Varliklar ile ilgili yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cevriye

Kayıtlı Üye
Bazi musallat durumunda varliklara ayet okunmasi onlari guclendirirmis urum demistsa

Bendekiben tamamen hakli inanin banada sizin gibi olmustu yavas yavas alisiyosunuz eger yolunuz bu taraftaysa evren sizi hazirliyor size tavsiyem ayetel kursinin korumasini yapin bu bilinc altina islettirin cunku kotu olayda bunu okursaniz kotu bir durum olmadigi halde siz varliklar geldigini dusunen bilinc altiniz ayetel kursi okuncada olarin kaccagini dusuncek 1 yil sonra artik rahat rahat uyursunuz merak etmeyin:) karanlikta vs daha rahat bile hissedersiniz kendinizi
Çok teşekkür ederim. Ayetlerin bazı durumda varlıkları güçlendirdiğinden haberim yoktu.
Tavsiyeniz için ayrıca teşekkür ederim. Ancak Yolumun bu olduğunu sanmıyorum, bunu istemiyorum. Sanırım en iyisi çok irdelememek :)

ahya

Kayıtlı Üye
Peki doğru çıkan falara ne diyorsun?
Yada onu geçiyorum. Gelecek hakkında birşeyi hiçbir araç kullanmadan bilmekte haram mı ? Bir kadının hamile olduğunu, o hamile olduğunu bilmeden hissetmek mesela?

Bende kizim olacagini, annesini hamile oldugunu hissettim, kizimin göz rengini, sac rengini mesala cok önceden rüyamda gördüm. Partnerime durumu anlattim güldü gecti. Tabiki her seyde hakli ciktim. :sifone:

canmert196

Kayıtlı Üye
Sadece kahve fali gunah degildir gelecegi ogrenmeye dair olan butun cabalar gunahtir.fal seytan isi demissinizde pek alakasi yok kimisi durugoru durusezisiyle bakar kimi varlikla.ayrica bizler gelecegi bilebiliriz tabiki allah dilerse allah diledigini Kanallarini acar diledigine istedigi bilgiyi verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...