varlık çağırdım, sonuçlarını paylaşayım

bilgen00

Banlı Kullanıcı
]sabırla yeni tecrubelerinizi bekliyorum.insanlar konusunda da söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.paylaşımınız çok guzel olmuş

striker

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim sayın bilgen,
konu varlık olunca , bilinmeyenlere doğru , her adım atışımızda yeni birşeyleri öğrenmiş oluyoruz,
ben genelde yapma etme, gibi söylemleri doğru bulmuyorum,
tabi insan mantığıyla hareket etmeli, yaşayacağı duruma göre kendini kontrol ederek ilerlerse , her karşılaşacağı durumun üstesinden geleceğini düşünüyorum.
gözlemlediğim olayların sonuçları ise , 1 haftayı geçen sürede,
rahatsız edici hiçbir durumla karşılaşmadım,
bu aralar çok nazikçe onlarla iletişim kurmaya çalışıyorum,
sanırım hoşlarına gidiyor, onlarda beni rahatsız edici durumlardan kaçınıyorlar,
uykularım o kadar güzel geçmeye başladı ki, anlatamam ,
daha önceleri ayda bir rüya görürdüm, inanırmısınız bilmiyorum ama,
şuan günde 5 çeşit rüya görmeye başladım,
okadar güzel rüyalar ki , uyanınca üzülüyorum :)
birde uyandığım zaman çok dinç. uyanıyorum.
iletişimimi güçlendirmeye çalısıyorum ama şuana kadar pek başarılı olamadım, ama yoğunluğu hissediyorum.
şuana kadar korku verici hiçbir durum olmadı,
aksine kendimi daha bir iyi hissetmeye başladım, vucudum daki pasiflik kayboldu desem yeridir.
şuan için oluşan durumun adını koyamıyorum ama ,
şimdilik gerçekten güzel günler geçiriyorum.

fthbl

Kayıtlı Üye
Bence tedbiri elden hiç bir zaman bırakma.Bu zamana kadar okuduklarımdan anladığım kadarıyla davetlere çok büyük oranda negatif varlıklar geliyor.
Onların da isteyecekleri şey de kesinlikle negatif şeyler olacaktır,senin de hiç mi hiç hoşuna gitmeyecektir.
Bu tür varlıklar genelde 2 türlü iş görür;ya pohpohlayarak ya korkutarak.Sen korkmuyorum diyorsun o zaman belki de pohpohlama yolunu seçeceklerdir.
Seni öyle bi gaza getiriler ki ego tavan yapar hiç farkına varmadan bambaşka bir insan olursun.Buna en uç örnekler mehdilik peygamberlik ilan eden insanlar.İlerde varlıkla öyle bütünleşirsin ki onun empoze ettiği fikirleri kendi fikrin zannedersin.

Yukarda arkadaşın dediği gibi bu işler hoş başlasada genelde hoş gelişmiyor.1-2 ay önce başka bi forumda birisi yardım istiyodu.Acemi birisi..varlıkla anlaşmış önceleri her şey hoş gidiyomuş karşılıklı birbirlerinden bi şeyler istiyorlarmış.Sonra varlık absurd şeyler istemeye başlamış.Başlarda başına kova ile su dökmesini eşşek gibi anırmasını isterken sonraları arkadaşını dövmesini istemiş,ondan sonra da arkadaşını öldürmesini istemiş.Sonunda ne oldu bilmiyorum çünkü çocuk konuya bi daha yazı yazmadı.Bu örnekten anladım varlığın 2 amacı var;birincisi ego tatmini,ikincisi günah gibi şeyler işleterek çıkan negatif enerji ile beslenmek.

Bu tür varlıklar insana musallat oldumu boğazda köşke yerleşmiş insan kadar mutlu olurlarmış.Ve bunlar musallat oldukları insandan ayrılma hususunda annesine sarılmış ayrılmak istemeyen 3 yaşında çocuk kadar isteksiz olurlarmış.

striker

Kayıtlı Üye
teşekkürler sayın fthbl.

bahsettiğiniz konu doğrudur , böyle durumlar yaşayanlar olabilir,
ben kendimi çok iyi tanıyorum,
gücümü ve potansiyelimi bilmekteyim,
ben hayatımda insanlarla anlaşma yapmadım,
karşılıklı sen bunu yap ben bunu diye,
kaldıki varlıklarlamı yapacağım.
ayrıca herkes bu şekilde nedne anlıyor,
arkadaşlar ben varlıklarla hiçbirşekilde anlaşma yapmak, birşeyler istemek,
herhangi bir menfi düşünceyle hiç hareket etmedim,
daha doğrusu kalbimden dahi böyle şeyler geçmedi,

ego tatmini demişssin bir bakıma doğru olabilir,
daha önceden bildiğim ama herzaman merak ettiğim hadiseleri yaşamaya başlamak , ego mu tetiklermi,
bilmiyorum, ama çok hoş duygu.

istek konusundan yana ben rahatım, kimseden birşey istemem, ucunda bir menfaat olan hiçbir işede izin vermem.
bak bu varlıklar zeki yaratıklar ise, beni görünce duygularımı ve düşüncelerimi anlamışlardır.
konu tehlike ise emin ol ben onlardan daha tehlikeliyim.

benim amacım sadece onları tanımak, içimdeki merakı ve aklımdaki soru işaretlerini gidermek.
benim gibi olan birsürü insanada bir ışık tutabilmek.
hep böyle konular kapalı kapılar ardından konuşulduğu için,
herkesde bir çekimserlik var, bu korkuyu yaratn bizleriz bence.

bende elimden geldikçe iletişimimi kuvvetlendirip, daha detaylı bilgileri,
benim gibi acemi olan ve öğrenmeye açık olan insanlarla paylaşmak olacaktır.

şuan çok mutluyum, böyle bir işe başlayıp, sonuç elde etmek beni neşelendiriyor,
uzun zamandır bukadar enerji dolu ve mutlu olmamıştım.

sizlerede tavsiye ederim :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
keşke bende deneyebilsem ama bizim yolda cin peri davetleri yok :) sultan ı mahmut sultan ı kaabz gbi çok büyük davetler var ilk önce çile çekip nefsimizi köreltmemiz gerekiyor bşarılar dilerim yanlız kendini ne olur ne olmaz manevi korumaya al

striker

Kayıtlı Üye
keşke bende deneyebilsem ama bizim yolda cin peri davetleri yok :) sultan ı mahmut sultan ı kaabz gbi çok büyük davetler var ilk önce çile çekip nefsimizi köreltmemiz gerekiyor bşarılar dilerim yanlız kendini ne olur ne olmaz manevi korumaya al

aslında şöyle söyleyeyim, benim güven duyduğum tek olgu, maneviyatım,
kalbimde kötüye yer bırakmamışım, iyi bir insan olmaya çalışıyorum.
inancıma sadık ve riayet eden birisi olduğum için, kendimi çok rahat ve güçlü hissediyorum.
güven duygum hat safhada , samimi söylüyorum korku namına zerre duygu oluşmuyor bende.
sadece gelenlere saygısızlık etmeden , onlara uygun ortam ayarlamaya çalışıyorum.
temiz bir mekan, hoşlanacağı türden kokular,
şuan karşımda olan varlık yada varlıklar çekingen davranıyor.
bende onları incitmeden vede sıkmadan,
forumdan kolay ve basit uygulamaları deneyip,
olayı akışına bırakıyorum.

satelcom

Banlı Kullanıcı
teşekkürler , ek bilgi için ama
bu açıklamayı neden yaptın sayın satelcom onu anlamadım :)
konuyla bağlantı kuramadım , büyü , gibi uygulamalara ben sıcak bakmıyorum zaten,.
Forumlarda geziyorum ve görüyorumki herkes davet ,celb ve fal peşinde.Ben de ruhen kendinizi güçlendirip bu işlere öyle kalkışın diyerek uyarı görevimi yapayım dedim.Daha havass kitabından 3-5 sayfa okuyunca başına ağrı girenler,korkudan uyuyamıyanlar,korkulu rüya görenler falan önce kendilerini bu işlere hazırlamalılar,ruhen güçlenmeli cesaret sahibi olmalı sonrada bilgi sahibi olmalılar.Kimseye şunu yap bunu yapma da demiyorum.Ancak her işin bir bedeli var elbetteki ve musallata uğramak ta ödenecek bedellerin başında gelmekte.