Voodoo da Aşk Yağı Nedir ? Nasıl yapılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Voodoo da Aşk Yağı nedir , nasıl yapılır sorum bu :D
Bilgisi olanlar lütfen cevap vermeden geçmesin .

Yardımcı olacak yokmu ?

BlackSwarm

Banlı Kullanıcı
Afrodit Aşk yagi olarakta gecer bazi ozel bitkilerin ozleriyle hazirlanir genel olarak. fakat direk hazirlarini bulman da mumkun
1. Partnerinizi kendinize daha çok bağlamak ve onun size olan aşkını güçlendirmek için Afrodit Aşk Yağını ilk önce kendi kişisel eşyalarınızın üstüne, sonra da gizlice partnerinizin evindeki eşyaların (özellikle kişisel eşyalarının) üstüne sürün.

2. Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için, kişisel eşyalarınızın üstüne, kalbinizin olduğu yere ve boynunuza bu yağdan bir damla sürün ve sevdiğiniz kişinin kişisel eşyalarına (kişisel eşyalarını bulamazsanız resmine) Ay Dolunay evresini geçmeden önce Afrodit Aşk yağı sürün.

3. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için, Cuma günü Dolunay gecesi kırmıza muma toplu iğneyle o kişinin adını, soyadını ve doğum tarihini kazıyın. Sonra da bir damla muma Afrodit Aşk yağından sürün (mumun ortasından başlayarak saat yönünde dairesel hareketlerle önce yukarıya doğru yağı yayın, sonra ortasından başlayarak aşağıya doğru yayın). Işıkları kapatın ve mumu yakıp karşısına oturun ve alevlere bakıp o kişinin yüzünü gözünüzün önünde canlandırın, o esnada bu sözleri tekrarlayın:

‘’Lucerna amoris,
Hoc operari magicis,
Ut quem ego amo,
Diliges me tam,
(kişinin adı 3 kere)!’’

Mum bitene kadar bu sözleri tekrarlayın ve güneş doğmadan önce mum kalıntılarını onun geçeceği yere ya da o kişinin evine yakın bir yere gömün. Afrodit aşk yağını onunla karşılaşacağınız günlerde kalbinize ve boynunuza sürün.

4. Karşı cins tarafından beğenilmek, gözleri üzerinize çekmek ve kısmetinizi artırmak için banyo yaparken suya bir damla Afrodit Aşk yağı damlatmanız yeterlidir. Bu etkiyi güçlendirmek için dışarı çıkmadan önce boynunuza ve kalp bölgenize sürerseniz, insanlar gözlerini sizden ayıramayacaktır.

5. Genç ve güzel görünmek için, Cuma günü bir Dolunay gecesi, açık havada elinize yuvarlak bir ayna alın ve Afrodit Aşk yağını aynanın parlak kısmına sürün. Aynayı gökyüzüne, Dolunay aynada yansıyacak şekilde havaya kaldırın. Ayna Dolunay’ın tüm enerjisini çektikten sonra aynayı kendi yüzünüze çevirin. İsteğinizi 3 kez yüksek sesle tekrarladıktan sonra aynada kendinize bir süre bakın ve sonra aynaya pembe gül yaprakları serpin ve siyah saten kumaşa sarıp gizli bir yerde karanlıkta muhafaza edin.

6. İstediğiniz özelliklere sahip birinin size talip olmasını istiyorsanız, havanın açık olduğu rüzgarlı bir gecede, Ay ilkdördün evresindeyken pembe bir mum yakın. Kırmızı mürekkebin içine Afrodit Aşk yağından birkaç damla damlatın. Mum ışığında küçük bir kağıda bu mürekkeple karşınıza çıkmasını istediğiniz kişideki tüm özellikleri ayrıntılı bir şekilde yazın. Sonra bu kağıdı mum alevinde yakın ve küllerini rüzgara savurun. Talibinizle en kısa zamanda tanışacaksınız.

BlackSwarm

Banlı Kullanıcı
Isterseniz bircok voodoo ask buyusu de onerebilirim

BlackSwarm

Banlı Kullanıcı
Aşk büyüsü
Bu büyü Ay yükselirken, tercihen bir cuma gunu yapilmalidir.
Büyü için kırmızı veya gül rengi bir mumu ve kırmızı bir ip veya kurdele kullanilir. Ve ask tutsuleri yakilir (ne oldugunu bilmiyorsaniz sorun yazarim ). Mum yakilir ve kirmizi kurdele ele alinir. Kurdeleye bir dugum atilarak su sozler soylenir:
"....'nin adiyla (Venüs ,Afrodit veya Erzulie).
(Aski istenen kisinin adi) bana tutkuyla asik olsun."
Bir dugum daha atilir ve soyle denir : (onun) dudaklari benim hasretimi ceksin.Bir dugum daha atilir su soylenir : (onun) kalbi benim icin yanio tutussun".Bu sekilde devam edilir; daha sonraki sozleri buyucu icinden gelen yogun duygulara gore istedigi gibi soyleyebilir. Ask buyululerinde bu sekilde 7 dugum atilmasi tavsiye edilir.Dugumler cok sıkı olmak zorundadir.Kurdele daha sonra yastigin altina konabilir.Mumdan arta kalan akan bir suya atilir.
ayni yontem siyah bir kurdele kullabilarak zarar buyusu icin de kullanilabilir.Bu buyu ay acilirken yapilir ve tanrisal varliklar yardima cagrilir.Bu buyude sagdece bir dugum atilir.
Kaynak:Kara Afrikanin Kara Çığlığı Voodoo
Voodoo da genel olarak tanrilardan yardim istendigi icin Oshum veya Oxum,Ezili, Erzulie den yardim istenebilir

BlackSwarm

Banlı Kullanıcı
Birde sozler once ingilizce ordan da afrika diline cevrilebilir. Sahsen ben oyle yapiyorum

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bilgiler Dr. SNAKE in kitabında geçmiyor bilginize .
İntarnetten her gördüğünüzü paylaşmasanız daha iyi olur forum için vede benim sorum nasıl yapılır dı asıl .

Cevap verebilecek yok sanınırım ?
Sayun Urum bilginiz varmı bu konuda ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Lütfen flood yapmayın,konunuz ile ilgilenen varsa zaten yazacaktır.Ard arda aynı hatayı yapmışsınız ve moderatör arkadaşlarım ile yöneticiler konularınızı düzenlemişler,bu konu ile ilgili tekrar uyarılmayınız.

Sevgiler

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Sorumun cevabını hala veren olmadı umarım birileri biliyordur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...