Vefk ve sonuçları

tr3434

Kayıtlı Üye
Merhaba
2 senelik bir ilişkim vardı son bir kaç ayında tartışmalar başladı benden uzaklaştı ve hiç bir şey söylemeden gitti. sonrasında çok üzüldüm ve vefk yaptırmaya karar verdim. vefki yaptırdım ve döndü tekrar aradı ancak ilk tanıdığım zamanlardaki gibi değildi çok sinirli agresif hakarete varan karşılıklı tartışmalar yaşadık ve bu sefer ben yürütemedim bıraktım. 2 ay sonra tekrar döndü.. ilk zaman yine iyiydi sonra yine tartışmalar. bu kızın psikolojisi zaten bozuktu. vefkini etkisine bağlı olarak döndü belki ama ilk tanıdığım zamandaki gibi olmadı malesef. şimdi yine ayrıyız . bu seferde ben bıraktım dengesiz davranışları yalanları ve sevgi anlayışının kabul edilemez olmasından dolayı..

sormak istediğim okuduğum kadarıyla vefk ömürlüktür deniyor.. şimdi ömürlük olduğu için daima bu gidip gelmeler yaşanacakmı ilişkimiz nasıl bir hal alırki bu durumda..

teşekkürler

damned

Kayıtlı Üye
Ben şahsi tecrübeme dayanarak söylüyorum büyü ile döndürülen insandan hayır gelmiyor. O kişi sana bağlı kalabilir bu mümkün ancak psikolojisi bozuk bir şekilde olması yüksek bir ihtimal. Her uygulama her insana iyi gelmiyor bence siz yaptığınız vefk i bozdurun. Eğer kişinin dengesiz bir ruh hali varsa daha da katlanabiliyor bu durum. Kendim yaşadığım için biliyorum

tr3434

Kayıtlı Üye
gerçektende dediğinz gibi dönüyor ama pek hayır gelmiyor.. yani aslında değişiklik olmadı duygularında severek dönmedi ihtiyacı olduğu için döndü.. ayrıca zaten psikolojisi bozuktu kızın. bana bağlı kalıyor sanırım çünkü gidemiyor bıraksamda gitmiyor. kişinin dengesizliğinin üstüne bu durum iyice psikolojisini bozdu.. 3 kez ayrıldık 2 kez bir araya geldik şimdi yine ayrıyız ama yine dönecektir diye düşünüyorum benimde psikolojim bozuldu

bu vefk olayının ters tepme olayı varm ıacaba benide etkilermi bana hiç bir hayrı olmayan hatta zararı olan bu insanı bir türlü kafamdan çıkaramıyorum..

damned

Kayıtlı Üye
Bence işlem yaptırdığımız insana karşı psikolojik olarak biz de bağlanıyoruz veya tam tersi soğuyoruz. Ben bu durumun birazda psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü iki kişi arasında muhabbet arttırmak için değil doğrudan bir başkasının iradesini kontrol altına almak için yaptırılmış bir uygulamanın yaptıranı etkileyeceğini düşünmüyorum. Siz bu süreçte psikolojik olarak yıprandığınız için böyle hissediyor olabilirsiniz veya içinizde az da olsa suçluluk duygusu da olabilir...

tr3434

Kayıtlı Üye
Haklısınız tamamen psikolojik sanırım.. söylediğiniz gibi yaptıranı değilde yapılanı etkiliyor . benim şu anki psikolojimde bu yönde etkilenmiş gözüküyor..

en azından yapılan vefk sonucuna ulaştı. yaptırdığım kişiye bu durumu danışmıştım bana vefki taşımanın tam olarak kurallarına uyulmamış olmasından ( yere düşürme ıslatma okunması gereken duaları vs ) yada yıldızınızın düşük olmasından dolayı size karşı hisleri değişmiş ama bu taşıma kurallarına uyulmadığından tam olarak size istediğiniz gibi dönmemiş dedi..

damned

Kayıtlı Üye
O zaman bu durumda karşınızdaki insanın ruh sağlığını düşünerek adım atmanızı tavsiye ederim.. Kısacası o kızcağıza da yazık. Birde bu açıdan düşünün bence :)

tr3434

Kayıtlı Üye
onu kendimden bile çok düşündüm. iyiliği için sevdiğim için yaptım zaten.. bana kötülükler yapmasına rağmen . sonucuda bu oldu işte . kötülüğünü istemedim yanımda mutlu olsun istedim tabi zorla sevsin yanımda kalsın istemedim sonuçta 2 senedir paylaştığımız çok şey var. şu an ayrıyız ama vefkin etkisini devam ettireceğini düşünüyorum..

damned

Kayıtlı Üye
Etkisi devam ediyorsa sizden ayrı olmakta bunaltıp sıkıyordur kendisini

tr3434

Kayıtlı Üye
Vefk ömürlüktür demişti bana yaptırdığım kişi . Öyle ise şu an ayrı olmaktan oda bunalıyor olması gerekir ve araması dönmesi gerekir. Ama henüz bir gelişme yok henüz aramadı sormadı. Bunalıyorsa neden aramıyor bilmiyorum. Bende biraz yalnız kalsın diye düşünüyorum..

tr3434

Kayıtlı Üye
Evet akışına bırakmak ve arada böyle durumlarda biraz ara vermek iki taraf içinde iyi olur hiç değilse hatalar görülür..

Semar

Kayıtlı Üye
Size yanlışlar yapmasına ragmen buyuyle bir kisiyi aşık ettiniz ve onu mutlu etmek istediniz ama buna rağmen siz ayrıldınız. Peki bunu bozmak icin neyi bekliyorsunuz bunalıma girip kendini öldürmesini mi ozaman mutlu olacakmisiniz. Sizin degil ama başkasının da olmayinca, yaممzik değil mi o kıza neden hür iradesine birakmiyorsunuz ki size aynisi yapilsa nasil hissederdiniz. Yanlış anlamayin sorgulamak haddim degil sadece dışardan bir olaylara başkasının gözünden sevdiginiz insan gözünden bakin istedim

tr3434

Kayıtlı Üye
Yaşadığımız ilişkiyi ve ayrılma sebeblerini bilseydiniz inanın böyle düşünmezdiniz. Ben onu çok sevmiştim bana kötülük yapsa bile iyilik yaparak yanında olarak koruyarak kollayarak. Kendim için değil ikimiz için yaptım . Psikolojisi çok bozuk.ona olması gerekeni söyledim sadece ve cevap alamadım. Ayrılmak zorunda kaldım istemeyerek çok sevmeme rağmen bırakmak zorunda kaldım. Bir süre bekliycem. Ararsa konuşurum düzelmiycekse tabiki bozucam.

Şunuda ekliyim ben onu büyüyle vefkle aşık etmedim . Zaten beraberdik seviyorduk . Son zamanda tartışmalar ve ayrılık yaşanınca dönmesi için yaptım. Dediğim gibi bi süre bekliycem olmuyorsa bozucam..

Dışardan bir gözle ilk bakışta kendinize göre haklısınız ama inanın durum öyle basit değil. Keşke o haklı olsa.

[XTR] Similar Threads