Vücuddaki cinler hakkında

Ü

Üye silindi 58480

Kendi kiliklari mi oyle yoksa o kiliga mi giriyorlar ben hala emin degilim. Ama kisa boylu, cucenin de cucesi bir tanesini bir gece vakti uyaninca ustume tunemis bir tane gormustum. Goz goze gelir gelmez dehsete kapildigimi hatirliyorum. Kafasi ve cehresi ile one cikan, cok detayli bir kararli yuz simasi vardi. Sonra siluet haline geldi ve derken bir karadelige yutulur gibi geriye dogru sanki ufalarak yok oldu. Ima vardi bakisinda. Uyanmami beklemis ya da beni icten uyandirmisti.

Zannedersem kendi halinde evlerde yasayan amir olarak tabir edilen cinlerdendi.

nuranee

Kayıtlı Üye
Yani şimdi zikir çekmeyene şeytan musallat ederizbilmiyorum hangi ayet? Biz zaten tüm insanlar şeytanlar tarafından esir gibi olmuşuz onları görmüyoruz ve bize vesvese veriyor. Ona bakarsan birsürü ibadetini tam yapmayan insan var ama benim gibi değil. Ben şu düşünceye hiç katılmıyorum günahı olana şeytan cin musallat olur. Herneyse. Biz insanlar dünyaya -1 başladık zaten insanlarla imtihan olurkeb bide cinlerle imtihan oluyorum gecen kendime faça çekmek derler öyle yaptım neden? Kulaga ergenlik gibi geliyor. Ama değildi. Herşey üst üste geliyor , bi yerden kurtuluş bekliyorsun. Ama cinler yapmadı bunu , hatta onlar yapma dedi. Yani hissettim. Bu arada onlardan hepsi kötü değil ki aynı insanlar gibiler belki hristyan ama huyu iyi. Belki müslüman huyu kötü yokmu dünyada da o insanlar alın akrabamdan amcamdan örnek vereyim size : 5 vakit namazını kılan biri , anne kedi ve 7 yavrusubu başka yere atıcaktı atıcam toplicam derken hepsini çeke çeke 5 inin bacaklarını kırdı incitti mahvetti. Sonrada hiçbişey yokmuş gibi onlar can çekişmiyormuş gitti.. Allahın yarattıklarına saygı göstermiyorsun acı çektiriyotsun ama beş vakit namaz kıl süper . müslüman iyi insan. Oldu mu böyle? . kime ispatladın kendini amca , gözümde şeytandan daha aşağıdır. Şimdi cinlerde bizim gibi kul oldugundan onlarda imtihanda oldugundan , tıpkı biz insanlar gibiler. Hepsinin fikirleri düşünceleri farklı. İyisi de var kötüsü de. Dennise çok şeyler yaşamışsınız sizde çok şükür kurtulmuşsunuz , bende sizin gibi çocuklugumdan beri yaşıyorum ama bu demek değilki ben çocukken zikir çekmedim Allah başıma şeytan musallat etti. Ayrıca şeytanın musallatı daha kötüdür cinlerden. Herkese Allah yardımcı olshn ama tabikide imtihan dünyasındayız ben sadece 6 senedir devamlı gördüğüm enerjileri çözemedim gerisi bana fizikeb zarar vermiyor bide kötü insanları kötü olduklarını hissettiriyorlar bazen iyikide dost olmamışım diyorum çünkü ikinci bi yüzü daha çıkıyor o insanın. Arkadaşlar siz önce gözünüzün gördüklerinden korkun, bende öyle. Zateb alışıyor insan bi süre sonra. Sadece sevgili işine çok kızıyorlar etfrafı dağıtıyorlar yani bi eşyayı kırıyorlar. )) ben sadece enerjileri çözemedim. Kısacası dünyamız sadece bize ait değildir cinlerde yaşıyor hayvanlarda yaşıyor insanlar da belkide başka varlıklarda vardır bilemeyiz. Ama Allah şerlilerden korusun

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Yani şimdi zikir çekmeyene şeytan musallat ederizbilmiyorum hangi ayet? Biz zaten tüm insanlar şeytanlar tarafından esir gibi olmuşuz onları görmüyoruz ve bize vesvese veriyor. Ona bakarsan birsürü ibadetini tam yapmayan insan var ama benim gibi değil. Ben şu düşünceye hiç katılmıyorum günahı olana şeytan cin musallat olur. Herneyse. Biz insanlar dünyaya -1 başladık zaten insanlarla imtihan olurkeb bide cinlerle imtihan oluyorum gecen kendime faça çekmek derler öyle yaptım neden? Kulaga ergenlik gibi geliyor. Ama değildi. Herşey üst üste geliyor , bi yerden kurtuluş bekliyorsun. Ama cinler yapmadı bunu , hatta onlar yapma dedi. Yani hissettim. Bu arada onlardan hepsi kötü değil ki aynı insanlar gibiler belki hristyan ama huyu iyi. Belki müslüman huyu kötü yokmu dünyada da o insanlar alın akrabamdan amcamdan örnek vereyim size : 5 vakit namazını kılan biri , anne kedi ve 7 yavrusubu başka yere atıcaktı atıcam toplicam derken hepsini çeke çeke 5 inin bacaklarını kırdı incitti mahvetti. Sonrada hiçbişey yokmuş gibi onlar can çekişmiyormuş gitti.. Allahın yarattıklarına saygı göstermiyorsun acı çektiriyotsun ama beş vakit namaz kıl süper . müslüman iyi insan. Oldu mu böyle? . kime ispatladın kendini amca , gözümde şeytandan daha aşağıdır. Şimdi cinlerde bizim gibi kul oldugundan onlarda imtihanda oldugundan , tıpkı biz insanlar gibiler. Hepsinin fikirleri düşünceleri farklı. İyisi de var kötüsü de. Dennise çok şeyler yaşamışsınız sizde çok şükür kurtulmuşsunuz , bende sizin gibi çocuklugumdan beri yaşıyorum ama bu demek değilki ben çocukken zikir çekmedim Allah başıma şeytan musallat etti. Ayrıca şeytanın musallatı daha kötüdür cinlerden. Herkese Allah yardımcı olshn ama tabikide imtihan dünyasındayız ben sadece 6 senedir devamlı gördüğüm enerjileri çözemedim gerisi bana fizikeb zarar vermiyor bide kötü insanları kötü olduklarını hissettiriyorlar bazen iyikide dost olmamışım diyorum çünkü ikinci bi yüzü daha çıkıyor o insanın. Arkadaşlar siz önce gözünüzün gördüklerinden korkun, bende öyle. Zateb alışıyor insan bi süre sonra. Sadece sevgili işine çok kızıyorlar etfrafı dağıtıyorlar yani bi eşyayı kırıyorlar. )) ben sadece enerjileri çözemedim. Kısacası dünyamız sadece bize ait değildir cinlerde yaşıyor hayvanlarda yaşıyor insanlar da belkide başka varlıklarda vardır bilemeyiz. Ama Allah şerlilerden korusun

Hocam siz şuan cinlerlen iletişim halindemisiniz hala ?

@[SIZE=2,5]dennise[/SIZE]
Hocam büyük ihtimallen gene kılıklan geliyorlardır ama bana hep iyi geldiler mesala birşey olduğunda yardım ettiler biri benlen kötü geçindimi veya birşey dedimi adamın herşeyi bozuluyordu işinden tut şimdi bana tavır aldılar o eski dost olduğum cinler gitti yerine başka birileri gelmiş gibi saldırganlar ne yapıcam bilmiyorum hala daha görüşmek istiyorum.

nuranee

Kayıtlı Üye
CNM ; valla bende kendimi çözemedim istedikleri zaman geliyorlar istedikleri zaman konuşuyorlar istediklrri zaman olaya el koyuyorlar konuşuyorlar derken telepati yapıyorlar ben kendi seslerini duymak istedim ama sinyal kulak çınlaması vızır vızır arı sei gibi sesler yada rüzgar sesi gibi değişik uzaktan yaklaşan sesler işitiyorum toplanıp çok konuştuklarında arı sesi gibi oluyor çok hızlı oldukları için ama kulak perdem kapalı muhtemelen o yüzden çınlama vs olarak algılıyorum ama çok iyi telepati yapıyorlar o da nadir hep değil. Kendilerini gösterrmek istediklerinde pat diye görünüp korktugumu bildiğinden hemen gidiyor siyah silüet yada kara çarsaf olarak görünüyor.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
CNM ; valla bende kendimi çözemedim istedikleri zaman geliyorlar istedikleri zaman konuşuyorlar istediklrri zaman olaya el koyuyorlar konuşuyorlar derken telepati yapıyorlar ben kendi seslerini duymak istedim ama sinyal kulak çınlaması vızır vızır arı sei gibi sesler yada rüzgar sesi gibi değişik uzaktan yaklaşan sesler işitiyorum toplanıp çok konuştuklarında arı sesi gibi oluyor çok hızlı oldukları için ama kulak perdem kapalı muhtemelen o yüzden çınlama vs olarak algılıyorum ama çok iyi telepati yapıyorlar o da nadir hep değil. Kendilerini gösterrmek istediklerinde pat diye görünüp korktugumu bildiğinden hemen gidiyor siyah silüet yada kara çarsaf olarak görünüyor.

Aha hocam banada oyleydi kara carsafli olarak geliyordu sonra kendilerini gormeye tam basladim heralde cunku direk beden goruyorum cok cirkin bi tipi var gelenin ama istedigimi cok guzel olabiliyo.

Ü

Üye silindi 58480

Yani şimdi zikir çekmeyene şeytan musallat ederizbilmiyorum hangi ayet?

Zikir cekmeyene degil, Allahi hatirmaktan vazgecip fitrati geregi enerji otobanindan cikarak yan yollara sapip kaybolanlardan bahsediyor :
Her kim, Rahmân’ın zikrinden göz yumarsa, biz ona şeytanı musallat ederiz. Artık bu, ona arkadaştır.(Zuhruf Suresi,36)
Biz zaten tüm insanlar şeytanlar tarafından esir gibi olmuşuz onları görmüyoruz ve bize vesvese veriyor.

Aynen katiliyorum. Ademe musallat olan seytan hala hayattadir. Allahin katinda yeri olan ozel bir yaratiktir. Farkindaligi hat safhadadir Ve kiyamete kadar sure istemesinden anliyoruz ki cinlerin ve iblislerin dayanagi olan suurlu ve ideal sahibi bir varliktir.

Ona bakarsan birsürü ibadetini tam yapmayan insan var ama benim gibi değil.

Siz burada kendinizi ifade ettiginiz gibi herkese kendinizi ifade edebiliyor musunuz ? Sosyal hayatta kim ne vaziyette bilemeyiz.
En yakin arkadasinizin bile flortlerini bilirsiniz ama gece nasil musallatlarla ugrastigini bilemeyebilirsiniz. SAbah olunca ne hikmetse yasadiklarini yok sayarlar hatra getirmekten korktuklari icin
Ben şu düşünceye hiç katılmıyorum günahı olana şeytan cin musallat olur.

Gunah isleyen insanin vicdani alarm verir. Seytanlar o alarma ususur. Gunaha degil. Gunah suphe ve telas kapilarini aralar ve vesveselere de musallatlara da acik hale gelirsiniz.
Başınıza gelen her musibet, sizin ellerinizle işledikleriniz yüzündendir. Bununla beraber Allah, kusurlarınızın pek çoğunu da affeder.(Sura Suresi 30)
Dennise çok şeyler yaşamışsınız sizde çok şükür kurtulmuşsunuz
TEsekkur ederim :)

, bende sizin gibi çocuklugumdan beri yaşıyorum ama bu demek değilki ben çocukken zikir çekmedim Allah başıma şeytan musallat etti.

Ayeti yanlis anlamissiniz ama. Zikirmatik gibi zikir cekmekten bahsetmiyor Allah. Zikir, anmak hatra getirmek demektir. Olaylarin arka planindaki isetici gucun Kahhar olan, Halim olan, Rezzak olan, Basir olan.. Allahin oldugunu taktir edemeyip baska faktorleri gozunde buyutmenden bahsediyor. Seytan da zaten o noktadan sonra seni devraldi mi yandin. Allahi unuttuysan seytanla dostluk edersin diyor.

Ayrıca şeytanın musallatı daha kötüdür cinlerden.

Aynen katiliyorum. Seytan cinler kadar sahaya inmese de muthis bir ust akildir ve cinleri cok iyi idare eder. Iblisler ifritler seytanlar bunlarin hiyerarsisini olusturur ve cinler piyonlar gibi ustumuze salinirlar. Pkk li teroristleri ust akil yonetir ama terorist kendisi icin kin kusar . Cinler de oyledir.

Kısacası dünyamız sadece bize ait değildir cinlerde yaşıyor hayvanlarda yaşıyor insanlar da belkide başka varlıklarda vardır bilemeyiz.

Aynen bunu artik kitlelerin de kabullenecegi bir zamana yaklasiyoruz. Cunku dunya savaslarini baslatan kapitalist materyalist komunist akimlarla cok fazla ilim ehli kaybettik global capta. Ama yeni bir foton cagi ile beraber artik altyapilar degisiyor. Cinlerden olusan ordular da savaslara katilacak artik bilincli olrak.

nuranee

Kayıtlı Üye
Dennise , evet senin dediğin konu da haklıısn ben kendim üzerinden gittiğim için pek anlayamadım. Benim sorunum muhtemelen büyüklerimin yaptıgı hatalar olabilir. Ama bazı insanlara gercekten günah yoluyla da rahat bi şekilde bedenlerine nüfuz edebiliyorlar. Ben buraya konu açmıştım forumda ilk başlardaydı alrvmavisi çizgiler diye ama şimdi arıyorum bi türlü konu yok yok olmuş, bulamadım. Yeni katıldım siteye pek çözemedim. CNM , tam karşıma dikilmiyorlar ama bişeylr istiyor gibiler korkmasam olacak da, hiç çözemedim ben enerjiler görüyorum birtakım 6 sene oldu hala da şuan da . ve benim gibi enerji gören insan yok aradım bulamadım yani 4 kardeşiz ama piyango bana vurmuş diperleri gayet normal. Valla işimiz zor

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Dennise , evet senin dediğin konu da haklıısn ben kendim üzerinden gittiğim için pek anlayamadım. Benim sorunum muhtemelen büyüklerimin yaptıgı hatalar olabilir. Ama bazı insanlara gercekten günah yoluyla da rahat bi şekilde bedenlerine nüfuz edebiliyorlar. Ben buraya konu açmıştım forumda ilk başlardaydı alrvmavisi çizgiler diye ama şimdi arıyorum bi türlü konu yok yok olmuş, bulamadım. Yeni katıldım siteye pek çözemedim. CNM , tam karşıma dikilmiyorlar ama bişeylr istiyor gibiler korkmasam olacak da, hiç çözemedim ben enerjiler görüyorum birtakım 6 sene oldu hala da şuan da . ve benim gibi enerji gören insan yok aradım bulamadım yani 4 kardeşiz ama piyango bana vurmuş diperleri gayet normal. Valla işimiz zor

Günah dogru musallat veya bedene girebiliyorlar o dediginin bende kirmizi olarak hafif dumanimsin olarak goruyordum bildigin kirmizi atese benzer renkte insanlar soylemiyo ama baya musallat vakasi yasiyan var.

nuranee

Kayıtlı Üye
Beyaz duman gördüm ben cin daveti yaptıgımda. Herkes yada %90 musallat yok. Bak vesvese var evet , günahtan dolayı gelme de vardır ama şöyle eğlenip yada karabasan derler gelir eğlenir gider , ama gider . gitmiyorsa yıllardır yanındaysa cinin alacaklı verecekli hesabı vardır yada davaları vardır bilmem ne. Bende bebekliğimden beri varlar , 15 yaşlarımda benden ne istiyorlar diye internette asılsız saçma bi davet vardı çoğu kişi de olmuyor yalan vs yazmış ben daveti yaptıgımda uzun boylubeyaz duman yani cinle burun burunaydık diyebilirim çok yakındı bana , namaz kılmıltım kuran okumuştum ama yinede gelmişti. Çok sey yasadım. Tanıfçdıgım herkesin ağzını araladım bu tür şeyler yaşıyormusun diye yok. Yaşayan az var , ama günah dokayısıylacinler rahatca insanlarla eğlenip gidiyorlar tıpkı karabasan örneği gibi..

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Beyaz duman gördüm ben cin daveti yaptıgımda. Herkes yada %90 musallat yok. Bak vesvese var evet , günahtan dolayı gelme de vardır ama şöyle eğlenip yada karabasan derler gelir eğlenir gider , ama gider . gitmiyorsa yıllardır yanındaysa cinin alacaklı verecekli hesabı vardır yada davaları vardır bilmem ne. Bende bebekliğimden beri varlar , 15 yaşlarımda benden ne istiyorlar diye internette asılsız saçma bi davet vardı çoğu kişi de olmuyor yalan vs yazmış ben daveti yaptıgımda uzun boylubeyaz duman yani cinle burun burunaydık diyebilirim çok yakındı bana , namaz kılmıltım kuran okumuştum ama yinede gelmişti. Çok sey yasadım. Tanıfçdıgım herkesin ağzını araladım bu tür şeyler yaşıyormusun diye yok. Yaşayan az var , ama günah dokayısıylacinler rahatca insanlarla eğlenip gidiyorlar tıpkı karabasan örneği gibi..

Psikolojik derler malum türkiye müslüman ülke ama cinlere karşı birşeyleri var.

Ü

Üye silindi 58480

Gunahtan olusan musallatlari biraz acalim :

"(Yine de) Ben nefsimi temize çıkaramam. Çünkü gerçekten nefis, var gücüyle kötülüğü emredendir. Şüphesiz, benim Rabbim, bağışlayandır, esirgeyendir."
Yusuf Suresi 53

Nefste kotuluk ve zulum zaten manipule edilmeyi bekliyor. Siz gunah islemeseniz bile ruhunuzu ham madde olarak birakir ve Kemale eremezseniz illa nefsinizin vahsi arzulari etrafa garezlenebilir ve olaylar silsilesini baslatabilirsiniz.

Arkadaslar evren bosluk kabul etmez. Basibosta birakilan nefs hayvani icgudulerine odaklanir ve aklaki kurallari hice saymaya baslar.

Kimse kusura bakmasin, ben banka soymadim musallati haketmiyorum diyemezsiniz. Evli bir kadina alici niyeti ile baktiniz mi seytan o fikre uretkenlik katar. Siz sakli tuttugunuz yonlerinizden bile sorumlusunuz.

Allah 3 yerde soluyor, musallatlara ve illetlere kapilirsaniz ruhunuzun cekim yasasinda sucu arayin Ben zulmedici degilim diyor !

nuranee

Kayıtlı Üye
Zaten suç Allah ta değil ki. Ne yaparsak kendimizeyapıyoruz kendimi, yapıyoruz. CNM evet inanmıyorlar ama inananlar varda korkuyorlar çok korkuyorlar ben bir kızım ve tek başıma davetbile yaptım karanlıkta. Ben onlardan korkmuyprum onların yaratıcısı da Allah. Sadece birden görünüykrlar o ister istemez beden harekete geçiyor kendini koruma içgüdüsü ile , dennise evet dediklerine katılıyorum ama çoğu insan feci şekildw vesvese içinde namaz kılanlarda buna dahil. Musallat değil de . büyük bi vesvese çukurundayız hepimiz dw tüm insanlar

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Zaten suç Allah ta değil ki. Ne yaparsak kendimizeyapıyoruz kendimi, yapıyoruz. CNM evet inanmıyorlar ama inananlar varda korkuyorlar çok korkuyorlar ben bir kızım ve tek başıma davetbile yaptım karanlıkta. Ben onlardan korkmuyprum onların yaratıcısı da Allah. Sadece birden görünüykrlar o ister istemez beden harekete geçiyor kendini koruma içgüdüsü ile , dennise evet dediklerine katılıyorum ama çoğu insan feci şekildw vesvese içinde namaz kılanlarda buna dahil. Musallat değil de . büyük bi vesvese çukurundayız hepimiz dw tüm insanlar

Allah yardımcımız olsun bu durumu yaşıyanlar bilir neler çektiğimizi.

nuranee

Kayıtlı Üye
Evet gercekten yaşayan biliyor , yaşamayan da şizofren bipolar bozukluk şu dur budur oysa 2 kez psikologa gitmiş bi insanım doktor ilaç vermek bile istemedi gayet zeki normalsin dedi, ama burda yazsan olmayan dojtorlar şizofren teşhisi koyuyor. Düşen insanı kaldırmıyorlar üstüne bi tekme de bu cahiller atıyor .Allah yardımcımız olsun , bende seni ve bu durumu yaşayanları çok iyi anlıyorum

nuranee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarprofil resmime bakın işte ben o rwnktesürwkli çizgiler şwkiller görüyorum gercek hayatta 6 yıldır