Varlık ile konuştum ama ne demek istiyor anlamadım lutfen yardimci olun iyi değilim?

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Uyumaya çalışıyordum rüya olmadığına çok eminim basima bunun gibi bir sürü olay geldi ama bu son olanlar gerçek bir iletisimdi. Yaşlı bir adam sureti gördüm öyle yaşlıydı ki elinde baston tutan ak sakallı bir dedeydi adeta. Bana bir soru sordu ve ona senin allahın yüzünden dedim ve beni dövmeye başladı bana ne sorduğunu hiçbir sekilde hatırlayamıyorum ve ona neden bu cevabı verdiğimi de Suan bile yazarken kulağım çınlıyor. Ondan özür dileyip beni bırakmasını istedim her haykirisimda biraz daha acitti canimi en son bogazimi sıktığında çok ofkelendigim için onu tehdit edip küfürler savurdum. Beni hemen bırakmasını yoksa pişman olacağını söyledim bıraktı ve gözlerimin içine bakıp tıpkı annen gibisin dedi. Kendime geldiğimde zar zor nefes alıyordum ellerim bogazimda kenetlenmisti. Bu olaylar artık gece değil gündüz de olmaya başladı çok afederseniz gece biriyle birlikte olurken görüyorum kendimi ertesi gün bir cinni benimle bilmediğim bir dili konuşuyor. Eskiden çok uğraşıp bilgi edinmeye çalışıp enerji çalışmaları yapardım ama çok ileri gitmemis ve bırakmıştım. Bütün bu olanların annemle ne ilgisi var. Annem de geceleri çok sıkıntı çektiğini söylüyor bazen. Lutfen burda çok fazla bilgili insanlar var yardiminiza sığınıyorum uzun yazı için üzgünüm ama lütfen birileri okusun ve bana yardımcı olsun artık dayanamıyorum:(

Dnz1

Kayıtlı Üye
parazit olabilir veya bilinç altıdır sadece öfke enerjisi onu durdurmuş arınmanızı öneririm

ArafBenim

Kayıtlı Üye
parazit olabilir veya bilinç altıdır sadece öfke enerjisi onu durdurmuş arınmanızı öneririm

Teşekkür ederim kendimi bildim bileli zayifim gezmedigim doktor kalmadi hiçbir sorunum yok yemek yememe rağmen 40 kilonun ustune çıkamıyorum piyasadaki herkes sahtekar denedim bende varsa birsey tedavi olmayı ama çok fazla ücret istiyorlar bir cogu da sacmaladi. Öfke enerjim ise korku esnasinda ortaya çıkıyor ve evet yüksek olduğunu hissedebiliyorum.

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Allah rizasi için yardım edecek en azindan akil verecek birileri yok mu maddi imkanım yok tedavisi varsa bile gercekten karsilayamam lütfen ya

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Denize gir suyun içinde biraz nefes tut bakalım geçiçek mi

NaBe

Kayıtlı Üye
İnsanlarla alaymı ediyorsunuz Taykel ;

Neyse ben cevaplayım anneniz hakında bir kaç soru sormak istiyorum

* Anne Üzerinde büyü yapılmışsa cocuklara geçme olanağı yüksektir
* Annenize sorun kendisine büyü yapıldımı yapıldıysa ne zaman yapıldı

* Bunlar varsayım sadede + a normal ne gibi durumlar yaşıyorsunuz ? Sabah kalkarken enerjiniz ne durumda yorgunmusunuz sık sık rüya görüyormusunuz ?

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı

* Bunlar varsayım sadede + a normal ne gibi durumlar yaşıyorsunuz ? Sabah kalkarken enerjiniz ne durumda yorgunmusunuz sık sık rüya görüyormusunuz ?

Yoo bildiğin standart musallattan büyüden kurtulma yöntemi.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
1 metre yerde çömel 10 saniye nefes tutacan ya korkma yap bakalım etkisi olucak mı

ArafBenim

Kayıtlı Üye

Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler. Anneme sorduğumda yapıldığını söyledi buna istinaden de bir olaydan bahsetti. Ben daha 7-8 bebekken bir varlıktan tokat yediğimi söyledi annem dustayken ben avaz avaz bagirmisim geldiğimde ise yanagimda 4 parmak izi varmış. Ve insan eline benzemediğini söyledi. Iceri girmeye çalıştığında ise kapıyı zor açtığını ifade etti.
Sık rüya görüyorum diyemem gördüğümde ise bu tarz seyler görüyorum. 2-3 senedir mutlu edici bir rüya gördüğümü hatırlamıyorum. Sabah ise uyumama rağmen enerjisiz halsiz hissediyorum.

NaBe

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler. Anneme sorduğumda yapıldığını söyledi buna istinaden de bir olaydan bahsetti. Ben daha 7-8 bebekken bir varlıktan tokat yediğimi söyledi annem dustayken ben avaz avaz bagirmisim geldiğimde ise yanagimda 4 parmak izi varmış. Ve insan eline benzemediğini söyledi. Iceri girmeye çalıştığında ise kapıyı zor açtığını ifade etti.
Sık rüya görüyorum diyemem gördüğümde ise bu tarz seyler görüyorum. 2-3 senedir mutlu edici bir rüya gördüğümü hatırlamıyorum. Sabah ise uyumama rağmen enerjisiz halsiz hissediyorum.

Anlıyorum sanırım anneden dolayı sizde doğrudan etken altında kalmış olabilirsiniz ama olayın evre boyutu nedir bunun üzerinde yürümek lazım ( varsayım ) sadece dediğim gibi varsayımlar üzerinde konusuyorum tam emin olmadıgım vakalarda varsayım üzerinden konusmak daha mantıklı

* banyoya gitme durumunda icinizde korku olusuyormu ?

* ayna'ya baktığınızda ne gibi tepkiler veriyorsunuz

* her hangi bir dua vs muahakak denk gelmişsinidir dinlediğinizde tepkiniz ne oluyor

dini inancınız nedir ? + müslümansanız namaz kılma vs durumları varmıdır ?

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Anlıyorum sanırım anneden dolayı sizde doğrudan etken altında kalmış olabilirsiniz ama olayın evre boyutu nedir bunun üzerinde yürümek lazım ( varsayım ) sadece dediğim gibi varsayımlar üzerinde konusuyorum tam emin olmadıgım vakalarda varsayım üzerinden konusmak daha mantıklı

* banyoya gitme durumunda icinizde korku olusuyormu ?

* ayna'ya baktığınızda ne gibi tepkiler veriyorsunuz

* her hangi bir dua vs muahakak denk gelmişsinidir dinlediğinizde tepkiniz ne oluyor

dini inancınız nedir ? + müslümansanız namaz kılma vs durumları varmıdır ?

Banyoda gözümü kapatamiyorum izlendigim hissine kapılıyorum. Aynaya baktığımda güçlü birsey görüyorum yani kendimi öyle hissediyorum. Geçen sene erkek arkadaşımla kavga ederken bana el kaldırdı kolunu tuttum o an ki sinirle elini alamadı ellerimden. Sonra bunu nasıl yaptigimi sordu ve cocuk 1.90 boylarında falan bense 1.70 zayif bir bayanim. Yani fiziki olarak yapmam pek mümkün değil. Önceleri ezana veya duaya pek dayanamazdim suan rahatlıkla dinleyip okuyabiliyorum. Namaz kiliyordum bıraktım. Dini durumum ise Tanrıya inanıyorum kitaplara da aynı sekilde. Sadece kuranin bugüne kadar ki gelişinde değişime uğradığıni düşünüyorum kafami karıştıran bölümler var. Bunların insanlar tarafından deformeye uğradığını düşünüyorum.

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Kaynak gösterebilirim dalga geçmiyorum.Neyse sen forumda millete sor.

Sizi şikayet edecegim eminim bütün postlara böyle yorumlar atiyorsunuzdur. Size sordukta ne oldu tek kelime etmeden kafamı suya sokmami söylediniz. Allah düşürmesin durumuma o zaman da sizinle dalga geçerler.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Sizi şikayet edecegim eminim bütün postlara böyle yorumlar atiyorsunuzdur. Size sordukta ne oldu tek kelime etmeden kafamı suya sokmami söylediniz. Allah düşürmesin durumuma o zaman da sizinle dalga geçerler.

Gayet net anlattım sen anlamak istemiyorsun ne yapabilirim. Size musallat olmayan cin şerefsizdir.

NaBe

Kayıtlı Üye
Biraz yoğun oldugum icin bakamadım musallat durumu büyü durumu mevcut olup olmadıgını anlarız.. müsait olduğum zaman ilgilenecem muahakak..