Varlık çağırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Merhaba.1 senedir parapsikoloji ile ilgileniyorum.Özellikle varlıklar çok dikkatimi çekiyor.Fakat daha önce hiç deneyimim olmadı.Ve bir yerlerden başlamak istiyorum.Deneyimim olmadığı için de biraz korku var.Nereden başlamam gerektiğini,ne tür bi varlık çağırmam gerektiğine karar veremiyorum.Sizce hangi varlığı, yani cin mi ruh mu,nasıl,ne zaman,ne şekilde çağırmalıyım ? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :hurray:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba.1 senedir parapsikoloji ile ilgileniyorum.Özellikle varlıklar çok dikkatimi çekiyor.Fakat daha önce hiç deneyimim olmadı.Ve bir yerlerden başlamak istiyorum.Deneyimim olmadığı için de biraz korku var.Nereden başlamam gerektiğini,ne tür bi varlık çağırmam gerektiğine karar veremiyorum.Sizce hangi varlığı, yani cin mi ruh mu,nasıl,ne zaman,ne şekilde çağırmalıyım ? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :hurray:

Gerekli tüm bilgiler forumda yazıyor. :) Araştırsaydınız nereden nasıl başlanması gerektiğini,kolay olmadığını, öyle istediğin varlığı çağıramayacağını, 1 sene parapsikoloji ile ilgilendiğiniz diye varlık çağıracak seviyeye gelmediğinizi görürdünüz. :)

Dediklerimi yanlış anlamayın ama varlık çağırmak kolay iş değildir forumda bu konuyla ilgili yüzlerce konu açıldı. Arama yerinden aratarak okumanızı tavsiye ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...