Vucuttaki Enerji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lepays63

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar:hurray:

Benim sorum şöyle uzandığımda veya oturduğum yerde vucudumun herhangi bir yerini kıpırdatmadan veya dokundurtmadan vucudumun içindeki enerjiyi hissedebiliyorum yani hissetmek dedimse böyle enerjiyi toplayabiliyorum vucudumun içinde aslında burdan yazınca anlatması zor oluyor:banghead: içimdeki enerji birikince bedenimden adeta fırlamak istiyor olduğu yerden,bedenimi bırakıp özgürce dolaşmak istiyor.Bu enerji açıklayabillir misiniz?Ya da astral bedenim mi dışarı fırlamak istiyor anlamıyorum yardımcı olun:Angel_anim:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Basitçe chi enerjisi olduğunu düşünüyorum. Fiziksel bedeninizde hissediyorsunuz değilmi? Chi enerjisini bir araştırın
Sistematik fiziksel hareketlerle bunu düzenleyebilirsiniz. Herkeste belli miktar chi vardır ama günlük işlere koştururken biter.
Astral bedenin dışarı fırlamasımı??? Güldürmeyin bu kadar kolaymı:D :D yersiz korkular bunlar :) hareketsiz kalmışsanız yada temponuz düşmüşse bu aralar nedeni budur

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili size kitap önermek isterim. Ergun Candan - Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri Ergun Candan - Kitabı, özellikle 8. bölümü incelemenizi tavsiye ederim. İnternette taratırsanız pdf olarak var kitap.

lepays63

Kayıtlı Üye
Kitap önerisi için teşekkürler bakacağım.Temposuz veya hareketsizlikten değil olduğum yerden jeneratör gibiyim.Aklıma birşey gelmeyince astral konusuna girdim?

AJA

Elit Üye
Astral çıkışları bir çok insan bilmeden isteği dışında yaşayabiliyor fakat yinede konunun bu olduğunu sanmıyorum.Enerjinizi kontrol etmeyi deneyin , his olmaktan çıkartıp fiziğe ,maddeye yönlendirmeyi deneyin . Ozaman anlaşılır hal alır durumunuz.

lepays63

Kayıtlı Üye
Astral çıkışları bir çok insan bilmeden isteği dışında yaşayabiliyor fakat yinede konunun bu olduğunu sanmıyorum.Enerjinizi kontrol etmeyi deneyin , his olmaktan çıkartıp fiziğe ,maddeye yönlendirmeyi deneyin . Ozaman anlaşılır hal alır durumunuz.

Enerjiyi maddeye yöneltip cisim hareket ettiriliyor sanırım,enerji kontrol etme hakkında forumda çok şey olduğuna eminim
araştıracağım.Yorumlar için teşekkürler.

lepays63

Kayıtlı Üye
Aynı hissi iki gün önce koltukta otururken yaşadım yoğun bir elektirik akımı gibi bir süredir oluyor birden bire kucağımda kase vardı büyükçe bit plastik kase leğen gibi ona yönelttim o akışlı enerjiyi ellemedim sadece elimi yaklaştırdım şiddetle titredi. Fakat dün ve bugün bilerek yapmaya çalıştım hiç birşey olmadı. Sanırım anlatmak istediğiniz enerji bu tür.

Yardımlarınız için teşekkürler.Enerjiyi kontrol etmede burda devreye giriyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...