Vücudumun ısısını kontrol edebiliyorum .

deren2001

Kayıtlı Üye
İstediğim zaman konsantre olarak vücudumun ısısını bir yerden bir yere aktarabiliyorum . Yada istediğim zaman sıcaklığını kontrol edebiliyorum :/ Sence nasıl oluyor bu arkadaşlar :D Bide ısıyı koluma aktardığım zaman nedense daha güçleniyorum :/

aşk1

Banlı Kullanıcı
öncelikle sizden önce zaten vücudumuz ısımızı kontrol ediyor. bulunduğunuz ortam bunu etkilemekte. her ortamda mı gerçekleştiriyorsunuz bunu? ya da hangi ortamda yapıyorsunuz bunu?
bi yerden bi yere ısı aktarımdan söz etmişsiniz bu nasıl gerçekleşiyor napıyorsunuz? bunu şahit olan insanlarda aynı sizin bunu etkileyeci buluyor mu? sizin 40 derece felan ısı yükseltmeniz olmalı o 40 derece ile neyi nasıl ne kadar ısıtıyorsunuz ki? katı sıvı gaz da ısı iletimi farklıdır napıyorsunuz nelere ısı iletiyorsunuz?
eğer gözle görebilir hissedilebilir ısı enerjisi yapıyorsanız baya iyi.
buarada kendize dikkat edin 36 derecenin altına sıcaklığınız düşmemeli veya 40 derecenin üstüne ısınız çıkmamalı her iki durumda da bilincnizi yitirirsiniz ve daha düşer ya da daha yükselirse vücut ısınız ölürsünüz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İstediğim zaman konsantre olarak vücudumun ısısını bir yerden bir yere aktarabiliyorum . Yada istediğim zaman sıcaklığını kontrol edebiliyorum :/ Sence nasıl oluyor bu arkadaşlar :D Bide ısıyı koluma aktardığım zaman nedense daha güçleniyorum :/

Öncelikle şunu söyleyeyim cümle sonlarına nokta konulur,peş peşe gelen cümleler virgülle ayrılır.İmla kurallarına önemli. :)

Her insan belirli miktarda kendi vücudunun ısını kontrol eder. Vücudunun ısısını aşırı miktarda yükseltmek ve düşürmek ise öyle sanıldığı kadar kolay değildir çok çok zordur.Japonya da bazı Buddha rahipleri tüm hayatları boyunca çalışmışlar,meditasyon yapmışlar ve bazıları vücutlarının ısılarını özel bir meditasyon tekniği ile ve güçlü imajinasyon ile aşırı miktarda yükseltebiliyor ve düşürebiliyor.

O ısı aktarımı olayı içinse bir şey tavsiye edeyim. Çok katı bir buz parçasını bir tabağa koyun ve önünüze alın ellerinizi onun belirli miktar üstünde tutun sanki bir topu kavrıyormuş gibi yapın ve ısınızı aktarmaya çalışın. Eğer yaparsanız daha çok çalışarak bunu geliştirin.

Nasıl oluyor sorunuzun cevabı ise tek bir kelime : ''Zihin gücü'' :)

Sevgiyle Kalın. Umarım anlatabilmişimdir. :)

deren2001

Kayıtlı Üye
Çok aşırı derecede yükseltebiliyorum . Ama yükseltirkende böyle ısıdan ölecek gibi hissediyorum :/ Vede fiziksel gücüm artıyor .