varlık musallat oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
bi tane arkadaşım var tam müslüman değil bana yardımcı oluyor eşyalarıma musallat oluyor gece saat 3 de masaüstü pc açılıyor dedi ki bu eşyalara musallat olur dedi düşüncelerine musallat olur düşüncelerine musallat olursa illa hazekna kulvihen serfia diye biraz sesli oku dedi bu varlığı öğrenmek için ritüel yapman lazım dedi ben ritüeli hayatta yapmam biraz tavsiye verin bu varlığı bileniniz vardır belki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bi tane arkadaşım var tam müslüman değil bana yardımcı oluyor eşyalarıma musallat oluyor gece saat 3 de masaüstü pc açılıyor dedi ki bu eşyalara musallat olur dedi düşüncelerine musallat olur düşüncelerine musallat olursa illa hazekna kulvihen serfia diye biraz sesli oku dedi bu varlığı öğrenmek için ritüel yapman lazım dedi ben ritüeli hayatta yapmam biraz tavsiye verin bu varlığı bileniniz vardır belki

Yazınızdan bir şey anladım.Arkadaşınız bir varlık mı ? yazınızda ''bi tane arkadaşım var tam müslüman değil bana yardımcı oluyor eşyalarıma musallat oluyor '' yazmışsınız.

İmla kurallarına uyarak yazsaydınız anlardık ama hiç bir şey anlaşılmıyor şuan.Varlık değil ama imla kuralları hakkında bilgi vereyim.Cümle sonlarına nokta konur,birbiri ardına gelen cümleleri virgülle ayırırız. :)

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
boşverin zaten anlaşıldı varlık ateş çukur mahlukları muhtemelen onlara zarar vermişim sercan abi ye gidiceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...