Uzaylılar hakkında TABULARI YIKIN...

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Şahsen uzaylılara inanıyorum.yanlız olmadığımızı düşünüyorum.
Ufo,uso ve uzaylı yaşam formlarını birebir görmüş olan çok sayıda insan ve rapor var. Yine bir kesimde inanmamayı farklı görüşlere bağlamayı tercih ediyor.Tüm bunların sebeplerini burda konuşabilirsiniz.
Lütfen bu başlık altında tereddütlerinizi, bilgilerinizi, sormak istediklerinizi sorun. Bu şekilde neyin ne olduğunu daha sağlıklı anlayabiliriz.
Bana sorarsanız hiç kimse anlayamadığı tanımlayamadığı veya kendisinden daha güçlü, zeki olan birşeyi görmek istemez.

İyi Forumlar

"Bana sorarsanız hiç kimse anlayamadığı tanımlayamadığı veya kendisinden daha güçlü, zeki olan birşeyi görmek istemez."
Neden böyle düşünüyorsunuz?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ufo olayı nasıl bu kadar açığa çıktı?
Çünkü bu bilgiyi kendi kötü işlerinde kullancaklar.

Yani şu bazı elit ve zalim insanlar dünyada
kaos çıkarcak, belki ülkeleri atom bombasıyla ortadan
kaldıracaklar.
Sonra bunu ufolara veya ilahi güçlere bağlayacaklar.
Japonyada meydana gelen olaylarda yeterince garipti.

Özetle ben insana düşman bir uzay ırkı olduğunu
da pek düşünmüyorum. Biz bizi tüketmeye evellallah yeteriz.

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Yooook. Ufoların Mars'ta yaşadığı izlenimi verilmeye çalışıldı hep. Şu tesadüfe bak Mars'ta o kadar uzak değil hani. ^^

whitedemon

Kayıtlı Üye
Mars o kadar uzak değilse bi ekmek almaya gitseydiniz marsa :D
Daha tam olarak tescillenmiş veya belgelenmiş bir belge yok yani daha kimse bir uzaylıyla röportaj yapmadı.Ancak bu onlar yok demek değil.Allahı da gören kimse yok ama Allaha inanan milyonlarca insan var.Uzaylılarıda gören yok ama onlar hakkında masal uydurup film çeken milyonlarca insan var. D:

Kayberen

Kayıtlı Üye
Ben de evrende yalnız olmadığımızı düşünüyorum ve UZAYLI diye tabir edilen gezegen varlıklarının Dünya tarihinde geçen Atlantis, Mu, Eski Mısır, Mayalar gibi önemli var olmuşlarla yakından alakalı olduğunu düşünüyorum :)

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
579
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Üye silindi 77822