Üzerimde ''aşksızlık'' büyüsü var gibi hissediyorum

Diyojen

Kayıtlı Üye
Tabi böyle bir büyü var mı bilmiyorum... Önce olayı size anlatayım.
Üzerimde büyü olduğunu hissediyorum veya çok ağır bir beddua. Baştan anlatayım, zamanında çıktığım bir kız vardı. Çok kısa bir dönem çıktık fakat kızın ilk sevgilisi olduğum için olacak (başka bir açıklama bulamıyorum) bana aşırı derecede bağlandı, hastalık derecesinde bir bağlılıktı. Öyle ki 2 yıldır bana aşık ve ona yapmadığım kalmasa da, hala beni sevmeye devam ediyor. Öncelikle belirteyim ki, onu kıracak çok şey yaptım ve bunlar için çok pişmanım. Yani, sürekli umut verdim sonra bir anda konuşmayı kestim, hakaretler ettim, insan değilmiş gibi davrandım ona. Her neyse lafın kısası şu, bu kızdan sonra hiç normal ilişkim olmadı. İlişkiye başlamak sorun değil, yani sevgili yapabiliyorum, fakat bu ilişki en fazla 3 hafta sürüyor. Sonra nedensiz yere bitiyor ilişki. Veya çok büyük kavgalar olup bitiyor, fakat kavgaların nedeni belli değil, yani saçma olaylardan büyük gürültüler doğuyor. İnanamayacaksınız, 3 ay öncesinde öyle bana yakın öyle bana uyumlu bir kızla çıkmaya başladım ki, dedim ben bununla evlenirim, o derece. Ama sahildeki bir çay satıcısı yüzünden ayrıldık (olayı uzun uzun anlatmıyorum, ama saçmalığa bakın). Sanki evren benden ceza alıyor da, o kıza yaptığım her şeyi benden çıkarıyor. Veya kız öyle bir enerji yayıyor ki, bahtım tamamen kapanıyor. Veya en son bana büyü yaptığından bile şüphelenmeye başladım. Sizin görüşlerinizi almak isterim.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bu olaylar tamamen kişiliğinle alakalı bir durum sen burda yardim arama burda yardim edilecek bir durumun yok kendine yazık edersin sen bir psikiyatrist e görün ve bu anĺattiklarini onada anlat sonuç alamassan buraya geri dön ve ozaman faydalan.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Ben 26 yaşındayım bugüne kadar tek bir kadin eli elime değmedi tek bir zina yapmadım bendedemi büyü var :) tamamen gereksiz bir şey gördüğüm icin ilgilenmiyorum sadece o kadar

Senin ciddi anlamda kişisel gelişim ve psikolojik yardıma ihtiyacın var o davranış biçimlerin normal bir insan gibi değil anormal bir insan gibi tamam ama neden böyle oluyorum büyü var o yüzden kötü davranıyorum davranislarim ondan bozuk diye düşünür gibi oldun sanırım bu düşüncen ben normal bir insanım beni bir güç tetiklediki ben böyle oldum yoksa ben böyle bir insan olamam böyle biri değilim kendine bile yakistiramsdigin davranışları büyüye çekip kendini sözde teselli etmeye çalışıyorsun yanlış yoldasın dediğim gibi ilk olarak psikolojik destek al yada forum da gezinip kendine uygun bir seans ara

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bu olaylar tamamen kişiliğinle alakalı bir durum sen burda yardim arama burda yardim edilecek bir durumun yok kendine yazık edersin sen bir psikiyatrist e görün ve bu anĺattiklarini onada anlat sonuç alamassan buraya geri dön ve ozaman faydalan.
Psikiyatrilik bir durum yok garanti ederim

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Durum psikiyatrilik değil de psikologluk olabilir ki herkesin psikologa gitmeye ihtiyacı vardır. Gidin kendinizi anlatın. İlk sevgilisi olduğunuz bayan sizden soğusun diye kötü davrandığınızı veya umut verdiğinizi düşünmüyorum. Bu tamamen sizin karakterinizle ilgili ki büyük ihtimalle diğer kızlarla da aynı şekil davranışlarınızdan kaynaklı soğuyorlar. Sahildeki çaycılarla bir ilişkinin bitmesi için gözümde 2 seçenek canlanıyor;

1.si öncesinde birikmiş bir şeyleri vardır bunda patlayıp bitirmiştir.
2.si (bu biraz hikayeyi de hayal etmek oluyor.) garson vb. insanlara insan değilmiş gibi davranmak benim gözümde de ilişkiyi bitirir. Haksızken bir de savunucu bir moddaysanız hele sonrasında normaldir yani.

En iyi yöntem üzerimde "büyü var" değil de kendinize "ben nerede yanlış yapıyorum?'' diye sormaktır.

Sizin mantığınızdan ilerleyip ben de üzerimde büyü var ben gayet düzgünüm modunda gitseydim. Bütün ilişkilerim yine kavgayla biterdi. Ama kendi hatalarımı görüp, düzeltip ona göre davranmaya başlayınca ilişkilerim gayet düzgün gidiyor...

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Evrende matematikle çalışıyor
İki yıl boyuncaki tavırlarınız sizde alışkanlık yapmış olabilir ve çok da fark etmeden katşınızdakilere yine öyle davranıyor olabilirsiniz, herkes aynı değil kimi idare eder kimi etmez.
Bi de büyü yapınca yaptırınca istediğiniz şak olacak sanıyor sanılıyor ama hiçde öyle değil, öyle olduguna inanıyorsanızda içinizi rahatlasın çünkü benim ayrıldığım sevgilimde hocaya gidip bana bişeyler yaptırmıştı ama hiç de tutmadı çok şükür.. Hatta sonradan öğrendim ki işinden de atılmış işsiz kalmış çok zorluklar yaşamış...
O yüzden kimse büyüklere güvenmesin sonra o hesap ters dönerse ayvayı yer

Diyojen

Kayıtlı Üye
Biraz yanlış anlaşılmış sanırım, ama yine de cevaplar için teşekkürler :)
Öncelikle psikoloji bilimine inanmıyorum çünkü benim gözümde ''düzeltilmiş'' ve ''düzeltilmesi gereken'' ayrımı yoktur. Uzaklaşması için Sanırım kötü davrandım vb ifadeler biraz tepki çekmiş, ki bence de tepki çekecek boyutta. Fakat zaten ben bunun vicdan azabını içimde yaşıyorum. Buradaki asıl konu, diğer kızlardı. Onlara kötü davrandığımı düşünmüyorum. Ben her zaman kibar olmaya çalışan bir insanım, ''insanlara insan değilmiş gibi davranmak'' hayır, bunu garsona veya diğer insanlara yapmadım. Oradaki olayın tamamını anlatsam sanırım daha net anlaşılırdı sizin için. Diğer yandan asla her zaman düzgünüm modunda da gitmem, (düzgün kavramına inanmamakla beraber) kıza yaptığımın kötü şeyler olduğunu en başta kabul edip her zaman doğru olduğuna inanan bir insan olmadığımı göstermem lazımdı. Kısaca, diğer kızlarla olan kavgalarda herahangi bir haksız davranışım vb yoktu. Daha doğrusu, ne benim ne de onun haksız davranışı vardı. Ayrılıklar tamamen SEBEPSİZ gelişiyordu. Yani önceki kıza yaptıklarımı sonrakilere yormayın lütfen. İyi günler.

Diyojen

Kayıtlı Üye
Bu durumda, büyü olmadığına hem fikir isek, en çok katıldığım cevap Gökay'ınki oldu. Bence de evren benden intikam alıyor...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
seni 2 yıldır sevenden neden ayrıldın yani onun yanlış yönü neydi de ayrılmak istedin

Diyojen

Kayıtlı Üye
Cevapladıkca daha ruhsuz, psikolojik rahatsızlıkları olan bir insan gibi görünebilirim, ama yalancı bir melek olmaktansa her şeyi anlatayım. Fakat bunlar yüzünden suçlanmak istemiyorum, yani suçlayınca bir şey olmuyor çünkü zaten suçlu olduğumu biliyorum, her neyse... Aslında hiç sevmiyordum, kullanmış gibi oldum.

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
senin de fark ettiğin gibi, yaptıklarının cezasını çekiyorsun bence. insan ettiğini bulur. bana kalırsa ilk yapman gereken ayrıldığın sevgilinden özür dilemek ve kendini affettirmek. üzerinde kul hakkı kalmaması için bu şart. sonra ne denersen dene.

Diyojen

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, ben de bu şekilde düşünüyorum. Aslında ondan her özür dileyişimde, umutlanıyor ve kendini harap ediyor. O yüzden her türlü bağlantıyı kestim ve benden kurtulmasını sağladım, bu özürden daha iyi diye düşünüyorum?

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
yazarken umutlanacağını ben de düşünmüştüm ancak böyle kesmek değil de, ona her şeyi açık açık çok ciddi bir şekilde anlatsan olmaz mı? yani özürü barışmak için dilediğini sanabilir evet ama sen ona böyle olmadığını söyle. asla barışmayacağını, ama onu üzdüğün için vicdan azabı çektiğini falan. son ve ciddi bir konuşma yap bence. en azından vicdanın rahatlar.

Diyojen

Kayıtlı Üye
İşte bunları da denedim ne yazık ki olmuyor. Çünkü çok bağlı, her şeyin içinde bir şey arıyor. Yani onun karşısına geçip, ''Seni sevmiyorum, seni hep kullandım, şimdi benden uzak durman gerekir, o yüzden bir daha konuşmayalım'' desem bile (Bütün o özür dileme sürecinin sonrasında), bunu bilerek yaptığımı, aslında onu sevdiğimi fakat bilerek uzak durmaya çalıştığımı düşünüyor. Çoğu zaman kitaplarıma odaklanmam için ondan uzak durduğumu sanıyor, ona bunun doğru olmadığını söylesem de kabul etmiyor. İlginç bir durum...

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
o zaman, sana olumsuz bir duygu da beslemiyordur diye düşünüyorum. bu durumda eğer inanıyorsan tövbe et. seni rahatlatacak şeyler yap. iyilik yap, birilerine yardım et.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Sorun sende sorununu kimsenin üzerine atma ve burada anlatılan uçuk şeylere de fazla inanma derim allah yolunu bahtını açık etsin doğru yola iletsin

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
O zaman dediğiniz gibi o kişiyle tüm irtibatı kesip, kendisine de yeni hayatında mutluluklar dilemek, hatta size ulaşabileceği mecralardan bile engellemek en doğrısu. Çünkü öyle kişilerin kesinlikle normal psikolojileri olmuyor sizin het hayırınız onlara bir umut. Ama enerjisel olarak içinizden ondan özür dileyip bunun bit deneyim oldugunu düşünüp kendinizi affetmeniz iyi olacaktır. Sonuçta yüzde yüz suçlu değilsiniz bir ilişki iki kişiliktir onunda kendisine bunun yapılmasını kabul etmemesi gerekirdi. O da kendi sorumluluğunu üstlenmeli. Sizde kendinizi bağışlayın dersimi aldım yoluma bakıyorum doğru insan doğru zamanda gelecek diye düşünün.

alexisis

Kayıtlı Üye
Diger kizlar uyanikmis, vakit kaybetmeden cozmusler seni.