Üzerimizde büyü mü vardı?

nikılıs

Kayıtlı Üye
Aşık olarak,severek,2000 yılında evlendik.Evliliğin henüz daha ilk günlerinde şiddetli tartışmalar,kavgalar yaşanmaya başlandı.Aylar,yıllar geçtikçe bu kavgalar,tartışmalar sürekli büyüdü ve devam etti.Bazı zamanlar çok mutluyken,birbirimizi severken,bazen birbirimizi düşman gibi görüyorduk.Aynı evin içinde birbirimizi görmeye tahammül edemiyorduk.Böyle tartışma anlarında eşim bana çok çirkin ve itici görünüyordu.Onun tavırlarından da beni aynı şekilde gördüğünü anlıyordum.Eşim böyle zamanlarda,şiddetli tartışma sonrası evi terk edip gidiyordu.Bende her defasında peşinden gidip onu döndürmeye ikna ediyordum.Düşündüğümde bu kavgaların hiçbir dayanak noktası yoktu.Normal sohbet ederken birden onun bana veya benim ona söylediğim sıradan bir söz anında tartışmaya dönüşüyor,kıyametler kopuyordu.Haftanın altı günü çalıştığım için gelende akşamları evde oluyordum.Ve bu kavgalarda akşamları yaşanıyordu.Sebepsiz yere durduk yere boşuna birbirimizi kırıyorduk.neden diyordum kendi kendime.Böyle olmamalı diyordum.Neden böyle oluyor diyordum.Çünkü hiç normal gelmiyordu.Her kavga sonrası boşanma kararı alıyor,kendimize gelince vazgeçiyorduk.Bu şekilde sürekli boşanma kararı alıp vazgeçme durumu tekrarlandı durdu.Bu arada işimde de mutlu değildim.Orada da insanlar bana düşmanca davranıyordu.İşteyken üzerime bir ağırlık çöküyordu.Bunu en çok kafamda hissediyordum.Sanki birşey beni baskı altında tutuyor gibiydi.Hiçbir şey yapmak istemiyordum.İşte mutsuz,evde mutsuz yıllarca bu şekilde yaşadım.Ayrıca ekonomik durumum hiç düzelmedi.Elime geçen para uçup gidiyordu.Nasıl gittiğini anlamıyordum.Ne yapmak istediysem yarım kaldı.Yaşadığım stresten sağlığım bozuldu.

Bundan 4-5 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir hocaya gittik.Hoca bize tam evlendiğimiz veya evlenmeye yakın tarihlerde büyü yapıldığını söyledi.Hem ev için,Hem kendimiz için bir sürü muska yazdı,okunmuş su verdi.Bizi okudu.Ona gittikten sonra yaşadığımız durumlarda gitgide bir düzelme oldu.Tesadüf mü yoksa hocaya gitmemiz gerçekten işe yaradı mı bilmiyorum.

Bu arada bir detaya daha değineyim.Hocaya gittikten önce mi sonra mı tam hatırlamıyorum,ama o zamanlara yakın,büyüyü etkisiz hale getirmeyle ilgili araştırmalar yapıyor,öğrendiğim tüm duaları okuyordum.
Bu dualardan biride ''cinlere karşı aktif savunma'' başlığıyla tanıtılmış bir duaydı.

Şu dua;
RABBİ İNNİ MESSENİYEŞŞEYTANU BİNUSBİN VE AZAB; RABBİ EUZU BİKE MİN HEMEZATİŞŞEYATİYNİ VE EUZU BİKE RABBİ EN YAHDURUN. VE HİFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MARİD.

Ben bilgisayarın başında bu duayı okumaya başlar başlamaz sanki beynimden yukarı birşey çıkar gibi oldu.Bir tuhaf oldum.Duayı yarıda bırakıp kalkıp yürüdüm.Sonra gelip duayı tekrar okumaya başlayınca aynı oldu yine.O zaman sonuna kadar okudum.Daha sonraları defalarca okudum bu duayı ama böyle bir durum yaşamadım daha.

Yine de,eskisi kadar sık olmasa da bazı şeyleri yine yaşıyoruz.Önceden her akşam kavga ederdik.Şimdi hafta da bir ediyoruz.Acaba üzerimizdeki büyü tam kalkmadı mı?
Yaşadıklarımızdan yola çıkarak,tüm bu yaşananların sebebinin büyü olduğunu söyleyebilirmiyiz? Bu arada erkek tarafı benim :)

nikılıs

Kayıtlı Üye
Dua bu da olabilir.İkisinden birinde yaşadım bu durumu.

Ve iza kara'tel kur'ane cealna beyneke ve beynellezıne la yü'minune bil ahırati hıcabem mestura. Ve cealna ala kulubihim ekinneten ey yefkahuhü ve fı azanihim vakra ve iza zekerte rabbeke fil kur'ani vahdehu vellev ala edbarihim nüfura (İsra, 45,46)Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm

makssenberg

Kayıtlı Üye
Ortada bir şey yokken bir anda tartışmanız mümkün değil, eğer siz yukarıdaki sözleri okuduktan sonra tavrınızı değiştirmediğiniz halde tartışmalarınız son bulduysa bunun anlamı sorun eşinizdedir. yani ortada büyü yoksa bile kadınlar kendileri farkında olmasa bile sizden soğurlarsa sürekli olmayan dert yaratır canınızı sıkmaya çalışırlar; siz doğal olarak kızınca da "bak bu senin gerçek yüzün işte" derler. bunun altında başkasıyla ilişkiye başlama isteği vardır, bunları erkek olduğum için erkek bakış açımdan dolayı falan söylemiyorum genetik bilimi söylüyor. yok eğer sözleri okuduktan sonra sizin tavrınız da değiştiyse ikinizde de sorun var demektir. ilk evlendiğinizde ve sözleri okuduktan sonraki tartışmalarınızın olmama nedeni eğer birbirinizin hatalarını görmezden gelmeniz sayesinde oluyor ise aranız soğutulmuş olabilir veya ortada büyü yoksa aşkınız görmezden gelmenizi sağlamıştır ve birbirinize aşkınız er geç geçeceği için evlilik hayatınızda böyle şeyler yaşamanız artacaktır. eğer ortada büyü varsa büyüyü bozarsınız, eğer yoksa size evliliğinize devam etmeniz için tavsiyem kurallar koymanız ve ikinizin de bunları ihlal etmeme yemini etmeniz, orta yolu bulmanız. kuralları ihlal eden bilerek tartışma yaratıp ayrılmak istiyor demektir.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Sayfada Bulunana Tehlikeli ve geçici çözümler içeren sonrada başına daha kötü olaylar getiren çeşitli ritüeller den uzak dur ve sana vereceğim şu işlemleri uygula tek konuda paylaşıyorum hepsi yöntem yöntem ayrıldı istediğini uygula etkisi senin imanına göre derece gösterir !
biiznillah birşeyiniz kalmaz !1.PNG

Yöntem 2

2.PNG3.PNG
Yöntem 3
Bu İse daha etkili lakin zor bir uygulamadır detaylı anlatım ve ne işe yaradığı neye etki ettiği ayrıntılı biçimde yazıyor En son resimde içerik mevcut !
4 1.PNG
4.2.PNG
4.3.PNG4.son.PNG

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    600.1 KB · Görüntüleme: 13

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Yöntem 3 Salavatın (dua)'nın okunuşu eklemeyi unutmuşum yazılışında hiçbir hata yoktur nasıl okunuyor ise öyle yazılmıştır merak etme yani !

OKUNUŞU

Allâhümme innî es-elüke bismikel a'zamil mektûbi min nûri vechikel a'lel müebbedid-dâimil bâqil muhalledi fî qalbi nebiyyike ve rasûlike Muhammed. Ve es-elüke bismikel a'zamil vâhidi bi vahdetil ehad. El müteâan vahdetil kemmi vel aded. El muqaddesi an külli ehad. Bihaqqi: ''Bismillâhirrahmânirrahîm. qul huvallâhu ehad. Allâhussamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yeküllehû küfüven ehad.'' En tüsalliyealâ seyyidinâ Muhammedin sirri hayâtil vucûdi vessebebil a'zami likülli mevcûdin salâten tüsebbitü fî qalbil îmâne ve tühaffizunil qur-âne ve tüfehhimunî minhul âyâti ve teftehu lî bihâ nûral cennâti ve nûrannaîmi ve nûrannazari ilâ vechikel kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.

Ü

Üye silindi 58480

Yaşadıklarımızdan yola çıkarak,tüm bu yaşananların sebebinin büyü olduğunu söyleyebilirmiyiz? Bu arada erkek tarafı benim :)

Yasadiklariniz tamamen buyuden kaynaklanmaktadir :
Ancak bu buyu, birinin size yaptigi buyu de olabilir, bilincaltinizin farkinda olmadan gelistirdigi bir kronik direnc te olabilir, insan bilip ogrenmeden bir zanni icsellestirirse kendi beynine de ayni buyuyu yapar cunku, hatta goz gore gore bunun sonuclarina katlandigini farkedemez. Bilin ve bilicalti ne yazik ki birbirlerinin ulkesine hizmet ettiginiz bilmeyen iki uldedeki casuslar gibidirler.

Esinizi oldugu gibi kabul edemediginiz icin de, icinizde esinizin bazi ender hallerine karsi bir tatminsizlik ve yatisamama hali de yaratabilir. Bu bile basli basina kronik bir huzursuzluk baslatmaya yeter ve hatta gerisi de burc ve mizacinizin tamamlasi ile kavgalara suruklenmeniz ile gelebilir. Bu da buyudur. Ihmal edilmis beyin ayni kapiya cikar.

Hepimizin ruhunda gizem arayisi olur. Cunku ruh oradan gelir. Sorunlarimizi bile gizemli bir sekilde cozmeye calisir ve bu odedigimiz bedellerin altinda sir perdesi kesvetmeye meylederiz. En azindan birseylere degmelidir. : ))

Buyudur dedim cunku buyu de olsa, musallat ta olsa, psikolojik te olsa tum bu tesirler bilinc altini hedef alir ve ayni paydada bulusurlar. Sorunun kokenini aramak degil butun sorunlarin merkezini fethetmekle kalici kurtulus saglanir. O halde teroristleri tek tek kovalamak degil inlerine girmek esastir. Orasi da kisinin inanc gucu ile hayata bakmasindan baslar.

Dualar veren arkadas cok guzel seyler yazmis tebrik ediyorum.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Yasadiklariniz tamamen buyuden kaynaklanmaktadir :
Ancak bu buyu, birinin size yaptigi buyu de olabilir, bilincaltinizin farkinda olmadan gelistirdigi bir kronik direnc te olabilir, insan bilip ogrenmeden bir zanni icsellestirirse kendi beynine de ayni buyuyu yapar cunku, hatta goz gore gore bunun sonuclarina katlandigini farkedemez. Bilin ve bilicalti ne yazik ki birbirlerinin ulkesine hizmet ettiginiz bilmeyen iki uldedeki casuslar gibidirler.

Esinizi oldugu gibi kabul edemediginiz icin de, icinizde esinizin bazi ender hallerine karsi bir tatminsizlik ve yatisamama hali de yaratabilir. Bu bile basli basina kronik bir huzursuzluk baslatmaya yeter ve hatta gerisi de burc ve mizacinizin tamamlasi ile kavgalara suruklenmeniz ile gelebilir. Bu da buyudur. Ihmal edilmis beyin ayni kapiya cikar.

Hepimizin ruhunda gizem arayisi olur. Cunku ruh oradan gelir. Sorunlarimizi bile gizemli bir sekilde cozmeye calisir ve bu odedigimiz bedellerin altinda sir perdesi kesvetmeye meylederiz. En azindan birseylere degmelidir. : ))

Buyudur dedim cunku buyu de olsa, musallat ta olsa, psikolojik te olsa tum bu tesirler bilinc altini hedef alir ve ayni paydada bulusurlar. Sorunun kokenini aramak degil butun sorunlarin merkezini fethetmekle kalici kurtulus saglanir. O halde teroristleri tek tek kovalamak degil inlerine girmek esastir. Orasi da kisinin inanc gucu ile hayata bakmasindan baslar.

Dualar veren arkadas cok guzel seyler yazmis tebrik ediyorum.

Merhaba
Yazdiklarinizi okudum ve oldukça ilginç geldi
Mesela büyü bilinç altını kullanır diyorsunuz, biraz daha açıklarsanız çok sevinirim
Bir de eğer büyüler bilinç altını etkiliyorsa, sonuçta etrafınızda her zaman iyi insanlar bulunmuyor art niyetli insanların yaptığı büyülerden nasıl koruyacağız, devamlı felak nas gibi duaları okumak yeterli midir yoksa bilinçaltı için özel çalışmalar var mı ?

Bende eşimle bunun aynısını yaşadım diyebilirim bir hocaya gitmedim o zamanlar duadanda çok uzak bir hayatım vardı şimdide bazı tuhaf şeyler tamamen duzelmedi

makssenberg

Kayıtlı Üye
Merhaba
Yazdiklarinizi okudum ve oldukça ilginç geldi
Mesela büyü bilinç altını kullanır diyorsunuz, biraz daha açıklarsanız çok sevinirim
Bir de eğer büyüler bilinç altını etkiliyorsa, sonuçta etrafınızda her zaman iyi insanlar bulunmuyor art niyetli insanların yaptığı büyülerden nasıl koruyacağız, devamlı felak nas gibi duaları okumak yeterli midir yoksa bilinçaltı için özel çalışmalar var mı ?

Bende eşimle bunun aynısını yaşadım diyebilirim bir hocaya gitmedim o zamanlar duadanda çok uzak bir hayatım vardı şimdide bazı tuhaf şeyler tamamen duzelmedi
Yazan kişi neden-sonuç ilişkisini kavrayamamış bilinçaltındaki her şey büyüden kaynaklı değildir. kesin olarak büyüdür demek de mümkün değil.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Psişik ataklar vardır mesela. Bunlardan popüler olanı nazardır.
Ancak mesela insanlar psişik seviyelerine göre çevrelerinden kolay/zor etkilenirler. Bazı insanlar vardır mesela hakikaten ensesi kalın dersiniz, yüzlerce kişilik topluluğa birden karışabilir, diğeri vardır, birbirinden farklı düşünceler bir araya geldiğinde kişide kaos ve boşluk duyguları yaratabilir. Algıların açık, filtreli kapalı olmasıyla alakalı bir durum bu.

Şu da var, mesela insanlara intrüsif düşünce yükleyebilen psişik saldırılar var. Falanca kişiyi konuşturabilir misiniz bilemem ama ona psişik olarak enerji kanalıyla düşünceler yükleyebilirsiniz. Tabi karmanız etkilenir, karşının da. Sonuçta her edim gibi karmiktir, büyü olsun olmasın. Ama tabii psişik vampir saldırıları daha tehlikelidir. Genelde problemli ya da kişisel gelişimi, öğrenimi yarıda kesilmiş insanların spiritüel evrenden değil de, başkalarından enerjisini sağladığını düşünerek, bunun sürdürülmesinin kişiyi ruh bakımından tatmin eder gibi hissettirse de, açlığı daha da dipsizleştireceğini de belirtmek lazım.

Sadece konuşarak insanları dolduruşa getiren yapıda insanlar vardır (kanına girdi derler hatta), onların insanlara yaptırdığı eylemler, düşüncelere yapılan saldırılardan daha az "büyü" değildir, eğer büyü olup olmadığı sorulursa. Şahsi kanaatim budur.

Bir de olayın büyü olarak etkisinden ziyade, yaptığımız işleri karma açısından değerlendirsek, zaten kendi içimizde ne kadar öngörülebilir ya da kabul edilebilir şeyler yapıp yapmadığımızı farkederiz.

Ü

Üye silindi 58480

Yazan kişi neden-sonuç ilişkisini kavrayamamış bilinçaltındaki her şey büyüden kaynaklı değildir. kesin olarak büyüdür demek de mümkün değil.

Arkadas hakli herseye buyu deyemeyiz. Ama ben derim : )
Kullandigim bir kavrami/mesela `buyu` ilkeli mantik cercevesinde kullandikca bunu bir kadinin cazibesine bile yorabilirim. Arkadas ta yaptigi cikislarla haklilik payini almis olur. Munakasamizdaki bana olan Son mesaji oldugunu soylemisti baska bir konuda ama buyulenmek biraz da boyle iste. Bu buyu biraz zor bozulur artik.

devamlı felak nas gibi duaları okumak yeterli midir yoksa bilinçaltı için özel çalışmalar var mı ?

Merhaba, oncelikle FElak ve Nas Surelerinin anlamlarini acalim, boylece
Willard Deleyn arkadasin yazdigi mesaj ayetlere oturacaktir.

Surelerdeki insana tehdit olabilecek her faktor aciklanmistir :
Cinlerden siginilmasi gerektigi vurgulaniyor
Insanlardan(psisik ataga cikan insanlar*) siginilmasi gerektigi vurgulaniyor
Vesveseden/kuruntudan/zandan siginilmasi gerektigi vurgulaniyor
Yarattigi seylerin serrinden/tilsimli mekanlar/enerji yuklenmis esyalar/muskalar/... dan siginilmasi vurgulaniyor,
Gecenin serrinden siginilmasi gerektigi vurgulaniyor. Ozellikle episif calismasi yapanlar gece kalktiklari vakit okusunlar diye !
Hasetcinin ve dugumlere ufleyenlerin serrinden siginilmasi gerektigi vurgulaniyor.

Dikkat edilirse acik kapi birakilmadan maddi, manevi, ruhsal, psikolojik herturlu tehlikeden siginilmasi gerekiyor.
Bu siginma, isin hakikatinde bu tehlikelere karsi zamanla olusabilecek gaflete karsi alt benligi Allahin kudreti ile tetikte tutmak ve imanin dogal sonsuz sifasini buraya kaydirarak kisiye mutlak ve dogal bir yuksek suur saglamaktir. GErcek iman ile gercek buyu carpisirsa buyu kirilir. Ama insan imanini sorgulamadan yeterli gorur ve onun sifasina itimad etmez. Ne hikmetse buyuyu daha ehemmiyetli gorur. Halbuki Allah buyunun kaderi degistiremeyecegini, Allahin imtihaninin icine kendi izni ile ozel olarak monte edildigini, buyucunun ise ust akla ulasamayip buyuyu kendinden bildigini ve asil kazigi yiyecek olanin kendisi oldugunu soyluyor.
Oyle bir kapiya cikiyor ki is, buyucu o buyuyu yapmasa Allah baska bir dogal afet, musallat vs vererek kaderdeki tekamulunu illa tamamlayacaktir, yani bundan kacis ta yok imtihan dunyasinda.

Felak ve Nas yeterlidir. Kisadirlar. Korumalara bu aksam tetikte olun diye tembih etmek gibidir. Koruyucu Melekler de dikkat kesilirler.

Ü

Üye silindi 58480

Bilincalti katmanimiz olmasaydi, kendimize yapilan buyuleri suur duzeyinde hemen bir net duyumsama ile farkedip elimizin tersiyle itip gecersiz kilabilecek halde olurduk. Ama bilincalti katmanimiz var ve buyunun ne zaman yapilip etkili olmaya basladigini ancak rutunimiz bozulduktan sonra 6. hissimiz ile farkediyoruz. Ya da iste supeleniyoruz. O da tabi cahilligin dibine vurmamis haldeysek.

Evimizde calisan robotlar dusunun. Sabah bize kahve ikram eden , gunaydin diyen robotlar. Bu robotlara fabrika cikisli bir guzel ahlak yazilimi yuklenmis olsun. Siz eger bir hacker/wizart/buyucu iseniz o robotun yazilimina bir update yazilimi yazip internet baglantisi ile o robota bu kodu yukleyebilirsiniz. Size tek lazim olan sey robotun IP numarasidir yani DNA ornegidir. Ya da iste gercek hayata uyarlarsak anna adi falan ...

Ve bir de bakarsiniz ki robot tabiatinda olmadigi halde sizin yaziliminizi/yaptiginiz buyuyu kendine yukleyince size kufretmeye baslamis.
Insanin bilincalti da boyledir iste. Telkine aciktir. Buyuye aciktir. Hipnoza aciktir. Sorgulamaz.

Ve robotu duzeltmek icin onu fabrika ayarlarina alirsiniz ve buyu bozulur. Iste o fabrika ayarlarina almanin ozel geridonusum kodlari da FELAK ve NAS sureleridir. Sadece Allaha siginilir ve fabrika ayarindan suurunuza restart atilir. Eger imanininiz buyuden once sizde karar kildi ise buyu duser. Peygamberimizde de dustugu gibi. Eger imana ulasamadan buyulendiyseniz isiniz biraz zor.

Bu arada PEygamberimiz tutuldugu buyuyu inen FElak Nas ve Kuran ayetleri okuyarak bozmustur. Kuyudan o taragin cikarilmasi tamamen buyucuye bir politik ve psikolojik ustunluk saglamak icin kullanilmistir. Taragin bulunmasina gerek yoktu buyuyu bozmak icin. Peygamberi bile buyu tuttu diyorlar buyuyu makul gostermek icin halbuki bu yanlistir. Peygambere inmekte olan bir Kuran var ve her ayet inmeden once bir eksiklik hissettirmelidir. Fetih suresi de inmeden once Muslumanlar soykirima ugrayacaklardi. Kalem suresi de inmeden once Peygamberimiz Kuvvetli psisik saldirilara mazur kalacakti. Ama Kuran tamamlandikca hicbir tehdit islemez olacakti,

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Sevgili Willard Deleyn ve Sevgili Dennise,

Paylaştığınız bilgiler için kendi adıma çok teşekkür ediyorum...

O zaman duaları anlamlarını düşünüp, idrak ederek okuyacağız (ogrendugimden beri öyle yapmaya çalışıyorum)

Bir de madem burada bilen, bildiğini aciklamayi bilen de var, biraz daha sorsam olur mu ki :)

1. Felak nas nasıl okunmalı bir usulü var mıdır?

2. Önceden hackledik diyelim, farkettik hocaya gitmedik kendimiz dualarımızı okuduk, düzelmeyen şeyler için ne yapılabilir?

Şöyle orneklendirirsem, bebeğim olduktan bir kaç ay sonra sadece evlere alinan temizlikçi hanim ve ailemden 2 kadının girdiği dolabimda yıkanıp ütülenmis bembeyaz ama üstünde lohusaliktan biraz lekelenmiş (baylar ozur diliyorum) carsafimda evde başka hiçbir yerde olmayan sarı katilasip kalmış 30 cm denebilir çizgi şeklinde bir şey vardı, bu carsaf bulmam oncesi kabus görüyordum, namaz kilmaya basladim oyle tesadufen buldum, o sari sey cikmiyordu onu attım. Onun üstüne bi ara sabah bir uyandım ellerim kınalı.. sonra şüphelenip dolabı iyice arayınca aynı çarşafın yastık kılıfında, o sarımtırak seyden kocaman daireler ama bunlar katimsi sıvıydı, biseye bulanip cikarilmis gibi o da camasir suyuyla filan çıkmadı onu da attım. Bir süre sonra bu defa hem esim hem ben ellerimiz kınalı oldu. Hicbirsey yapmadik unuttuk...Tum bunlar bir yıl içinde oldu. Ben hep o evden gitmek istedim eşimi çok sevdiğim halde vs... daha da uzatmayayım. Şimdi bu somut şeyler bunlar büyüye işaret denebilir mi, birsey yapmak gerekir mi...

3. Böyle seyleri yapan bize yapan birini ele veren birşeyler var mı, o kişiden uzak durmak için

4. Algısı açık insana daha mi kolat nazar değer yoksa tersi mi anlayamadım o kısmı

Teşekkürler

nikılıs

Kayıtlı Üye
Sayfada Bulunana Tehlikeli ve geçici çözümler içeren sonrada başına daha kötü olaylar getiren çeşitli ritüeller den uzak dur ve sana vereceğim şu işlemleri uygula tek konuda paylaşıyorum hepsi yöntem yöntem ayrıldı istediğini uygula etkisi senin imanına göre derece gösterir !
biiznillah birşeyiniz kalmaz !Ekli dosyayı görüntüle 93

Çok teşekkürler.Sanırım ilk birinci uygulamayı deneyeceğim.Belli bir okuma şartı varmıdır? Haftanın belli günü,günün belli saati? gündüz,gece gibi?
Birde (e) şıkkındaki 21 kere Felak-Nas sureleri,önce 21 Felak,sonra 21 Nas şeklinde mi olacak.Yoksa 1 Felak 1 Nas şeklinde mi 21 i tamamlayacağız?

Ayrıca konuya katkıda bulunan diğer arkadaşlara da değerli yorum ve tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Şimdi şöyle diyeyim. Ben öncelikle şu büyü şu değil diye bir düşünceye sahip değilim davranışlarımda. Yaptığım işin sorumluluğunu alabilir miyim onu düşünürüm. Yani falanca bana psişik atak gönderince ben de kuru sıkı değilimdir. Tabi kastettiğim, karma olayı bakımından sorumluluk alabilirlik. Her zaman bize söylenen kötü bir söze, komploya tam karşılık verme ihtiyacı bile hissetmeyebiliriz, sayısız faktör var.

Demek istediğim nokta şu. Eğer amellerinizi taşıyabilecek inanç tipine ve seviyesine sahipseniz, o amelleri işleyin. Cadıysanız tam tekmil sihir de yapın. Bunları yargılamıyorum. Ama kendimize karşı sorumluluk borcumuz var, eğer içgörüyü kaybedersek o zaman kaybederiz işte.

Dennise'in yazdıklarında ise katıldığım noktalar var katılmadığım noktalar var, ancak bazı şeyleri kafamda netleştirmeden yorum yapmama düşüncesindeyim. Yine de duyarlılığın için teşekkürler Dennise.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Çok teşekkürler.Sanırım ilk birinci uygulamayı deneyeceğim.Belli bir okuma şartı varmıdır? Haftanın belli günü,günün belli saati? gündüz,gece gibi?
Birde (e) şıkkındaki 21 kere Felak-Nas sureleri,önce 21 Felak,sonra 21 Nas şeklinde mi olacak.Yoksa 1 Felak 1 Nas şeklinde mi 21 i tamamlayacağız?

Ayrıca konuya katkıda bulunan diğer arkadaşlara da değerli yorum ve tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız.

Allahın zikrine devam etmeli ve bu dualari sayılarına uyarak okumalidir diye belirtilmis yani günluk okuyacaksiniz felak ve nas aynı özelliklere sahip felak düğüm ve büyüye içine aldığı icin ona öncelik verin derim ama illa felak ilk okuyacaksiniz diye bir şey yok okuma şartı belirtilseydi orada yazardı allah yardımcınız olsun zikir ve ayetel kursiyede sarılmayı unutmayin

gökay1

Kayıtlı Üye
Bilincalti katmanimiz olmasaydi, kendimize yapilan buyuleri suur duzeyinde hemen bir net duyumsama ile farkedip elimizin tersiyle itip gecersiz kilabilecek halde olurduk. Ama bilincalti katmanimiz var ve buyunun ne zaman yapilip etkili olmaya basladigini ancak rutunimiz bozulduktan sonra 6. hissimiz ile farkediyoruz. Ya da iste supeleniyoruz. O da tabi cahilligin dibine vurmamis haldeysek.

Evimizde calisan robotlar dusunun. Sabah bize kahve ikram eden , gunaydin diyen robotlar. Bu robotlara fabrika cikisli bir guzel ahlak yazilimi yuklenmis olsun. Siz eger bir hacker/wizart/buyucu iseniz o robotun yazilimina bir update yazilimi yazip internet baglantisi ile o robota bu kodu yukleyebilirsiniz. Size tek lazim olan sey robotun IP numarasidir yani DNA ornegidir. Ya da iste gercek hayata uyarlarsak anna adi falan ...

Ve bir de bakarsiniz ki robot tabiatinda olmadigi halde sizin yaziliminizi/yaptiginiz buyuyu kendine yukleyince size kufretmeye baslamis.
Insanin bilincalti da boyledir iste. Telkine aciktir. Buyuye aciktir. Hipnoza aciktir. Sorgulamaz.

Ve robotu duzeltmek icin onu fabrika ayarlarina alirsiniz ve buyu bozulur. Iste o fabrika ayarlarina almanin ozel geridonusum kodlari da FELAK ve NAS sureleridir. Sadece Allaha siginilir ve fabrika ayarindan suurunuza restart atilir. Eger imanininiz buyuden once sizde karar kildi ise buyu duser. Peygamberimizde de dustugu gibi. Eger imana ulasamadan buyulendiyseniz isiniz biraz zor.

Bu arada PEygamberimiz tutuldugu buyuyu inen FElak Nas ve Kuran ayetleri okuyarak bozmustur. Kuyudan o taragin cikarilmasi tamamen buyucuye bir politik ve psikolojik ustunluk saglamak icin kullanilmistir. Taragin bulunmasina gerek yoktu buyuyu bozmak icin. Peygamberi bile buyu tuttu diyorlar buyuyu makul gostermek icin halbuki bu yanlistir. Peygambere inmekte olan bir Kuran var ve her ayet inmeden once bir eksiklik hissettirmelidir. Fetih suresi de inmeden once Muslumanlar soykirima ugrayacaklardi. Kalem suresi de inmeden once Peygamberimiz Kuvvetli psisik saldirilara mazur kalacakti. Ama Kuran tamamlandikca hicbir tehdit islemez olacakti,
Merhaba dennise. Korunma duaları tek başına büyü için yeterli değildir. Büyü daha kompleks, uzmanlık isteyen bir olgudur. Büyüler genellikle varlıkla yapıldığından usta majisyenlerin büyü bozması gerekmektedir. İslami örnekler vermişsiniz ama İslam dışı bir sürü korunma ve büyü uygulamaları var.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Merhaba dennise. Korunma duaları tek başına büyü için yeterli değildir. Büyü daha kompleks, uzmanlık isteyen bir olgudur. Büyüler genellikle varlıkla yapıldığından usta majisyenlerin büyü bozması gerekmektedir. İslami örnekler vermişsiniz ama İslam dışı bir sürü korunma ve büyü uygulamaları var.
Dualar hakkında eksik ve yanlış bilgiye sahipsiniz ve bu düşünceniz doğru bir düşünce degil yanlış bir düşüncedir dualar tek başına etki etmeye bilir ama çeşitli dualarla birleştirip belli sayılar ile uygulandiginda büyunun veya kötü enerjinin ortanan kalkacaği kesin ve net bilgidir sadece belli metotları vardir onlara uymak gerekir mesela buraya bir dua salavat ve zikirlerin birleştirilmiş halinde bulunduğu bir korunma duası verebilirim onu üstünde taşıyana yerle gök arasında hic bir türlü şerlinin zarar veremecegi büyü yapmak isteyen büyücünün aklından olacağı tutulacağı en ifrit cinin daha yanından geçmeyi bırak ismini aklından geciremecegii bir dua lakin onceden koruma saglayan bir dua buyu bozma etkisi yok etkisi kanıtlanmış ve denenmistir ama burada paylaşmaya açıkçası korkuyorum veren kişi ben olduğumdan verilen kişi veya kişilerce adaba uygun taşınmacagindan ve abdestsiz olarak tasicagindan şüpheleniyorum bunun sonucu mahşer günü duayı neden böyle birine verdin diye sorguya çekilmek istemem !

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Dualar hakkında eksik ve yanlış bilgiye sahipsiniz ve bu düşünceniz doğru bir düşünce degil yanlış bir düşüncedir dualar tek başına etki etmeye bilir ama çeşitli dualarla birleştirip belli sayılar ile uygulandiginda büyunun veya kötü enerjinin ortanan kalkacaği kesin ve net bilgidir sadece belli metotları vardir onlara uymak gerekir mesela buraya bir dua salavat ve zikirlerin birleştirilmiş halinde bulunduğu bir korunma duası verebilirim onu üstünde taşıyana yerle gök arasında hic bir türlü şerlinin zarar veremecegi büyü yapmak isteyen büyücünün aklından olacağı tutulacağı en ifrit cinin daha yanından geçmeyi bırak ismini aklından geciremecegii bir dua lakin onceden koruma saglayan bir dua buyu bozma etkisi yok etkisi kanıtlanmış ve denenmistir ama burada paylaşmaya açıkçası korkuyorum veren kişi ben olduğumdan verilen kişi veya kişilerce adaba uygun taşınmacagindan ve abdestsiz olarak tasicagindan şüpheleniyorum bunun sonucu mahşer günü duayı neden böyle birine verdin diye sorguya çekilmek istemem !
Merhaba
Alakalı değil ama
Yöntem 1 deki arapça duaların okunuşu var mı acaba ve büyüden emin olmasak bile okumanın bir zararı olur mu

gökay1

Kayıtlı Üye
Dualar hakkında eksik ve yanlış bilgiye sahipsiniz ve bu düşünceniz doğru bir düşünce degil yanlış bir düşüncedir dualar tek başına etki etmeye bilir ama çeşitli dualarla birleştirip belli sayılar ile uygulandiginda büyunun veya kötü enerjinin ortaan kalkacaği kesin ve net bilgidir sadece belli metotları vardir onlara uymak gerekir mesela buraya bir dua salavat ve zikirlerin birleştirilmiş halinde bulunduğu bir korunma duası verebilirim onu üstünde taşıyana yerle gök arasında hic bir türlü şerlinin zarar veremecegi büyü yapmak isteyen büyücünün aklından olacağı tutulacağı en ifrit cinin daha yanından geçmeyi bırak ismini aklından geciremecegii bir dua lakin onceden koruma saglayan bir dua buyu bozma etkisi yok etkisi kanıtlanmış ve denenmistir ama burada paylaşmaya açıkçası korkuyorum veren kişi ben olduğumdan verilen kişi veya kişilerce adaba uygun taşınmacagindan ve abdestsiz olarak tasicagindan şüpheleniyorum bunun sonucu mahşer günü duayı neden böyle birine verdin diye sorguya çekilmek istemem !
Ziavkurvick iyi günler. Düşüncemin yanlış olduğuna nasıl karar verdiniz? Elbette koruyucu dualar vardır ama büyü için yüzde yüz koruma sağlar diyebilir miyiz bu önemli? Mesela bir insan büyüye maruz kaldığında dua okuyabilir ama mutlaka usta bir majisyene gitmelidir. Bahsettiğiniz duayı paylaşabilirmisiniz.