayıp erkenden gönderdi, yaklaşık beş gün sonra, kağıtları yakmana vakit var ama durum acil bunları al taşımaya başla haftaya yakacağın gün gelinceye kadar kapıtların okumasını bitirecek hoca dedi bana falcı teyze. Yani mğrekkebinin ne olduğundan çok, doğru niyetle içtenlikle ve dürüstlükle dualarının okumalarının yapılması benim için önemli olan. Yani kurşun kalemle yazmış tükenmez kalemle yazmış safran mğrekkebiymiş bilmem ne cahilliğime de verebilirsiniz ama ben umursamıyorum. Bence asırlar önce o mürekkeplerle yazıldı diye, hala illa da onlarla yazılması gerektiğine inanıyoruz. Dediğim gibi affınıza sığınıyorum çok bi bilgim yok nacizane fikirlerim bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...