Vücudumda Kesikler Belirmeye Başladı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm.Bi önceki açtığım konuya bakıp bana musallat olan varlıkla ilgili yardım istediğimi ve neler yaşadığımı öğrenebilirsiniz.
Ben hocalardan forumdaki hatrı sayılır kişilerden yardım alarak olaya hakim olmaya çalışırken vücudumda yara,kesik izleri belirginleşmeye başladı sebebi ne olabilir? Kollarımda küçük küçük kesikler göbeğimde kabuk bağlamış yaralar falan nedeni ne olabilir tüm bunların? Psikolojik olabilir mi veya meditasyonla bir ilgisi varmıdır? Bana musallat olan varlık son dakikalarını oynadığı için bana yaramı vermeye başladı ve bu ne kadar sürer? İşe yeni başladım ve başladığım işle ilgili birşey olduğunu düşünmüyorum aynı zamanda evdede böylesi yaralar almam pek mümkün değil.Mantık yürütmeye çalışıyorum fakat engel oluyor bazı şeyler düşünce açısından enteresan anormal geliyor çünkü.Bende konuyu sizinle paylaşıp mutlak bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlarında olduğunu düşünerek sizden yardım istiyorum.Lütfen farkında olmadan çizik yara almışsındır gibilerinden cevap vermeyin bunun mümkün olamiyacağını az öncede belirttim.

Sevgi ve ışıkla,
Sağlıcakla kalın

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
ve aleykum selam kardeşim.Öncelikle geçmiş olsun..Bunları bizzat yaşayan biri olarak fikrimi söyleyecek olursam;Çizikler,yaralar,musallatın işidir.Aynısını bendede yaptılar (yüzümde nerden ve ne zaman oluştuğunu bilmediğim tırmalamala,kesik ve çizikler) ve biz yaptık diyede itiraf ettiler.Bunlarla beraber ALLAH korusun içten içe hastalıkta verebilirler.O hastalıklarla insanın enerjisini,gücünü kuvvetini düşürebilir,karamsarlaştırabilir v.s. v.s. Korunma dualarını daha sık yapmanı tavsiye ederim.Bu konuda tamamen arınmak ve bakım yaptırmak için Yule`ye msj atabilirsin.Yada istersen farklı seçenekler deneyebilirsin.

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
öncelikle dediğin gibi bir varlık ise sana fiziksel olarak saldırdıkları zamanı belirlemelisin zanedersem sen uyurken korumasızken saldırıyorlar daha sonra onlardan korkmamalısın unutma sen insansın ve onlardan daha üstün yaratıldın siteden ve kaynaklardan araştırarak ve ALLAH'a sığınarak arınabilirsin bizi durumundan haberdar et yardımcı olmaya çalışalım saygılarımla....

runnllrunn

Kayıtlı Üye
ve aleykum selam kardeşim.Öncelikle geçmiş olsun..Bunları bizzat yaşayan biri olarak fikrimi söyleyecek olursam;Çizikler,yaralar,musallatın işidir.Aynısını bendede yaptılar (yüzümde nerden ve ne zaman oluştuğunu bilmediğim tırmalamala,kesik ve çizikler) ve biz yaptık diyede itiraf ettiler.Bunlarla beraber ALLAH korusun içten içe hastalıkta verebilirler.O hastalıklarla insanın enerjisini,gücünü kuvvetini düşürebilir,karamsarlaştırabilir v.s. v.s. Korunma dualarını daha sık yapmanı tavsiye ederim.Bu konuda tamamen arınmak ve bakım yaptırmak için Yule`ye msj atabilirsin.Yada istersen farklı seçenekler deneyebilirsin.

İçten içe hastalıklar dediğin nedir abi?Sara hastalığı vb mi yoksa daha ağır hastalıklarmı?Enerjimi çekmediklerini biliyorum kendi enerjimi test edebiliyorumda karamsarlaştırma var ufak ufak.Dediğin gibi korunma dualarını daha sık yapmam olayın üstesinden gelebileceğim en iyi yol olduğunu düşünüyorum.Verebilecekleri hastalıkları merak ettim yanlız.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
İçten içe hastalıklar dediğin nedir abi?Sara hastalığı vb mi yoksa daha ağır hastalıklarmı?Enerjimi çekmediklerini biliyorum kendi enerjimi test edebiliyorumda karamsarlaştırma var ufak ufak.Dediğin gibi korunma dualarını daha sık yapmam olayın üstesinden gelebileceğim en iyi yol olduğunu düşünüyorum.Verebilecekleri hastalıkları merak ettim yanlız.
Halsizlik,renginin solması,Baş dönmeleri,Baş ağrıları,Tansiyon v.s. Bunların tamamı veya bir kısmı sık sık kendini gösterir,biri biter biri başlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...