üzerimde buyu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizli45

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar üzerimde yıllardır birçok buyu var nasıl temizleyecek bu büyüleri yıllardır çekiyorum. .ve karşı taraf hiç durmadan yapmaya devam ediyor

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Urum veya Yule'ye mesaj gönder. Bildiğim kadarıyla çok yoğunlar ama mutlaka cevap vermeye çalışacaklardır ..

tedy24

Kayıtlı Üye
bende de aynı durum var ben okunmuş sular içiyorum ve de içiriyorum lakin hemen geçeceğe benzemiyor

mhunter

Banlı Kullanıcı
Birebir görüşmemiz şarttır. Bir dizi işlemleri var. Çözülür inşallah.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Birebir görüşmemiz şarttır. Bir dizi işlemleri var. Çözülür inşallah.
"Üyeler site içinde özel mesajlar ile iletişim bilgilerini paylaşamaz." Forum kurallarını okuyun.Bir konuda üyemizin birisine cin musallatı var demişsiniz.Başka bir konuda tılsım yapmamız gerekiyor demişsiniz.Bu konuda da görüşmemiz lazım diyorsunuz...Lütfen forum kurallarını tekrar okuyun.
Sanırım Urum bakım yapıyordu.Diğer üyelerden öyle duymuştum.Urum'a mesaj atmayı deneyin.

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
öncelıkle Allah yardımcın olsun demekle baslamak ıstıyrm -_- Rabbim Hz.Muhammed'e yani alemlerin efendisine yapılan sihirin ,büyünün sonucunda nas ve felak surelerini indirmiştir. O en yüce indirdiği ayetlerde diyor ki ;

Kul, euzü birabbil felâk, min şerri ma halak, ve min şerri gasikin iza vakab, ve min şerri neffassâti fil ukad, ve min şerri hâsidin iza hased.

Anlamı - Meali:
De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.

Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Anlamı - Meali:
De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

demem o ki sayın bay/bayım Rabbıme sıgının ve onun indirdiği ayetleri dilinizden dusurmeyın. unutmayın Şüpesizki alemlerin tek sahıbı odur
selametle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...