Varlık gördüğüm an

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Varlik gordugum an (simsiyah gölge aniden saniyelik görünüyor, o an ) birden vücudum karıncalanıyor
Nasıl desem istemsiz kalbim atıyor ben hissetmeden de beynim algılarım hissediyor
Gördüğüm an iğne gibi şeyler batıyor elime karıncalanma derler ya hani

Bu olay şuan oldu.
Nedir yani neden böyle olur yardımcı olursanız sevinirim

Aisling

Kayıtlı Üye
Ani, beklenmedik olaylara gösterdiğiniz fizyolojik bir tepki. Adrenalin yükselmesinden kaynaklı korku ve heyecan. Karıncalanma, hızlı kalp atışı en bilinen belirtilerdir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Karıncalanma normal durumlarda sık olan bir şey mi? Bildiğim kadarıyla enerji çalışmalarında ya da davetsiz misafir olduğunda söz konusu olan bir şey, bende de oluyor bazen görmediğim halde anlıyorum bir terslik olduğunu.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Himm vay be
Ama maviler ve duman renktekiler gelince olmuyor

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Hiç bir şey söylemediler mi yani telepatik olarak hissettirmediler mi?
Şimdi olayim karışık nasıl anlatsam ki
Ben mavimsi enerjiler (bakın bunlar varlik degil) bi tur çizgi çizgi elektronun gibi çivit mavisi renginde enerjiler goruyorum
Ama bi kaç kere bi insan boyunda hatta biraz daha kısa çok yoğun alev mavisi renginde geldi ani bi anlık göründü gitti
Nasıl bi his verdi anlamadim ama korku hissi vermedi
Korku hissi verenler ise koyudan daha köyü siyah renginde siluetler ve dumanlar
Yani onlarda varlik
Anlamiyorum ama bu çizgileri gördüğüm 14 yasinda basladi
Bilmiyorum hala devam ediyor ve sürekli inceden olan sinyal ciz ciz sesler
Başka eve gittiğimde ilk gün görmüyorum ama 2. Gun geliyorlar

Berliner

Kayıtlı Üye
Senin perdelerinin bir kısmı açık.
Çocuklukta yaşadığın garip anılar mutlaka vardır. veya ailende/evinde yüksek enerjili/takva sahibi insanlar varsa onların da etkisi olabilir. bazı insanlarda doğuştan böyle durumlar görülebilir. Kimisi de ayet ile açar, kimisini yapılmış büyüler,cazılar veya ruhaniler açar. Tabi tam alelade karşında vücuda bürünmüş orjinal haliyle görmen mümkün değil,o iş halvetsiz olmaz ama istisnalar da kaideyi bozmaz.

Esma/ayet okuyormusun bilmiyorum, bazı esmalar/ayetler de açılmasına vesile olur. göz perdesi açılma başlangıcında böyle görüntüler gelir. Ve tabi ki esma ve ayetler ile daha çok açabilirsin.

renklere aldanma her mavi gördüğünü tabiri caiz ise her sakallıyı deden sanma :)
Tek başına isen danıştığın ilim sahibi biri yok ise de fazla açılmamanı tavsiye ederim.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Senin perdelerinin bir kısmı açık.
Çocuklukta yaşadığın garip anılar mutlaka vardır. veya ailende/evinde yüksek enerjili/takva sahibi insanlar varsa onların da etkisi olabilir. bazı insanlarda doğuştan böyle durumlar görülebilir. Kimisi de ayet ile açar, kimisini yapılmış büyüler,cazılar veya ruhaniler açar. Tabi tam alelade karşında vücuda bürünmüş orjinal haliyle görmen mümkün değil,o iş halvetsiz olmaz ama istisnalar da kaideyi bozmaz.

Esma/ayet okuyormusun bilmiyorum, bazı esmalar/ayetler de açılmasına vesile olur. göz perdesi açılma başlangıcında böyle görüntüler gelir. Ve tabi ki esma ve ayetler ile daha çok açabilirsin.

renklere aldanma her mavi gördüğünü tabiri caiz ise her sakallıyı deden sanma :)
Tek başına isen danıştığın ilim sahibi biri yok ise de fazla açılmamanı tavsiye ederim.
Benim niye acikki acaba
Çocukluğumda çok tuhaf olaylar yaşadım gerçekten
Tek başımayım kimsem yok
Haklisin , yardim almayı çok isterdim
Teşekkür ederim

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Aynısı bende de var dert etme. Ben yanımdan hızlıca geçerlerken görüyorum.
Evet benim içimden bile gecti
Geçerken vücudum titredi bi anda ve çok garip bi ses duydum
Resmen gecti diğer taraftan çıkıp gitti
Şekilleri nasıli senin gordugun

Berliner

Kayıtlı Üye
Benim niye acikki acaba
Çocukluğumda çok tuhaf olaylar yaşadım gerçekten
Tek başımayım kimsem yok
Haklisin , yardim almayı çok isterdim
Teşekkür ederim

onun cevabı muamma :)
herkesin bir hikayesi vardır, bu gibi olaylara vesile olan. Kimisi bilmeden bir süreliğine esma çeker öyle başlar, kimisinin evine ev halkına büyü yapılmıştır oradan gelir, kimisi musallat kapmıştır oradan kalır, kimisi çok rabıta(derin düşünme) yapar ondan gelir. kimisine aşık/ kişiye karşı ilgili/bağlantılı bir cin gelir o açabildiğince açar kimisine de ummadığı bir olay vesile olur v.s v.s uzar gider bakımda çıkabilir cevabı bir ihtimal , ama bilmeniz gereken şudur ki sizin açınızdan ilk adım atılmış, gerisi size ve yapacaklarınıza biraz da bağlıdır. Mesela kimi insanlar vardır ne yaparsa yapsın göz perdesi açılmaz. Duyar ama göremez, kimisi görür ama duyamaz, kiminin kalbine vesvese gelir olayları anlar ama ne görür ne duyar, ne nasıl geldiğini bilir. Bu biraz da yaratılış yapısı ile alakalıdır aslında. Kimisinde yol açıktır sadece tetiklenmeye, ufak bir kıvılcıma gereklidir o kıvılcım da bir yerden çakar ve o kişide garip haller meydana gelir. Sebebe takılmamak gerek, önemli olan sonucun nereye , nasıl gittiğidir. dediğim gibi çok etkili olan esmalar/ayetler v.s vardır perdelerin açılmasına ama tek başına alınabilecek bir yol değil maalesef. İlim ehli, gözünüz ile, kalbiniz ile şahit olduğunuz biri var ise arkasından gidebilirsiniz, daha çok açılmalar muhtemelen de olacaktır. Yoksa da çok fazla üzerine düşmeyin diye tavsiye de bulunabilirim. Gerisi sizin takdirinizdir (y)

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
onun cevabı muamma :)
herkesin bir hikayesi vardır, bu gibi olaylara vesile olan. Kimisi bilmeden bir süreliğine esma çeker öyle başlar, kimisinin evine ev halkına büyü yapılmıştır oradan gelir, kimisi musallat kapmıştır oradan kalır, kimisi çok rabıta(derin düşünme) yapar ondan gelir. kimisine aşık/ kişiye karşı ilgili/bağlantılı bir cin gelir o açabildiğince açar kimisine de ummadığı bir olay vesile olur v.s v.s uzar gider bakımda çıkabilir cevabı bir ihtimal , ama bilmeniz gereken şudur ki sizin açınızdan ilk adım atılmış, gerisi size ve yapacaklarınıza biraz da bağlıdır. Mesela kimi insanlar vardır ne yaparsa yapsın göz perdesi açılmaz. Duyar ama göremez, kimisi görür ama duyamaz, kiminin kalbine vesvese gelir olayları anlar ama ne görür ne duyar, ne nasıl geldiğini bilir. Bu biraz da yaratılış yapısı ile alakalıdır aslında. Kimisinde yol açıktır sadece tetiklenmeye, ufak bir kıvılcıma gereklidir o kıvılcım da bir yerden çakar ve o kişide garip haller meydana gelir. Sebebe takılmamak gerek, önemli olan sonucun nereye , nasıl gittiğidir. dediğim gibi çok etkili olan esmalar/ayetler v.s vardır perdelerin açılmasına ama tek başına alınabilecek bir yol değil maalesef. İlim ehli, gözünüz ile, kalbiniz ile şahit olduğunuz biri var ise arkasından gidebilirsiniz, daha çok açılmalar muhtemelen de olacaktır. Yoksa da çok fazla üzerine düşmeyin diye tavsiye de bulunabilirim. Gerisi sizin takdirinizdir (y)
Yorumunuz için teşekkür ederim

Quadice

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba güzel kardeşim, günün güzel geçsin.
İki sorum olacak ;
1-
" O an" diye bahsettiğin zamanda aklına, korku ve gerilme dışında bir yakının vs. gibi bir duru görü yada anımsama geldi mi. Acı çektin mi bir yerinde anlamsız bir tepkime oldumu? Diye detaylı anlatırsan, daha kapsamlı yardımcı olabilirim.
2-Cin veya büyü gibi işlerle ilgilendin mi? Bu işlere mensup yada uğraş olarak yapan herhangi biri ile arana anlamsız bir soğukluk girdi mi?

Detaylar olayları daha iyi ve net yorumlamak bunlar için durum kritik yada basit ise değerlendirme aşamasında doğru sonuç ve çözümü size vermem için altın değerindedir. Tekrardan geçmiş olsun.

Reionization

Kayıtlı Üye
Yoğun fiziksel veya ruhsal yorgunluk durumunda yada uzun süren kronik uykusuzluk dönemlerinde benzer varsanılar yaşayan arkadaşlarım oldu... Tiroid seviyesindeki dalgalanmalarda vücutta karıncalanmaya neden olabilir...

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Öncelikle merhaba güzel kardeşim, günün güzel geçsin.
İki sorum olacak ;
1-
" O an" diye bahsettiğin zamanda aklına, korku ve gerilme dışında bir yakının vs. gibi bir duru görü yada anımsama geldi mi. Acı çektin mi bir yerinde anlamsız bir tepkime oldumu? Diye detaylı anlatırsan, daha kapsamlı yardımcı olabilirim.
2-Cin veya büyü gibi işlerle ilgilendin mi? Bu işlere mensup yada uğraş olarak yapan herhangi biri ile arana anlamsız bir soğukluk girdi mi?

Detaylar olayları daha iyi ve net yorumlamak bunlar için durum kritik yada basit ise değerlendirme aşamasında doğru sonuç ve çözümü size vermem için altın değerindedir. Tekrardan geçmiş olsun.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim
Ilk sorunuza cevap olarak. Evet bi anda ellerim acıdı daha dogrusu karıncalanma denen olay oldu ellerimde..

Ikinci sorunuza cevabim bi ara çocukluğumdan bu yana onlar benle ilgilendi bende onları arastirdim , yok bu işlere mensup kimse yok hayatım da tanimiyorum ama internet üzerinden çok tehdit edilmisimdir medyumlar tarafından ama eminim onlardan değil
Sagolun

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Yoğun fiziksel veya ruhsal yorgunluk durumunda yada uzun süren kronik uykusuzluk dönemlerinde benzer varsanılar yaşayan arkadaşlarım oldu... Tiroid seviyesindeki dalgalanmalarda vücutta karıncalanmaya neden olabilir...
Yoğun fiziksel yada ruhsal anlamda yorgun değilim uzun zamandir dinleniyorum ayrıca kronik uykusuzluk döneminde de degilim
Ben karıncalanma derken normal baharımızda oluşan 2 3 dk geçmeyen şeyden bahsetmiyorum anı saniyelik olan bisey bu
Yorum için teşekkür ederim

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Yoğun fiziksel yada ruhsal anlamda yorgun değilim uzun zamandir dinleniyorum ayrıca kronik uykusuzluk döneminde de degilim
Ben karıncalanma derken normal baharımızda oluşan 2 3 dk geçmeyen şeyden bahsetmiyorum anı saniyelik olan bisey bu
Yorum için teşekkür ederim
Baharımız değil bacagimiz** olacak bu otomatik klavyenin de..
....

.